Publikováno 11. 6. 2018

Epizoda 3487

Seriál Ulice: ep. 3487 - Milošovi se opět zapálí lýtka...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Miloš se probudí u Bedřicha s pořádnou kocovinou a velkými obavami z Eviny reakce na to, že v noci nedorazil domů. Na svou ženu si sice neustále stěžuje, zároveň z ní má i pořádný vítr. Jakmile ale dostane jednu tajemnou zprávu, okamžitě zapomene na celý svět a rozzáří se jak vánoční stromeček…

Přehrát poslední díl

Miloš dorazí celý natěšený k Anče, jejímuž pozvání prostě nemohl odolat. Trochu ho zmátne, že Anča dělá, jako by o ničem nevěděla. Současně ho to ale ještě víc povzbudí. Jsou prostě výzvy, kterým žádný chlap neodolá. Jenže chybička se vloudí… Proč Anče pořádně zatrne? Co je pro Miloše velkým zklamáním? A jak to bude s majetkovým vyrovnáním Anči a Bedřicha?

 

První nástrahy společného bydlení
Vendula a Pavel hned ráno zjistí, že společné bydlení nebude jen tak. Každý z nich je na něco zvyklý, ovšem tomu druhému nemusí být všechny zvyky úplně po chuti. Chce to prostě začít dělat kompromisy hned na začátku. Ale který z nich by měl ustoupit? Na rozdíl od nich jsou Světlana a Lumír již sehranou dvojkou. Proto je Lumír rád, když Světlana i s Lexíkem dorazí od Ingrid zase domů… Z čeho nemá radost Nyklová? Jak to Světlana plánuje dál? Co je náročné pro Vendulu? A jakou překvapivou nabídku dostane Mário?


Překvapivá nabídka
Gábině se začíná dařit, dokonce je o ni zájem i v zahraničí. Jenže Gábině kalí radost nejistota, co s ní bude dál vzhledem k jejímu těhotenství. Místo aby se soustředila na práci, hlavou se jí honí neradostné myšlenky a černé scénáře. Jitce nic neprozradí, Veronice se však nakonec svěří… Z čeho má Gábina největší obavy? Co si o tom myslí Veronika? A co je podezřelé Jitce?

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.6. | 08:09 auvej
41
Mě ta neutuchající prezentace Anče coby uliční sexy femme fatale přijde ...
13.6. | 06:57 antunes10
-6
To jsou zas "herci"..prase tlustý příjde...rovnou celej díl ...
13.6. | 20:25 ulicnik30
7
Náhlasit nevhodný komentář
auvej: podle mě linku s Robertem uťali jeho smrtí jen proto, aby Nova mohla víc jak čtvrt roku napínat diváky, že někdo v Ulici zemře. Chtěli nahnat co největší sledovanost na senzaci, až kvůli tomu obětovali zajímavě rozjetou linku. Ale v případě Gábiny to budou natahovat tím dítětem.
13.6. | 19:54 auvej
8
Náhlasit nevhodný komentář
Od rána dumám, odkud znám jméno Kateřina Holánová - a teď mi to docvaklo, přece Nuda v Brně! Uličníku, linka s Robertem taky skýtala krásnou látku na několik dalších měsíců, a utnuli to úplně nesmyslným způsobem.
13.6. | 19:14 navia
9
Náhlasit nevhodný komentář
Starou Pelcovku bych prohodila výlohou... já myslela, že ví, že Pavel to kakao nesnáší a radí to Vendule ze zlomyslnosti. A teď zas jí bude přeorganizovávat poličky v koupelně....
13.6. | 18:16 ulicnik30
4
Náhlasit nevhodný komentář
Doufejte si v co chcete, podle mě na ten potrat zkrátka nepůjde. Když na konci 4. sezóny byla těhotná a rozhodnutá jít na potrat, na poslední chvíli si to rozmyslela. A tehdy byla v mnohem horší situaci, Hynek se s ní rozešel a dítě nechtěl, ona ještě studentka bez finančních prostředků.
13.6. | 17:56 eska-1
7
Náhlasit nevhodný komentář
Kdekoho zachraňují, Adri ze všeho vyklouzne, jako by se nic nedělo. I ta Libuška se ze všeho dostala. A jak by to zaonačili s tou Gábinou a dítětem? To by musel hasič taky nenadále umřít. A nebo, Gábina označí jiného otce
13.6. | 17:40 rumanina
11
Náhlasit nevhodný komentář
Píšou, že je to rozhodnutí, které nelze vzít zpět. A protože bude v 7-8 týdnu, tak kdyby se rozhodla, že si dítě nechá, měla by ještě měsíc na to, si to rozmyslet a vzít to zpět. Pokud by šla na potrat, tak už to nevrátí. Ale je to jen moje dedukce nebo spíš moje přání.
13.6. | 17:35 rumanina
0
Náhlasit nevhodný komentář
P
13.6. | 17:24 ulicnik30
1
Náhlasit nevhodný komentář
Racionální myšlení (v tomto případě jít na potrat), to bychom chtěli po uličních postavách, resp. kreativcích přece jen trochu moc. Už jsme se o tom přesvědčili mnohokrát. Navíc Gábinino těhotenství a porod naskýtá další rozvinutí načaté dějové linky, tak proč by to kreativci teď utínali?
13.6. | 17:20 ulicnik30
3
Náhlasit nevhodný komentář
Vyznání lásky bude pro ni jen dalším důvodem, proč si to nechat, protože to s ní emočně zamává. Realistická rozhodnutí postavy v tomto seriálu zkrátka nedělají, všichni si tam životy co možná nejvíc komplikují, aby byly dějové linky co nejvíc natahované.
13.6. | 17:01 rumanina
17
Náhlasit nevhodný komentář
Gábinu čeká osudové rozhodnutí příští týden, po tom, co jí Aleš znovu vyzná lásku. Já si myslím nebo spíš doufám, že to ji právě přinutí jít na potrat, protože jinak by ho ze života nikdy nedostala. Není to dobré řešení, ale je to nejmenší zlo.