Publikováno 20. 6. 2018

Epizoda 3494

Seriál Ulice: ep. 3494 - Gábina zažívá jedny z nejtěžších chvil ve svém životě...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Aleš zajde hned ráno za Gábinou s obrovskou kyticí a omluvou. Je mu jasné, že to včera přehnal. Gábinu ujistí, jak moc mu na ní záleží a že o ni nechce přijít. Gábina má na jeho vyznání ale jedinou odpověď. Je konec…

Přehrát poslední díl

Před Alešem se Gábina docela drží, i když jí opět není zrovna nejlépe. Jitčina otázka, jestli je v pořádku, je na ni už ale moc. Gábina se krátce po Alešově odchodu sebere a rovnou ze salonu zamíří na gynekologii, aby se tam dohodla na interrupci. Lékař se jí pokusí její rozhodnutí ještě rozmluvit, jenže Gábina si, zdá se, stojí za svým… Opravdu Gábina nezmění názor? Čím ji rozhodí sestřička? Co Gábina přizná Tereze? Jak na tom je a co všechno u ní ještě sehraje roli před plánovaným zákrokem?

 

Jindra se stěhuje
Jindra a Lada se dnes stěhují k Bedřichovi. Jindra se u něj pomalu zabydluje, zvyká si na nové prostředí. Bedřich se jí snaží vycházet všemožně vstříc, protože by byl rád, kdyby se hned od začátku u něj cítila jako doma. Kromě Jindřina nastěhování ale Bedřich řeší i rozvod s Ančou, který se opět trochu zkomplikuje… Jaké nečekané komplikace s rozvodem nastanou? Jak se k tomu postaví Ančin Petr? A co je docela těžké pro Jindru?

 

Adriana na křižovatce
Za Adrianou dorazí dopoledne Miki s prosbou o půjčení notebooku. Je ve stresu, protože má v práci honičku a navíc mu v tom nejméně vhodném okamžiku přestal fungovat jeho notebook. Osamělá Adriana ho opět začne svádět, ale tentokrát docela tvrdě narazí. Miki na ni nemá ani čas, ani náladu, což se jí s ním ještě nestalo. Odpoledne zajde Adriana do Coolny, ale kupodivu tam nemíní pařit… Jak dopadne shledání Adriany a Jirky Hermana? Kdo a k čemu Adrianu přiměje? Jak to spolu nyní mají Adriana a Miki? A proč si dělají o Adrianu opět starost její blízcí?

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

21.6. | 20:04 ulicnik30
22
Tahle sezóna měla hodně předčasně uťatých nebo nevěrohodně zakončených dějových ...
21.6. | 21:12 ivonka4
-11
Brigito a ty si nech rady a doporučení na fb.
5.8. | 20:18 bet-ka13
0
Náhlasit nevhodný komentář
,,,
26.6. | 07:58 sharka-68
5
Náhlasit nevhodný komentář
doufám, ž esi Gábina ten potrat nerozmyslela!!!!!
22.6. | 17:17 ulicnik30
12
Náhlasit nevhodný komentář
Ivanu už po uvěznění neukázali. Akorát když ji měli propouštět se Henry v hospodě jednou větou zmínil (asi Hejlovi), že pro ni jede, víc to už pak nikdo nerozvíjel.
22.6. | 16:34 antunes10
5
Náhlasit nevhodný komentář
Já si pamatuju když se Ivana s Henrym před věznicí loučila....pak už tam snad nebyla....
22.6. | 15:25 ulicnik30
16
Náhlasit nevhodný komentář
alb-in: jasně že by se ty scény "navíc" do dílu vešly, stačilo by snížit počet dotazů na kafe, nenatáčet zbytečné drbací scény a zkrátit ukázku z předešlého dílu (rok od roku ji dělají delší). Jenže jim jde o prachy a ty mají ze zobrazení reklam u každého videa, proto ty přídavkové scény.
22.6. | 15:15 fire
8
Náhlasit nevhodný komentář
Ivanu už pustili. Vítala se s Henrym.
22.6. | 15:01 alb-in
11
Náhlasit nevhodný komentář
Konečně, už jsem myslel, že se sem nedostanu. Co je to za blbej zvyk psát u natočených scén, že se nevešly do dílu. Místo hudby a čumění "doblba" by se scéna vešla, když už musí pouštět reklamy :-(. Hezké prázdniny všem!
22.6. | 13:56 ulicnik30
9
Náhlasit nevhodný komentář
Tenkrát když se porval s Peškem a Farský ho z hospody vyrazil, Zdenda si tam v tom fofru zapomněl balíček s drogama. Lumír po něj poslal Světlanu, ale ta zalhala, že nic nenašla. Balíček s drogama ukrývala v kulmě na vlasy a pak i u hrobu starýho Nykla. To byla ještě stará dobrá Ulice.
22.6. | 13:50 ulicnik30
8
Náhlasit nevhodný komentář
Zdenda Morávek, to je jiná, to byl můj oblíbený záporák, skvěle zahraný Milošem Vávrou. Hadri dával pilule na hubnutí, ale především byl drogový dealer a zpočátku i domácí Zuzany. Dělal krátce kuchaře v hospodě, když ji Henrymu hlídali Farští. Taky vydíral Boháčovy skrze ten Evin útok.
22.6. | 13:31 antunes10
4
Náhlasit nevhodný komentář
Morávek.....Mrázová byla ta advokátka