Publikováno 14. 6. 2018

Epizoda 3490

Seriál Ulice: ep. 3490 - Marcelin otec běsní
Zdroj: TV Nova
Témata:

Hanka a Marcela si k sobě pomalu hledají cestu. Hanka se snaží být dceři oporou, protože ví, jak moc jí záleží na výsledku dnešních zkoušek. Marcela je za to ráda, jenže atmosféra u Maléřových odpoledne nečekaně zhoustne…

Přehrát poslední díl

U Maléřových se zčistajasna objeví Marcelin otec, aby si odvezl domů jak svou ženu, tak i dceru. Okamžitě udělá pořádný cirkus, ale Marcela si od něj už nemíní nechat nic líbit. To ho zákonitě ještě více rozlítí… Co Marcelin otec provede? Z čeho má nahnáno Marcelina máma? A jak se k tomu postaví Maléřovi?

 

Přípravy svatby
Mojmíra Kalinu mrzí, že v Davidovi ztratí parťáka ve škole. Momentálně s ním prožívá i přípravy na svatbu s Terezou, které David ani Tereza nijak zvlášť nehrotí. Kalina je ale ze staré školy, takže je pro něj samozřejmostí, že nastávající manžel žádá o ruku své vyvolené její rodiče. David to až dosud neřešil, teď však začne. Navíc jde s Terezou dnes večer říct o svatbě svým rodičům… Jak Davidovi rodiče přijmou synovu novinku? Čím Davida i Terezu překvapí? A co by Kalina rozhodně neřekl do Oty?

 

Luboš na dně
Na služebně by se dala atmosféra krájet. Namíchnutý Jirka si hned podá Karlu kvůli její noční akci, při které mohla přijít o život, kdyby se něco zvrtlo. Karla ho ale setře a odkáže do náležitých mezí. Drsně mu připomene, že právě on ji nechal ve štychu. Náročný den má také Luboš, který se stane znovu obětí zločinu. Kvašák a jeho kumpáni mu opět pořádně znepříjemní život… Co trojice grázlů provede Lubošovi? Jaké to bude mít následky? A jak moc se to vyostří mezi Karlou a Jirkou?

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.6. | 05:28 lodzi
45
antunesi, Tereza je určitě pořádku, ale vy rozhodně ne. Co takhle prášky na ...
17.6. | 16:11 ulicnik30
-32
Ivonko: slušný člověk svůj názor vyjádří argumentačním protinázorem, od toho tu ...
19.6. | 17:24 antunes10
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Jaký má asi Ája kozičky???
19.6. | 14:38 ironeddie
0
Náhlasit nevhodný komentář
Inak tá herečka tú profikur.vu hrá dobre, neviem ako sa volá. Má skvelé nohy a zadok.
19.6. | 14:34 ironeddie
2
Náhlasit nevhodný komentář
trtkanda z budejic sa na stranícke zasadanie priamo hodí a čaká na rozjazd kariéry...ale inak pekná kočka.
19.6. | 13:17 navia
5
Náhlasit nevhodný komentář
už nebude na linku s nasazenou volební koordinátorkou čas. Ale na druhé straně Ája pěkně sepsula Mária! To bylo za sto bodů...
19.6. | 13:16 navia
8
Náhlasit nevhodný komentář
Tak nasazení Áji do volebního štábu Neúplatných je fakt na hlavu. Jak někdo níže psal, Ňújork hadr. Ona starostenská funkce v nějaké části Prahy je tak lukrativní? U nás tedy taky na podzim budou volby, ale zatím jsem kampaň (natož zuřící) nezaznamenala... ale chápu, že na podzim
19.6. | 11:50 ivonka4
11
Náhlasit nevhodný komentář
Austrálie sem kdysi psala a teď napsala velkou pravdu.
19.6. | 11:40 ulicnik30
-11
Náhlasit nevhodný komentář
jennysuk: nic nového pod sluncem. Dělala to tak už loni. Dávno jsem ji odhalil, že luposlav není muž ale žena a že je to ivonka, i když to téměř rok horlivě popírala a osočovala mě za paranoika. A nakonec se ukázalo, že jsem měl celou dobu pravdu. S lodzi to bude nachlup stejné.
19.6. | 11:33 jennysuk
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Je hrozně legrační sledovat, jak sem ivonka píše pod těmi různými přezdívkami :) to je dobrej blázen
19.6. | 11:27 klen
21
Náhlasit nevhodný komentář
Oni se tak akorát členové štábu budou zabejvat průběhem diskuse, nebo někoho z ní mínusovat! Naivní představy.
19.6. | 11:00 ulicnik30
-10
Náhlasit nevhodný komentář
Co na tom, že dosud chybí článek k pondělnímu dílu, přestože je dávno úterý a měl by tu už být článek na díl úterní. Hlavně když se uliční štáb v čele s ivonkou činí v mínusování pro Novu nepohodlných diskutérů. Aby měl Uličník 30 pod nulou je důležitější, než dva dny zpoždění se svodkama.