Publikováno 24. 9. 2018

Epizoda 3522

Seriál Ulice: ep. 3522 - Šikanovaná Šárka se začne bránit...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Šárka je už uzlík nervů, ale Mastného to nezastaví. Právě naopak. Znovu ji začne šikanovat a sexuálně obtěžovat, dokonce i před Jirkou. Ten na rozdíl od Martina netuší, jakým peklem si Šárka nyní kvůli Mastnému prochází. Hodně ho proto překvapí, když si Martin Mastného podá…

Přehrát poslední díl

 Martin si došlápne na Mastného kvůli obtěžování Šárky takovým způsobem, že mu vezme vítr z plachet. Něco takového totiž big boss Mastný nečeká ani ve snu. Už dlouho se mu nestalo, aby dostal lekci od někoho, jako je Martin. Tím to však nekončí. Jen co Martin odejde, Mastný si vylije vztek a frustrace na Šárce. Ta si to však už nenechá líbit… Co udělá? Jak zasáhne Květa? A čím Lukáš překvapí Veroniku?

 

Aleš to nevzdává
Gábinu docela udiví Šíma, když ji požádá, aby ho vyzvedla z družiny hned po obědě. Vysvětlí jí, že se nechce potkat s Alešem, čemuž Gábina rozumí. Nechápe však, proč se Šíma snaží vyhnout tomu, aby ho ve škole vyzvedl děda. Moc to ale neřeší. Šímovi slíbí, že pro něj do školy zajde, aby se nemusel strachovat, že tam na Aleše narazí. Ona sama má kvůli Alešovi zase pořádné nervy. Ani teď, po všem, co se stalo v minulých dnech, ji Aleš totiž nenechá na pokoji… Co udělá? Čím ji rozhodí? K čemu se přizná Šíma? A co Gábině navrhne Hynek?

 

Překvapivé zprávy pro Máru
Arnošt od rána hučí do Luboše, aby si nechal peněženku, kterou včera našel. Její obsah by jim zajistil živobytí na několik měsíců, což je podle Arnošta s blížícím se podzimem a zimou opravdu terno. Luboš chce ale peněženku vrátit majiteli, protože ví, jak málo stačí, aby se člověk ocitl v nouzi. Přestože ho Arnošt přesvědčuje, aby konečně zavolal synovi a požádal ho o pomoc, Luboš to stále tvrdošíjně odmítá… Co nakonec udělá s peněženkou? Co Karle navrhne Jirka Herman? A jaké překvapivé novinky se Mára dozví o tátovi?

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

26.9. | 07:20 iva-777
24
Ať se konečně dá Aleš dokupy s Landovou, ta na něj kouká jak na svatý obrázek a ...
26.9. | 11:17 ulicnik30
-5
botonka: a o čem mám psát? Ze současné Ulice mě zajímají tři dějové linky, ...
26.9. | 23:06 lenoczka
11
Náhlasit nevhodný komentář
Šárka i Gábina jsou shodně podrobeny nátlaku agresora, v každém případě jde ale o zcela rozdílný druh agrese. diskuze je ve smyslu: já vidím dvě fialové.. ale já vidím lila a purpurovou. oba mají pravdu, jen někdo postrádá jemnější rozlišovací schopnost
26.9. | 20:51 acsnorth
-1
Náhlasit nevhodný komentář
;-))))
26.9. | 20:45 mirsez
4
Náhlasit nevhodný komentář
já teda nevím, kolik je vám uličníku, ale tak zarputilý diskutér a stále meloucí to samé a to celou dobu, co sem píšete, se jen tak nenajde!!! Že vás to baví, asi máte smutný život, jste osamělý a tak diskuze je pro vás vším.
26.9. | 20:18 acsnorth
-3
Náhlasit nevhodný komentář
:-))))
26.9. | 19:59 ulicnik30
4
Náhlasit nevhodný komentář
Takže ještě naposledy pro ty méně chápavé - celou dobu to tu rozebírám z pohledu těch obětí a těm jsou skutečně nějaké kategorie a Wikipedie absolutně fuk. Z jejich pohledu by byl Mastný stejný grázl jako Aleš a to poslední, o co by se zajímaly by bylo nějaké členění na podkategorie.
26.9. | 19:32 acsnorth
2
Náhlasit nevhodný komentář
Ty pofiderní podkategorie jsou přesně vysvětleny ve wikipedii, ten rozdíl by neviděl jen slepý.
26.9. | 19:32 acsnorth
6
Náhlasit nevhodný komentář
Ty pofiderní podkategorie jsou přesně vysvětleny ve wikipedii, ten rozdíl by neviděl jen slepý.
26.9. | 19:22 ulicnik30
1
Náhlasit nevhodný komentář
No když má někdo potřebu to pronásledování v obou případech zbytečně drobit na jakési pofidérní cizojazyčné podkategorie, já mu to neberu. V zásadě jde ale o totéž, alespoň z pohledu těch pronásledovaných obětí.
26.9. | 19:11 acsnorth
7
Náhlasit nevhodný komentář
Ať si kompenzuje co chce,pořád bossing, Aleš pořád stalking.Klidně to uličníku omel ještě stokrát.To je to, co psala botonka,že furt opakuješ to samé.Holt jsou i lidi, co mají jiný názor.
26.9. | 19:03 ulicnik30
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jenže ten šéf ji nešikanuje pouze z pracovního, ale především velmi osobního charakteru, protože mu nebyla po vůli. Zkrátka to podle mě vyloženě do pracovní šikany nespadá, neboť Mastný si tou pracovní šikanou kompenzuje, že Šárku nedostal do postele. Proto jsou si oba případy podobné.