Epizoda 3495

Publikováno 21. 6. 2018
Seriál Ulice: ep 3495 - Adriana se loučí
Zdroj: TV Nova
Témata:

Adriana svolá hned na ráno rodinnou radu, aby všem oznámila své rozhodnutí. Dědovi, tátovi i Amálce se tím postará o pořádný šok, protože ani jeden z nich nepředpokládal, že by Karlovu nabídku skutečně přijala. Ještě se jí to pokusí i rozmluvit, ale marně…

Přehrát poslední díl

Adriana vysvětlí dědovi, tátovi a Amálce, proč se rozhodla pro tak radikální krok a takovou změnu ve svém životě. Všichni tři to nakonec vezmou, ale děda s tátou z toho velkou radost nemají. Ostatně nejsou sami, koho Adriana svým rozhodnutím zaskočí… Jak na Adrianinu novinku zareaguje Eddie? Jak Miki? A k čemu se Adriana před odletem ještě odhodlá?

 

Začátky i konce...
Jindra se začíná pomalu zabydlovat ve svém novém domově. Pro ni i Bedřicha je to vlastně nový začátek, protože konečně žijí spolu s Ladou jako jedna rodina. Bedřich dnes řeší i konec svého manželství. Díky Petrově přímluvě si na něj a Anču udělá čas advokát, aby podepsali rozvodové papíry… Co jim zkomplikuje toto setkání? Čím Jindra pobaví Bedřicha? Co začne plánovat?

 

Pozvánka od sestry
Vlastimil Pešek o své sestře moc nemluví. Nestýká se s ní, jen jí pošle ke svátkům a narozeninám pohled. Oba si žijí své životy, takřka nic o sobě neví. Adriana by ale byla ráda, kdyby to děda změnil, protože si v posledních týdnech uvědomila, jak moc je pro člověka důležitá rodina a jeho nejbližší… Jak Vlastimil Pešek zareaguje na sestřino pozvání, aby s ní oslavil její jubileum? S čím se svěří Amálii?

 

 


 

TV Nova