Publikováno 25. 9. 2018

Epizoda 3523

Seriál Ulice. ep. 3523 - Kvašák nečekaně narazí...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Tátův bývalý spolubydlící z ubytovny se Márovi ozve hned brzy ráno a navrhne mu, aby se co nejdříve sešli. Mára se za ním okamžitě vypraví na ubytovnu s nadějí, že se dozví, kde táta je. To, co zjistí, mu však moc nepřidá…

Přehrát poslední díl

 Kvašák, Lubošův spolubydlící, dlouho nechodí kolem horké kaše. Máru ujistí, že s Lubošem skvěle vycházeli, a hned vzápětí si mu řekne o peníze, které mu Luboš dluží. Márovi se však na jeho historce něco nezdá. Navíc není z těch, kdo by se nechal vydírat… Co všechno se nakonec Mára dozví od Kvašáka? Proč mu rupnou nervy? Čeho bude litovat Luboš? A co Márovi navrhne Karla?

 

Policie u Gábiny
Mastný se sejde s Alešem kvůli své předvolební kampani, ale ten okamžitě stočí řeč na Gábinu. Mastnému si dotčeně postěžuje, co všechno mu provedla. Ten je v šoku, protože dosud o ničem nevěděl. Hned zavolá Gábině, aby si spolu promluvili. To se Gábině hodí, neboť si s ním chce vyřídit to, jak obchází její zákazy. Mastný se tak dozví i její verzi, která je podstatně jiná než ta Alešova… Jak na to Mastný zareaguje? Proč přijde ke Gábině policie? A co Gábině nažene strach?

 

Rána pro Terezu
Tereza stále věří, že svatba s Davidem bude na pohodu. I ona ale značně znervózní s blížícím se datem jejich velkého dne. Přípravy na veselku vrcholí, Tereza vychytává poslední věci, které by jí mohly svatbu zkomplikovat. Stačí však jediný telefonát, aby bylo všechno jinak a Tereza začala pochybovat, zda se svatba vůbec bude konat… Co se Tereza dozví? Proč skončí v slzách? A jak se k tomu postaví David?

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

26.9. | 19:48 auvej
27
Pořád to říkám, zamykejte si baráky, nepoleze vám tam ani policie České ...
27.9. | 11:04 antunes10
-12
A kde byl vopičák Vojtííííííí???
2.10. | 15:20 janceska
6
Náhlasit nevhodný komentář
Cože? Volby za 14 dnů? Tak to je teda dobrý kiks...
2.10. | 15:13 acsnorth
5
Náhlasit nevhodný komentář
jancesko podle obsahu dílů na fanklubu ulice budou volby asi až za 14 dní. Bohužel, ulice upadá, svátky postav už se neslaví a i volby vycházejí jinak. To mě zklamali.
2.10. | 15:07 janceska
13
Náhlasit nevhodný komentář
Teď mě hlavně zajímá, kdy to už praskne na tu Áju, volby za humny a Lumča v nevědomí....Furt jsem totiž doufala, že jako odvetu Mastňochovi zhotoví Mário protestsong...něco jako: Nevolte Mastnýho-dědka úchylnýho... :-)
2.10. | 15:04 acsnorth
3
Náhlasit nevhodný komentář
rumanino sama jsi, do teď tu byl klid.
2.10. | 14:52 rumanina
-4
Náhlasit nevhodný komentář
V ukázce na další díl už Šárka říká Maléřovi, že se stěhuje k nim do baráku. Takže jí šoupnou místo čubky Adriany.
2.10. | 14:27 iva-777
11
Náhlasit nevhodný komentář
Sharko tam je zatím Andulka s Kaštanem, ale jen dočasně, než se vrátí do nory.
2.10. | 14:27 janceska
10
Náhlasit nevhodný komentář
sharka- tam je snad Anča, nebo se pletu?
2.10. | 14:25 acsnorth
7
Náhlasit nevhodný komentář
Jo Květa porád opakovala nekrade, asi aby nám to došlo.
2.10. | 14:24 acsnorth
6
Náhlasit nevhodný komentář
Jo půjde do bytu po Simoně, nabídka Maléře zase ušla mě. Báby se trumfujou, stejně si myslím, že si Vendy s Pavlem udělají svatbu podle sebe.
2.10. | 14:23 sharka-68
3
Náhlasit nevhodný komentář
a kdo je v bytě proti Adrianině garsonce? Tam byl Olda Farskej...a pak ji pronajímala náhodnejm turistům, co přijeli do Prahy...