Publikováno 8. 6. 2018

Epizoda 3486

Seriál Ulice: ep. 3486 - Co navrhne Irena Landová Alešovi?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Irena Landová se snaží být oporou Alešovi, který jí takřka denně líčí, jak se to vyvíjí mezi ním a Gábinou. Rozchod ho očividně mrzí, a to nejen kvůli Šímovi, jak Ireně tvrdí. Ta se s ním dnes domluví na spolupráci, od které si hodně slibuje…

Přehrát poslední díl

Irena Landová navrhne Alešovi, aby ve škole vedl kurz sebeobrany. Ten samozřejmě souhlasí, protože to kromě jiného znamená, že se ve škole bude i nadále vídat se Šímou. A jak se zdá, nejen ve škole. Aleš zajde i za Gábinou, aby se s ní domluvil na pravidelných setkáních se Šímou… Jak Gábina zareaguje? Proč se večer sesype? Co jí oznámí její gynekolog?

 

Dobré rady pro Vendulu
Pavel hodně překvapí Vilmu Nyklovou, když se zničehonic objeví v pekařství s několika kufry. O žádné pohromě však nemůže být řeč. Právě naopak. Pavel prozradí Nyklové, že se stěhuje k Vendule. Pro Nyklovou je to událost týdne, protože si nepřeje nic jiného. Jakmile se objeví Pavlova babička, okamžitě s ní začne šťastnou novinu rozebírat. A hned také zásobí Vendulu dobrými radami, kterými by se měla řídit, aby jí to s Pavlem klapalo… Co Pavlova babička poradí Vendule? Jaký bude první společný večer Pavla a Venduly? A proč dělá Vilmě Nyklové starost Lumír a jeho manželství?

 

Rána pro Bedřicha
Petr překvapí po ránu Anču čerstvým pečivem k snídani. Spíš než o jídlo mu jde ale o vášnivé chvilky, než vyrazí do práce. Má však smůlu. Anča se nechce v pekařství znovu vymlouvat na to, že jí nezvonil budík. Chuť si musí Petr nechat zajít i odpoledne, protože je dnes v práci až do večera. Anča toho využije a okamžitě si domluví sraz s Evou, která je lačná novinek. Zatímco Anča jen září štěstím, Bedřichovi přibude kvůli rozvodu a majetkovému vyrovnání pár obrovských vrásek na čele… Kolik bude stát Bedřicha rozvod? Jak si Eva vychutná chudáka Miloše? A čím na Miloše zapůsobí Anča?

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.6. | 07:46 sharka-68
35
Jak setkávat se Šímou,není jeho otec...normálně bych mu poslal dopis s ...
12.6. | 09:59 antunes10
-14
Jakej to vůbec mělo smysl???Jedině skrytá reklama na Solaříkový "úžasný ...
13.6. | 11:51 mirim5
2
Náhlasit nevhodný komentář
než jako Tereza. Nevím, jestli je to totální selhání scenáristů, ale fakt by s tím měli něco dělat. Kdybych neměla na práci důležitější věci, možná bych zkusila v takových 20 epizodách spočítat "Tý jó!" a podobné klenoty.
13.6. | 11:49 mirim5
1
Náhlasit nevhodný komentář
Jak se tu někdy řeší Tereziny vyjadřovací schopnosti, tak jsem včera na třídní schůzce dobře poslouchala, jak mluví učitelka mého prvňáčka. No, ten náš krásný ostravský přízvuk tam měla. :-) Ale jinak mluvila sice civilně, ale poměrně spisovně. Myslím si tedy, že učitelky mluví spíše jako Landová,
12.6. | 18:36 ivonka4
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Antunesi s Werichovou vilou jste trochu mimo.A to představení je pro dobrou věc.
12.6. | 18:29 ulicnik30
4
Náhlasit nevhodný komentář
Mě zas lívanec bavil, když si myslel, jak šéfuje celýmu rádiu a přitom v něm byl jen fotrova figurka, pravomoci neměl veskrze žádné, i ten patolízal a poskok starýho Stránskýho Miller tam měl větší slovo.:) Ale ta linka mě bavila, Digi tenkrát byla správná protikonvenční anarchistka.:)
12.6. | 18:18 ulicnik30
4
Náhlasit nevhodný komentář
Nejvtipnější na kavárníku Brzobohatým je, že si začal říkat Gregor, což zrovna v Ulici bylo druhé křestní jméno Vasila (tak se představil Ingrid, když ještě netušila, že je mafián). Protiruský aktivista si dá jméno podle postavy ruského mafiána ze seriálu, v němž oba účinkovali.:-D
12.6. | 18:17 caroline115
4
Náhlasit nevhodný komentář
No...takže se teda už nebude řešit, kdo je Márův otec? To už teda vyšumělo?
12.6. | 18:10 antunes10
6
Náhlasit nevhodný komentář
Gregor to je Lívanec po mamince..."Digi dáš si pizzu???Digi dáš si kafe???Nejlepší bylo,když ho obarvila v saloooonu na modro....to vypadal jako úplnej idi.t
12.6. | 18:08 ulicnik30
12
Náhlasit nevhodný komentář
Co se týče Krbové, myslím, že kdyby si uvědomila, že Andula je veskrze blbá až záporná postava a zhodnotila by ji taky trochu kriticky, tolik lidí by se do ní neobouvalo. Jenže ona si tu roli Anči zidealizovala, jak to jen jde a sama se s ní nejspíš i ztotožňuje.
12.6. | 18:08 rumanina
11
Náhlasit nevhodný komentář
Co chtít po někom, kdo je tak zmatenej, že ani neví, čí je. Jestli Gregor nebo Brzobohatý nebo snad Brzogregor?
12.6. | 18:04 ulicnik30
8
Náhlasit nevhodný komentář
antunes: ještě štěstí, že kreativci nechali zemřít Stránskýho a tudíž mladý Brzobohatý se už do Ulice nemůže vrátit, leda ve formě ducha.:) Bylo by mi z něj na blití poté, co na začátku letošního roku spolu s dalšími kolegy kavárníky předváděl. Možná sezna44 byla s nima v jednom šiku.