Publikováno 11. 9. 2018

Epizoda 3513

Seriál Ulice: ep. 3513 - Zoufalý Aleš udělá Gábině peklo ze života...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Šíma ráno simuluje, aby nemusel do školy. Gábina ho opravdu nechá doma s tím, že ho zajde kolem oběda zkontrolovat. Jen co za ní zaklapnou dveře, Šíma okamžitě telefonuje Alešovi, aby mu přečetl její lékařskou zprávu…

Přehrát poslední díl

 Aleš z toho, co mu Šíma přečte, není moc moudrý. Tomu totiž dělají cizí slova problém, takže Aleš stále netuší, co Gábině je. Nakonec se dohodne se Šímou, že mu zprávu přiveze, aby si ji mohl sám přečíst. Klade mu ale na srdce, aby byl opatrný, aby se mu cestou nic nestalo. Jen co se dozví Gábinino tajemství, Aleš naplno ukáže svou odvrácenou tvář… O jaké peklo se Aleš postará Gábině, Šímovi i Hynkovi? Proč se Gábina zhroutí?

 

Špatné zprávy pro Karlu
Mára se opět pokusí dovolat tátovi, aby se ho zeptal na taxikaření přes mobilní aplikaci. Znovu se mu však nedovolá. Pořád si myslí, že táta je hodně zaneprázdněný, ale ten momentálně řeší poměrně zásadní věc. Jak přečkat blížící se zimu, když nemá žádné teplé oblečení a navíc se mu rozpadly i boty? Plnou hlavu starostí má později také Karla, které lékař oznámí špatné zprávy, jež s ní pořádně zamávají… Co se Karla dozví? Jak na to zareaguje Mára? Co je pro Karlu nejtěžší?

 

Peškovo pokušení
Evžen se zastaví za panem Peškem, aby s ním probral provozní věci týkající se domu. Doma je ale jen Amálie, která mu otevřeně přizná, že nyní mají tak trochu tichou domácnost. Ke všemu jí už došla trpělivost, takže dává ruce pryč i od plánované oslavy. Evžena to docela zaskočí, protože začíná hrozit, že žádná ani nebude. To zarazí i Vlastimila Peška, kterého navíc opět překvapí Blanka… Co mu prozradí? O jaké pokušení se mu postará? A co na to Amálie?

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.9. | 23:26 bajkerplatan
43
Kdyby to bylo možné, píšeš sem co bude za měsíc. Demence
12.9. | 21:48 ulicnik30
-14
Hláška měsíce z pátečního dílu - Landová: "Ale přece jen dokážu být ...
13.9. | 14:54 acsnorth
13
Náhlasit nevhodný komentář
Pořád je dost lidí,kteří si myslí,že jim všechno projde.
13.9. | 14:41 rumanina
15
Náhlasit nevhodný komentář
Mastnej by měl jít na vyšetření s hlavou. Buď mu tlačí na mozek nějaký nádor nebo se zbláznil. Pár dní před volbama by si nikdo normální nedovolil to, co on k Šárce. V dnešní době, kdy se sexuální obtěžování řeší neustále v médiích a kdejaká feministka piští, když jí chlap podrží dveře.
13.9. | 14:01 iva-777
17
Náhlasit nevhodný komentář
Šárka by si na Mastňocha měla postěžovat Květě a pohrozit odchodem, to by myslím zabralo.
13.9. | 09:46 acsnorth
Komentář je nevhodný a automaticky skrytý
13.9. | 09:43 ulicnik30
1
Náhlasit nevhodný komentář
auvej: to by na té škole nějakého tělocvikáře museli mít.:) Co odtam odešel Hynek (a je to už skoro 9 let) nám kreativci žádného tělocvikáře neukázali. Hlavně že se rozdávají funkce výchovné poradkyně osobě, která do ničeho nezasahuje a nic neřeší.
13.9. | 09:40 auvej
23
Náhlasit nevhodný komentář
A souhlasím s Ivou, že Puklice přece zná Hynka deset let, byli kolegové, a najednou se tváří, jako by ho v životě viděla poprvé. Terka jako kamarádka Gábiny by to Puklici měla vyložit sama, ne aby se jí někdo musel ptát. Normálně do všeho iniciativně /a blbě/ šťourá, a teď nic?
13.9. | 09:36 auvej
19
Náhlasit nevhodný komentář
Nevím, jak to dneska na školách funguje, ale neměl by takový kurz sebeobrany dozorovat a organizovat tělocvikář? Landová a hasičem to iniciativně upečou z vlastního zájmu, ona aby mohla vidět hasiče a on aby mohl manipulovat Šímu, a je to? Žádné osvědčení se po nikom nepožaduje?
13.9. | 09:32 ulicnik30
-12
Náhlasit nevhodný komentář
Další zvláštní věc, od úterka se Mastný neviděl s Alešem, Gábinou ani Šimonem, nikdo se mu neozval a nechce to s ním řešit. Přitom třeba u Aleše bych čekal, že se mu ozve jako první a zpracuje ho ve prospěch svojí verze. Jenže Mastný má jiné zájmy, v pondělí se pokusí znásilnit Šárku.
13.9. | 09:24 acsnorth
30
Náhlasit nevhodný komentář
Tak ono se to školy zatím ani nedotýká. Aleš měl soukromý problém a jestli bude trestně stíhán, teprve potom může Puklická zvažovat zrušení jeho působení ve škole. Tady jde hlavně o to, aby ve škola Landová nedovolovala Alešovi slídění kolem Šimona. A Mastňák by se taky měl chytit za nos.
13.9. | 09:24 ulicnik30
4
Náhlasit nevhodný komentář
Nechápu proč se Puklická nezeptá Teríska? Vždyť ví, že s Gábinou jsou kámošky a denně si plkají. Asi nechce chudinku nevěstinku vyrušovat od svatebních příprav. Potom ale není jasné, k čemu má Terísek tu funkci výchovné poradkyně. Když je na škole nějaký konflikt, ona se o to nestará.