Epizoda 3491

Publikováno 15. 6. 2018
Seriál Ulice: Jak Marcela zvládne další těžké zkoušky?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Marcela moc nevěří tomu, že dnes udělá zkoušku u přísné profesorky. Ostatní ji povzbuzují, ale Marcelu víc než zkoušky momentálně zajímá, jak se máma rozhodne ohledně otce. Ten se od pátečního večera, kdy ho Tomáš vyhodil ze dveří, už neozval…

Přehrát poslední díl

Marcelina máma si dělá o manžela velkou starost. Nejraději by ho jela okamžitě hledat, ale zároveň nechce zklamat dceru, které slíbila, že ji zajde na zkoušky podpořit. Docela se jí uleví, když se manžel konečně ozve. Jenže ten se do ní pustí takovým způsobem, že Marcele opět povolí nervy… Co je pro Marcelu poslední kapkou? Jak se nakonec její máma rozhodne? Odejde od svého muže? A jak Bruno zareaguje na Marcelinu otevřenou zpověď? Vrátí se k sobě?

 

Mário v úzkých
Lumír si jen těžko zvyká na svou osamělost, když jsou Světlana a Alex u Ingrid v Málkově. Vendula ho přivede na myšlenku, aby po delší době doma opět uspořádal pánskou jízdu s Jardou a Bedřichem. Dokonce ani jeho matka nic nenamítá, když se o chystané akci dozví. Ještě než se Lumír pustí do příprav, s Tondou Hložánkem probere předvolební kampaň a hlavně nováčky v týmu… Co Tonda navrhne Lumírovi? V jakém maléru lítá Mário? Co mu doporučí Pavel s Vendulou?

 

Tomášovo překvapení
Tereza a David hned ráno nadšeně hlásí Otovi, jak pochodili u Tereziny mámy, když jí prozradili, že se chtějí vzít. Takovou reakci ani jeden z nich nečekal. Teď už zbývá jen Terezin táta, se kterým mají domluveno setkání na dnešní večer. David má ale na večer vlastní plán. Chce překvapit Terezu i Tomáše oficiální žádostí o Terezinu ruku… Jak Tomáš zareaguje? Jakou novinkou se pochlubí? A jakým návrhem vyrazí Tereze a Davidovi dech?
 

 

 

 

 

 

TV Nova