Publikováno 10. 9. 2018

Epizoda 3512

Seriál Ulice: ep. 3512 - Honza bojuje o Jindru
Zdroj: TV Nova
Témata:

Jindra má obrovské výčitky svědomí kvůli včerejšímu úletu s Honzou. Něco takového rozhodně neplánovala a ani v tom nehodlá pokračovat. Chce to utnout hned v zárodku. Zároveň by byla ráda, aby mezi sebou měli s Honzou jasno…

Přehrát poslední díl

Jindra si zajistí hlídání Lady a za Honzou se vypraví, aby ho ujistila, že včerejšek se už nebude opakovat. Nechce tahat Bedřicha za nos ani rozbíjet rodinu, kterou s ním má. Jenže Honza na to má jiný názor. O Jindru začne bojovat všemi možnými prostředky… Jak to spolu Jindra a Honza doopravdy mají? Co Jindra už neustojí? A jakou Petrovu druhou tvář dnes pozná Anča?

 

Gábinino tajemství odhaleno
Šíma náhodou zaslechne část mámina telefonátu s lékařem. Na klidu mu to moc nepřidá, spíš naopak. To, co se tajně dozví, ho jen utvrdí v jeho přesvědčení, že s ní něco je. Gábina se ho opět pokusí uklidnit, ale Šíma jí to už nevěří. O co více před ním máma mlží, o to větší starost o ni má. Odpoledne se svěří i Alešovi, který se chce samozřejmě dozvědět mnohem víc… K čemu Aleš navede Šímu? Jak na tom Gábina je? Co s ní je? A proč jí bude lhát do očí její táta?

 

Nový případ
Jirka Herman nemá pro Karlu žádné dobré zprávy. Nyní je už jasné, že její hypotéza je správná – jednotlivé případy úmrtí bezdomovců, jež vyšetřoval v létě, spolu opravdu souvisejí. Poslední čin, který se stal minulý týden, je ale oproti těm minulým mnohem brutálnější. Fakta o případu zarazí i Karlu, jež je už na ledacos zvyklá… Na čem se ti dva shodnou? Co moc nepotěší Máru? A z čeho má nahnáno Arnošt?

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.9. | 18:13 rumanina
42
Tak Jindra nechce rozbíjet rodinu, kterou má s Bedřichem. To je zase blud. Oni ...
12.9. | 01:49 jsemzlaazakerna
-7
Vykulenice vím kdo je, ale ještě nevím, kdo je klaun. A Inčučuna...skvělé ...
13.9. | 10:58 navia
3
Náhlasit nevhodný komentář
botonko nebo na tantrický sex nebo co to tam ta poblázněná Anča tenkrát provozovala.... :D
12.9. | 16:45 botonka
8
Náhlasit nevhodný komentář
Rumanino, souhlasím. Jindra projevila zájem o nějakou změnu, ale Béda ji velice rychle utnul. Docela se divím, že spí oba v pokoji, protože jsem měla za to, že to je Nemrcouchova svatyně. Ale možná Bédovi ten gauč příliš evokoval vzpomínku na milovanou Ančí.
12.9. | 16:18 acsnorth
6
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby Jindra měla zájem a snahu, tak by si byt přetvořila, bohužel, už to nestihne. A Anča najde svoje dečičky v cajku.
12.9. | 16:06 rumanina
11
Náhlasit nevhodný komentář
Pro mně by to byl jasnej signál, že nemám na nic sahat, páč tam patřej Emí, Nemrcouch a Andula a já jsem tam tak nějak mimochodem. A už bych byla v hajzlu.
12.9. | 16:05 navia
13
Náhlasit nevhodný komentář
myslím, že Lubošovi by mohla se sháněním dokladů pomoci ta charita, kde byli nafasovat to oblečení. Nevím, proč ten jeho spolubydlící otrapa k tomu má takovou nechuť... na loď nepůjde,, protože se nenechá buzerovat kvůli "kapce" vína.. kolik těch krabic zmákne denně?
12.9. | 16:04 rumanina
14
Náhlasit nevhodný komentář
Jindra když se stěhovala ke Klaunovi, tak říkala, že to není její styl a ukázala na dvě věci na poličkách a Klaun jí hned vysvětlil, že to je nějakej výrobek od Emy a to druhý už nevím, co bylo, ale Klaun to taky obhajoval a tak to Jindra pochopila, že se nic vyhazovat ani odnášet nebude.
12.9. | 14:20 navia
18
Náhlasit nevhodný komentář
ivo - Otík měl svůj byt, ale nějak ho pustil, když se měl ženit, v tom novém už maloval, pokud si vzpomínám - a proč se po útěku ze svatby uhnízdil (zjevně natrvalo) v BH vědí asi jen scénáristi. Jinak v BH mě lezou na nervy s tím, jak pořádají rodinné večeře a podávají je na té žluté bedně.
12.9. | 12:39 ulicnik30
18
Náhlasit nevhodný komentář
mirim5: souhlasím, momentálně je Hynek asi jediný rozumný chlap v Ulici. Ještě Evžen, ale ten zas zbytečně hrotí konflikty s Peškovou neteří, aby to později mezi nimi zajiskřilo.
12.9. | 12:34 mirim5
22
Náhlasit nevhodný komentář
uličníku, taky mám pocit, že se rozmohl syndrom "nepožádám o pomoc ani za nic". Občas by mohli v seriálu ukázat i kladný příklad jednání a řešení problémů, ne jen pořád ty záporné.
12.9. | 12:29 mirim5
21
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud má Mrňucha Lišková zůstat v ději (kvůli návratu Anduly), tuším, že Jindra půjde pod kytičky. Nepřipadá mi jako matka, která by opustila dítě, ani kvůli velké vášni s druhořadým rockerem. Pravda - ovšem scenáristé můžou napsat cokoli...