Publikováno 21. 9. 2018

Epizoda 3521

Seriál Ulice: ep. 3521 - Jaké překvapení má Karla pro Máru?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Karla řeší s Jirkou Hermanem i nadále vraždy bezdomovců. Jsou v plném nasazení, bojují s časem, aby zabránili dalšímu zločinu. Pro Karlu je ale momentálně jedna věc důležitější než práce – Márův návrat…

Přehrát poslední díl

 Karla odmítne večerní policejní akci, protože chce na Máru počkat doma, aby se s ním přivítala a taky si konečně v klidu promluvila. Má pro něj totiž jedno velké překvapení. Zatímco byl pryč, přemýšlela, jak dál. A rozhodla se… Jak Karla vyřešila své velké dilema ohledně dítěte? Co na to Mára? A čím Arnošta nemile zaskočí Luboš?

 

Honzův boj o Jindru
Ondru překvapí Jindřina prudká reakce, když ji požádá, aby Honzu zasvětila do jejich webovek. Odvodí si z toho, že se chce Jindra na kapelu vykašlat. Ta ho ujistí, že nic takového nemá v plánu. Vymluví se na únavu a na Ladu, jež ji v poslední době hodně zaměstnává. Příčina je ale jinde. Honzovi se vyhýbá, jak jen může, jenže dnes na sebe stejně narazí. A bohužel se to neobejde beze svědků a slz… Kdo je spolu přistihne? Proč se Jindra sesype? Jaký malér hrozí Milošovi? S čím se svěří Bedřichovi a Jindře?

 

Šárka na dně
Marcela je hodně zklamaná z mámy, která podle ní skáče, jak otec píská. Dokonce to vypadá, že se kvůli němu přestane stýkat i s babičkou, což Maléřovi neokážou pochopit. Martinovi ale dělá starost i Šárka, kterou Mastný šikanuje čím dál víc. Martin by jí rád pomohl, a tak si s ní o všem otevřeně promluví. To, co se dozví, ho však naprosto šokuje… Co všechno Šárka prozradí Martinovi? Jak na to Marin zareaguje? A čím Veroniku překvapí Lukáš Binar?

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

25.9. | 13:23 botonka
30
sharka-68: Napsat o malém dítěti, že ho vybrali ve Vošklivinci je docela síla. ...
25.9. | 08:33 sharka-68
-31
nemám ráda pivní skautku, a tu její Lady vybrali snad ve Vošklivinci...tak ...
25.9. | 21:46 acsnorth
7
Náhlasit nevhodný komentář
Jo mravnost nade vše,jak měli doma cudně zakryté i sochy. To bylo v případě hlavního hrdiny spíš pokrytectví nade vše. Fajn film pro pamětníky.
25.9. | 20:16 botonka
11
Náhlasit nevhodný komentář
Uličníku, vy už jste tím znásilňováním přímo posedlý. Znáte film Mravnost nade vše? Hrozně mi připomínáte hlavní postavu tohoto filmu (i když tam se potom ukázalo, že to s tou mravností není zas až tak horké). :)
25.9. | 17:06 jarabara
17
Náhlasit nevhodný komentář
auvej sice nemám osobní zkušenost,ale mrkla jsem se a opravdu i s myomem jsou ženy těhotné a většinou to dopadne dobře.Když se to prý odstraní,musí se rok čekat a může to být komplikace s otěhotněním...dívala jsem se zde:https://www.emimino.cz/diskuse/tehotenstvi-s-myomem-41257/
25.9. | 16:59 janceska
6
Náhlasit nevhodný komentář
Ivo- netuším, zda je u tak malého dítěte možná střídavá péče, ale jak víme v Ulici je možné vše, takže co si budeme povídat?! :-)
25.9. | 16:51 ulicnik30
7
Náhlasit nevhodný komentář
Od Jindry je to pokrytecký alibismus, takhle drhnout za jiným a obhájit si to tím, že ji Bedřich stejně nemiluje. Copak to nevěděla, když ho zfetovaného znásilňovala, když mu pak oznamovala, že s ním čeká dítě a furt s něčím otravovala, ačkoliv všechny ubezpečovala, že to zvládne sama?
25.9. | 16:44 ulicnik30
5
Náhlasit nevhodný komentář
auvej: přesně o tom mluvím. Rozbila mu manželství tím, že si od něj nechala udělat dítě a hned zatepla mu to vytroubila, aby se k ní cítil vázaný. A když ho konečně uhnala a Andula se s ním rozvedla, tak zdrhá zase za jiným jen proto, že jí údajně došlo něco, co stejně věděla od začátku.
25.9. | 16:41 rumanina
14
Náhlasit nevhodný komentář
Ano Bedřich řekl Jindře, aby si to změnila, ale když ukázala, co chce změnit, nebo spíš vyhodit, tak to hned hájil, že to je Emy výrobek a tamto zase dárek a bla bla bla a tak se na to Jindra vyprdla.
25.9. | 16:33 ironeddie
-5
Náhlasit nevhodný komentář
auvej: Presne tak ! Karla by v reále z toho bol a v strese a mala by strach. Takto to vyzerá že nechce prísť o máru na úkor zdravia.
25.9. | 16:32 auvej
11
Náhlasit nevhodný komentář
Já jsem asi ze staré školy, ale zatáhnout dítě do nejistoty /není práce, není bydlení, nejsou peníze, vždyť kolik má asi Jindra rodičovského?/, protože jsem se náhle zaláskovala do mladého sexuálně zdatného je nezodpovědné a egoistické. Uhnala Bédu, tak ať u něj laskavě zůstane.
25.9. | 16:23 auvej
0
Náhlasit nevhodný komentář
Myslím, že každý normální gynekolog by Karle doporučil napřed odstranit myom a potom se pokoušet otěhotnět. Jindra kdyby měla rozum, tak si spočítá, že láska je láska, ale dítě potřebuje zázemí. Nic proti tomu ocvočkovanému, ale na spolehlivého tatíka, který zajistí rodinu, zrovna nevypadá.