Publikováno 12. 9. 2018

Epizoda 3514

Seriál Ulice: ep. 3514 - Jaká opatření Hynek podnikne proti Alešovi?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Šíma se cítí provinile kvůli včerejšku. Mámě se ještě jednou omluví za to, že vzal bez dovolení její lékařskou zprávu a odvezl ji Alešovi. Zároveň se zeptá, co z ní Aleš vyčetl, protože to s ním hodně zamávalo. Gábina mu poví o zákroku, současně ho však požádá, aby to nikomu dalšímu neříkal...

Přehrát poslední díl

 Gábině se podaří Šímu konečně uklidnit. Ujistí ho, že jí opravdu nic není, že si o ni nemusí dělat starost. Starost o oba dva má ale Hynek, jenž se pokusí učinit taková opatření, aby jim Aleš už jednou provždy zmizel ze života. Nemíní nechat nic na náhodě, a tak se vypraví na policii i do školy… Co všechno Hynek podnikne? S jakým výsledkem? A jak včerejší dramatické události prezentuje Aleš? Jak to vezme učitelka Landová?

 

Další střet Blanky a Evžena
Amálie si ráno trochu utahuje z Vlastimila Peška kvůli koláčkům, do kterých se v noci tajně pustil. Ten zavzpomíná na staré dobré časy, kdy je pekla jeho maminka. Opět u nich zavládne pohoda. Dokonce společně začnou plánovat i oslavu Vlastimilova jubilea. Později se u Peškových zastaví na skok Blanka. Amálii prozradí, že konečně našla prostor pro novou ordinaci i že by její máma moc stála o pozvání na oslavu Mílových narozenin. Amálii to překvapí, ale slíbí, že se to pokusí zařídit… Jakou pohromou skončí další setkání Blanky a Evžena? K čemu se Evžen rozhodne? Kdo všechno by neměl chybět na Peškově oslavě? A kdo od něj pozvánku určitě nedostane?

 

Karla a Mára: Krize kvůli dítěti?
Karla a Jirka Herman opět tvoří oficiálně jeden tým. Jirka si ji vyžádal kvůli vyšetřování série vražd bezdomovců, jež se rozjelo na plné obrátky. Neunikne mu ale, že Karla je chvílemi duchem mimo, že se s ní něco děje. Karla se mu svěří, co právě řeší s Kryštofem. Stále je bezradná, potřebuje více času, aby to všechno vstřebala a rozhodla se, jak dál. Jenže právě ten jí Mára nedokáže dát. Až příliš mu to totiž připomíná obdobnou situaci s Monikou… Čím Mára zaskočí Karlu? Co docela rozhodí Věrku? A co Karla odhalí v Lubošově provizorním příbytku?

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.9. | 17:43 bajkerplatan
67
Kulečník30 - děláš něco jinýho než, že blábolíš na netu?
14.9. | 20:59 ulicnik30
-58
Úterní díl si klidně můžete nechat ujít, absolutní ztráta času, shlédnuto za 10 ...
24.9. | 22:46 blazena012
3
Náhlasit nevhodný komentář
Auvej, ony nocovaly u Květy v penzionu, takže byly v blízkosti.
24.9. | 19:43 auvej
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Bylo vůbec nějak vysvětlené, kde se Blanka s Marií zčistajasna vzaly na Peškově oslavě? To šly jen tak náhodou kolem přesně v momentu, kdy se oslava konala? Pokud se o tom mluvilo a mně to uniklo, tak se omlouvám.
24.9. | 16:45 ulicnik30
3
Náhlasit nevhodný komentář
rumanino: to víte, kult osobnosti nováckého maskota v celé své mediální podobě. Teď koukám do Novinek a ta ukvičená modla puberťaček a bezmozků má ještě drzost druhým vnucovat své myšlenkové pochody, které tím svým jediným neuronem vyprodukovala.
24.9. | 16:25 rumanina
3
Náhlasit nevhodný komentář
Tak jsem právě otevřela lednici a jogurt na mně začal pokřikovat:"4 dny do svatby. Terísek se vdává." To už je tak trapný, jak to neustále všem vnucujou.
24.9. | 15:33 manka42
11
Náhlasit nevhodný komentář
Ivo,to s tou Gábinou se ti zdá,porodila na konci srpna,tak ještě nenatáčí,jenom to dobře maskuje.
24.9. | 11:03 acsnorth
Komentář je nevhodný a automaticky skrytý
24.9. | 10:51 mirim5
13
Náhlasit nevhodný komentář
milá naivní acsnorth, ulice je předtočená víc jak 2 měsíce dopředu, takže ANKETY jsou jaksi na nic. :-P
24.9. | 10:29 iva-777
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Podle mě je v posledních dílech Aneta Krejčíková už po porodu.
24.9. | 10:09 navia
12
Náhlasit nevhodný komentář
Miloš je vážně dobrej - se svými "planktonickými" vztahy se vytahuje před každým koho potká (nebo komu vleze do bytu)
24.9. | 09:51 acsnorth
0
Náhlasit nevhodný komentář
milá naivní mirim, ulice je předtočená víc jak 2 měsíce dopředu, takže přání diváků jsou jaksi na nic.