Publikováno 13. 6. 2018

Epizoda 3489

Seriál Ulice: ep. 3489 - Věrka se rozhodla k velkým změnám ve svém životě...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Věrka má obrovskou novinku, kterou Márovi i Karle doslova vyrazí dech. Rozhodla se totiž k další velké změně ve svém životě. Opouští Prahu a stěhuje se nazpět do Kostelce. Něco takového nečekal ani Mára, ale ani Luboš, kterého to zasáhne víc, než by jeho blízcí tušili…

Přehrát poslední díl

Luboš nemá právě nejlepší období. Nedaří se mu postavit se na vlastní nohy, jak si před pár týdny maloval. Márovi stále nechce říct pravdu, jak na tom nejen finančně skutečně je. Místo toho neustále kličkuje a vymýšlí si. Tím se však dostává do velkých problémů. Termín další splátky dluhu Kvašákovi se totiž neúprosně blíží… Co zaujme Kvašáka a jeho kumpány? Proč se Luboše tak dotkne Věrčino stěhování? A proč se Věrka vlastně rozhodla pro návrat do Kostelce?

 

Šímův útěk
Šíma od rána trucuje kvůli včerejšku. S Gábinou se téměř nebaví, i když ta se všemožně snaží o usmíření. V práci Gábině nechtěně naloží Jitka, která s ní začne řešit kolekci pro miminka a malé děti. Gábina má co dělat, aby to ustála, vzhledem k tomu, že je sama nyní těhotná a zvažuje, co dál. A aby toho nebylo málo, Šíma se rozhodne, že uteče z domova a půjde k Alešovi… Co je pro Šímu poslední kapkou? Co jeho útěk udělá s Gábinou? Jak se podepíše na vzájemných vztazích Gábiny a Aleše? A co se moc nelíbí Ireně Landové?

 

Hančiny obavy
Marcela od rána cvičí, aby se trochu rozhýbala před individuálním tréninkem, který si domluvila. Už v pátek ji čeká první zkouška, takže se snaží dohnat, co se dá, aby i na konci tohoto pololetí ve škole uspěla a postoupila do dalšího ročníku. Veronika jí je opět oporou. Nepochybuje, že Marcela zkoušky zvládne. Marcelu však nečeká jen trénink. Dnes jde i na rodinnou terapii se svou mámou. Ta se svěří Veronice, že má ze sezení s psychologem docela nahnáno… Čeho se Marcelina máma obává? S čím se Marcela svěří Lindě? Jak to je s jejich přátelstvím? A z čeho Hance dost zatrne?

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.6. | 20:55 imh0
51
Nějak nechápu, co je to za zvyk, nakvartýrovat se k někomu do bytu? Nejdřív ...
14.6. | 22:10 antunes10
-19
Terííííííísek nechce dvojitou svatbu....co kdyby měla druhá nevěsta prsa???Jaký ...
15.6. | 19:51 auvej
2
Náhlasit nevhodný komentář
Když je řeč o tom, s kým se měla Gábina poradit, napadá mě Digi, ta jediná ví, jaké je to být sama s dvěma dětmi.
15.6. | 19:48 auvej
2
Náhlasit nevhodný komentář
Manko, řešení by bylo, ale znamenalo by to převést salon na Květu, ať si zařídí psí kadeřnictví, odstěhovat se z Ulice, dát Šímu na jinou školu a okamžitě utnout veškeré kontakty s hasičem. Kdyby hasič prudil, sehnat si kámoše, který před hasišem potvrdí, že je otcem dítěte.
15.6. | 15:01 ulicnik30
7
Náhlasit nevhodný komentář
klen: a kolik toho o mateřství ví Terísek? Je výchovnou poradkyní pro gymnázium (a i v tom dosud celkem pohořela), nikoliv pro kojeňák. Na ni by se dalo obrátit leda tak v případě, že by někdo potřeboval poradit, jak se nejsnáze nakazit kapavkou, jak svést ženáče nebo jak usmrtit želvy.
15.6. | 15:01 klen
11
Náhlasit nevhodný komentář
Fundovaně poradí jedině Anča. Ohledně potratů.
15.6. | 14:49 klen
9
Náhlasit nevhodný komentář
O Denisině nadhledu by se dalo úspěšně pochybovat, kdyby ho měla na rozdávání, těžko by lezla do postele takové figuríně jakou byl Robert. A co se týká mateřství, o něm ví leda z doslechu, sama děti nemá. Její rady by v tyhle dny asi byly pro Gábinu nepoužitelné.
15.6. | 14:13 imh0
6
Náhlasit nevhodný komentář
Krejčíková v rozhovoru říkala, že Gábina ztloustne, což by vypadalo, že těhotná nebude... ale také psali, že těhotenství herečky zakomponovali do seriálu, tak nevím. Ale hlavně je málo pravděpodobné, že by těhotná herečka měla hrát potrat - herečky jsou většinou pověrčivé...
15.6. | 14:02 ulicnik30
14
Náhlasit nevhodný komentář
mirim5: Gábina do toho samozřejmě musela zasvětit ty nejblbější uliční slepice, aby jí poradily (spíš vnutily), že si to každopádně musí nechat. Jít se poradit s někým rozumným by znamenalo, že by nejspíš na ten potrat šla, což se kreativcům nehodí do krámu.
15.6. | 13:52 mirim5
11
Náhlasit nevhodný komentář
Ať už Gábina hasičovi řekne, že je otcem, nebo naopak že není, Aleš si to bude chtít ověřit - obě možnosti. Už teď o těhotenství ví příliš mnoho lidí. Proč si Gábina nezašla pro radu za Denisou? Je to praktická a zkušená žena (až na ten úlet s PR), poradila by rozumně a bez hysterie.
15.6. | 13:40 manka42
22
Náhlasit nevhodný komentář
V její situaci,jiná možnost než potrat není.A stále doufám,že to tak bude.
15.6. | 13:13 ulicnik30
15
Náhlasit nevhodný komentář
iva-777: pořád lepší, než kdyby se nechala těma poradenskýma krávama ukecat, dítě si nechala a požárníkovi řekla pravdu. Pak už by se ho nikdy nezbavila. Jenže ono se přesně tohle stane, už jen proto, aby měli kreativci v Gábinině dějové lince na co navnadit diváky v nové sezóně.