Epizoda 3492

Publikováno 18. 6. 2018
Seriál Ulice: ep. 3492 - Tomáš už plánuje dvojitou svatbu
Zdroj: TV Nova
Témata:

Tomáš nemluví od rána o ničem jiném než o společné svatbě s Terezou a Davidem. Tou představou je nadšený a chrlí jeden nápad za druhým, jak by mohla jejich dvojitá svatba vypadat. Zatímco Tomáš jen září, Tereza a David se hrozí toho, co ještě přijde…

Přehrát poslední díl

Ota vezme Tomášův nápad jako dobrý fór, ale při pohledu na Terezu a Davida mu dojde, že se o žádný vtip nejedná. Tereza navíc přizná, že netuší, jak to tátovi rozmluvit, protože ho nechce ranit. Jedno ví ale jistě. Společnou svatbu se svým tátou mít nechce… Co jí poradí Ota? Jak se k tomu postaví David? A čím Terezu překvapí táta?

 

Lumírova pánská jízda
Vendula a Pavel si zvykají na společné bydlení, které není vůbec snadné vzhledem k tomu, že každý z nich má své zvyky a ke všemu spolu bydlí v malé garsonce. Oba ale mají snahu dělat kompromisy a vycházet tomu druhému vstříc. Ovšem jsou situace, kdy se to tak úplně nedá. Jejich plány totiž nečekaně překazí Lumírova pánská jízda… Co Vendulu moc nepotěší? Co Pavel nezvládne? A jak se k tomu postaví Lumír?

 

Poslední kapka pro Hynka
Tlaky na těhotnou Gábinu se zvyšují každým dnem. Potřebovala by odjet do Berlína kvůli práci na společném projektu s dalšími návrháři, do toho řeší zakázky a hlavně své těhotenství. Stále neví, co dělat, jak se rozhodnout, jestli si dítě s Alešem nechat, nebo jít na potrat. Veronika a Tereza se jí snaží být oporou, ale každá z nich vnímá její situaci bohužel jinak… Co na to Gábina? Proč začne dělat dusno Hynek? Co pro něj bude poslední kapkou?

 

 

 

 


 

TV Nova