Publikováno 12. 6. 2018

Epizoda 3488

Seriál Ulice: ep 3488 - Co Vendule provede Pavlova babička?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Vendula a Pavel zjišťují, že společné bydlení zřejmě nebude jen tak, pokud spolu nezačnou o všem, co jim vadí, otevřeně mluvit. Jejich problémy a hlavně společný život zajímá i jejich babičky. Hlavně ta Pavlova se mezi ně montuje víc, než by se Vendule líbilo…

Přehrát poslední díl

Zatímco Vilma Nyklová řeší momentálně hlavně Lumíra a Světlanu, pro Jarmilu Pelcovou jsou prioritou Pavel a Vendula, zejména Pavlovo blaho u Venduly. Nejen že Vendule klade znovu na srdce, na co by rozhodně neměla zapomenout, aby Pavlovi zpříjemnila hned ranní vstávání. Dokonce udělá hodně přísnou vizitu garsonky, aby zjistila, jak její vnuk nyní žije. A s tím, co uvidí, moc spokojená nebude. Ovšem Vilma Nyklová ji docela rázně umlčí… Jak to spolu mají Světlana a Lumír? K čemu se Světlana odhodlá? K čemu se navzájem přiznají Pavel a Vendula? A co se nelíbí Pavlově babičce?

 

Kola s Alešem
Gábině je ráno opět zle, ale uklidit školu před začátkem vyučování musí. Šíma jí tentokrát moc nepomůže, i když si všímá, že se s mámou něco děje. Má totiž plnou hlavu dnešního setkání s Alešem. Konečně spolu vyrazí na kola, jak si dlouho slibovali. A dokonce si dají i závod. Zatímco Šíma je ze setkání s Alešem nadšený, Hynka to spíš namíchne. Na Gábině si okamžitě zchladí žáhu. A bohužel není sám… Proč se Gábina opět pohádá s otcem? Co nejvíc vadí Hynkovi? Jak Gábině naloží ještě víc Šíma? A jak ho Aleš naočkuje?

 

Karla vs. Jirka
Mezi Jirkou a Karlou roste napětí každým dnem. V práci jsou i nadále parťáky, ale čím dál víc to mezi nimi skřípe. Karla se do Jirky pustí kvůli pití přímo na služebně. Když to podle ní nepomůže, udělá něco, co Jirka jen tak nerozdýchá, něco, co je podle něj už hodně přes čáru. Na rozdíl od Karly přijde Mára z práce domů naprosto vysmátý a s velkou novinkou… Čím se Mára pochlubí? Co Karla provede Jirkovi? A co Mára navrhne tátovi?

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.6. | 19:58 auvej
32
Starý Mareček bude lhát, lhát a lhát, ten člověk je naprosto nepoučitelný.
14.6. | 06:32 jansuk
-8
To jsem i oddechnul. Už jsem se bál, že se Terískův faqnklub nedostaví
14.6. | 15:56 caroline115
5
Náhlasit nevhodný komentář
No vidíte, tak 1224...už to tam bylo tolikrát, že bych si to měla pamatovat :-D
14.6. | 15:20 kkaira
-1
Náhlasit nevhodný komentář
1224! Karolíno, formulujte přesně. :-))
14.6. | 12:18 caroline115
15
Náhlasit nevhodný komentář
Na to kašlou, hlavně, že v každém díle zazní, že byla nějaká postava v Kauflandu (na Billu už kašlou!) a že se nechali odtáhnout 1124....
14.6. | 09:07 auvej
21
Náhlasit nevhodný komentář
A Adri by mohla říct ´Musím na katastr, Edie, pojď tam se mnou prosím´, místo ´Ach co já zas budu celý den dělat...´ jedna věta ve scénáři, a je vymalováno. Divák spokojený, barák právně a daňově ošetrený :-/
14.6. | 09:06 iva-777
9
Náhlasit nevhodný komentář
Jestlipak se rezavá carevna s cácorkama nebude chtít vrátit do svého bytu, když už není s opilým poldou?
14.6. | 09:06 auvej
24
Náhlasit nevhodný komentář
Copak vyrazit chlapem dveře, ale s jednou rukou např. v nemocnici převlékat postele! Já jsem to schválně zkusila. Martin to zvládal doslova a do písmene jednou - a to levou rukou, což sklidilo můj hluboký obdiv. Zajímalo by mne, jestli to jedinkrát vyzkoušeli, než to napsali do scénáře.
14.6. | 08:50 iva-777
25
Náhlasit nevhodný komentář
Martin s chromou rukou, ve které neudrží lžíci, chytne dospělýho chlapa a vyrazí s ním dveře. Pravda, host byl dost pod vlivem.
14.6. | 08:48 iva-777
23
Náhlasit nevhodný komentář
Auvej je to tak, tady se přejde sousta věcí, které se prostě už do scénáře nehodí, s Robertovou pojistkou a notářským řízením to počítám dopadne taky tak. Byt po Simoně je dávno hotový a nic, peníze leží ladem. Najednou obyčejní Maléřovi jednou na měsíc do USA a jen drobná zmínka atd.
14.6. | 08:15 auvej
12
Náhlasit nevhodný komentář
Uličníku, prodej bytů jsem pochopila tak, že nájemníci zůstali stejní, jenom platí nájem jinému majiteli. Roztomile se přešlo, že s majetkovým převodem části domu je docela dost zařizování, ale hlavně že Adri nemá celé dny nic na práci. Všechno vyřídily nejspíš nějaké vyšší mocnosti.
14.6. | 08:12 auvej
21
Náhlasit nevhodný komentář
Ivo, já to říkám dávno, že ty domy jsou průchoďáky, kam se každý dostane v libovolnou denní i noční dobu nejspíš na heslo Sezame otevři se. Že je starý Mareček vůl, to v jejich rodině už všichni vědí, tak nevím, proč s tím najednou dělá takové tajnosti.