Publikováno 21. 6. 2018

Epizoda 3495

Seriál Ulice: ep 3495 - Adriana se loučí
Zdroj: TV Nova
Témata:

Adriana svolá hned na ráno rodinnou radu, aby všem oznámila své rozhodnutí. Dědovi, tátovi i Amálce se tím postará o pořádný šok, protože ani jeden z nich nepředpokládal, že by Karlovu nabídku skutečně přijala. Ještě se jí to pokusí i rozmluvit, ale marně…

Přehrát poslední díl

Adriana vysvětlí dědovi, tátovi a Amálce, proč se rozhodla pro tak radikální krok a takovou změnu ve svém životě. Všichni tři to nakonec vezmou, ale děda s tátou z toho velkou radost nemají. Ostatně nejsou sami, koho Adriana svým rozhodnutím zaskočí… Jak na Adrianinu novinku zareaguje Eddie? Jak Miki? A k čemu se Adriana před odletem ještě odhodlá?

 

Začátky i konce...
Jindra se začíná pomalu zabydlovat ve svém novém domově. Pro ni i Bedřicha je to vlastně nový začátek, protože konečně žijí spolu s Ladou jako jedna rodina. Bedřich dnes řeší i konec svého manželství. Díky Petrově přímluvě si na něj a Anču udělá čas advokát, aby podepsali rozvodové papíry… Co jim zkomplikuje toto setkání? Čím Jindra pobaví Bedřicha? Co začne plánovat?

 

Pozvánka od sestry
Vlastimil Pešek o své sestře moc nemluví. Nestýká se s ní, jen jí pošle ke svátkům a narozeninám pohled. Oba si žijí své životy, takřka nic o sobě neví. Adriana by ale byla ráda, kdyby to děda změnil, protože si v posledních týdnech uvědomila, jak moc je pro člověka důležitá rodina a jeho nejbližší… Jak Vlastimil Pešek zareaguje na sestřino pozvání, aby s ní oslavil její jubileum? S čím se svěří Amálii?

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

2.8. | 20:53 antunes10
50
Ljubo a proč jsi udávala kolegy estébákům???Omluvila ses jim s vykulenýma ...
30.7. | 13:34 ulicnik30
-50
Buďme rádi za to, jaká ivonka je a jak se zde prezentuje. Alespoň tak máme ...
19.8. | 08:35 auvej
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Koukej na ukázky, ábécénorte, žádné novinky to nejsou, Nova Ulici propaguje už celý měsíc.
17.8. | 08:37 acsnorth
2
Náhlasit nevhodný komentář
Tak jako prvního, kdo sem vysype novinky, jsem čekal uličníka, ale tohle taky není překvápko.
17.8. | 08:14 auvej
2
Náhlasit nevhodný komentář
Andulce zkolabuje pan mistr, měla by ho holka šetřit, aby nakonec nevozila amanta na vozíčku po parku. Peškovi se objeví neteř, o které prý neměl tušení. Tetě Máně je šedesát, dcérku si tedy musela pořídit v sedmnácti. V málokteré rodině taková událost unikne, ale to je prostě naše Ulice.
15.8. | 11:39 antunes10
2
Náhlasit nevhodný komentář
...prej Andulka.....
15.8. | 07:25 petraaa2
2
Náhlasit nevhodný komentář
Imh0, to ani Andulka nedostala moc hlasů a myslim, že už ani loni se v anketě moc nepředvedla, přesto má furt prostoru až hanba. Ale Macik takový držák snad nebude... Takova hezká holka a tak se na ni nedá dívat :-)
15.8. | 06:46 sharka-68
1
Náhlasit nevhodný komentář
zubařka-rybářka Blanka- Linda Rybová, zbytečná nová postava v Ulici...
14.8. | 15:57 imh0
4
Náhlasit nevhodný komentář
Z toho hlasování je aspoň zřejmé,že Macík(jedna z hlavních postav minulé sezóny) opravdu NENÍ sympatická postava - a soudě podle videa s Filipem, tak herečka je stejně protivná a afektovaná,jako postava, kterou hraje. PROSÍM, pošlete Macíka do Mořkova nebo někam jinam, ale hlavně pryč z Ulice!!!!!
14.8. | 07:55 petraaa2
3
Náhlasit nevhodný komentář
Alb-in, Nyklova proti Tereze nemá šanci. To chce vybrat nekoho, pro koho bude také hlasovat hodně lidí. Z těch, co tam jsou, si myslím, že to je Karla a Gábina.
11.8. | 16:21 acsnorth
1
Náhlasit nevhodný komentář
...na příkaz Novy...hláška dne
11.8. | 14:12 ulicnik30
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Ukvičená týjo poradkyně a její Daví jsou výjimka. Salařice má mediální masírku srovnatelnou s kultem osobnosti, což zapříčinilo, že diváci a především puberťačky ji na příkaz Novy zbožňují, aniž by vlastně věděly proč. Ale jinak lidi hlasují podle scénáře a podle toho, jak herec hraje.