Publikováno 1. 10. 2018

Epizoda 3527

Seriál Ulice: ep. 3527 - Co praskne na Tomáše?
Zdroj: TV Nova
Témata:

David odjel teprve včera, ale už teď se jim s Terezou po sobě hodně stýská. Hned ráno si zaskypují, aby spolu probrali novinky. Tereze dělá starost hlavně zmizelý svatební dárek od mámy. Už brzy ji však hodně znepokojí táta, s nímž to jde evidentně z kopce…

Přehrát poslední díl

Ve škole na Terezu stále doráží Ota, jenž by se rád dozvěděl, co studenti napsali ve svých úvahách a nakolik se rozepsali o něm. Tereza kolem toho hodně krouží, na rovinu mu nic říct nechce. Zatímco s Otou se spíš pobaví, táta jí později hodně překvapí kouskem, který se jen tak někomu nestane… Co Tomáš vyvede? Co rozhodí i jeho samotného? A čím Otu šokují jeho studenti? Co ponese dost nelibě?

 

Rána pro Mária
Lumír se hned ráno sejde s Vendulou a Pavlem, aby jim přispěl na jejich velký den. Ty dva to potěší, i když díky štědrým příspěvkům od babiček už mají na veselku peněz dost. Pavla napadne, že by si díky financím od Lumíra mohli dopřát i svatební cestu. Vendula je hned pro, ovšem vzápětí u nich atmosféra trochu zhoustne kvůli Máriovi… Čím Vendula raní Mária? Jak chce oslovit voliče Tonda Hložánek? A proč začne Lumír zase krotit matku?

 

Marie znovu překvapuje
Marie se domluví dopoledne s Amálií, že k nim zajde na chvíli na návštěvu. Rozhodně nechce přijít s prázdnou, a tak nakoupí nejen malé dárky, ale i něco k zakousnutí. To obstará u Vilmy Nyklové, jež okamžitě zbystří, když jí Marie přizná, že je Peškovou sestrou. Vilma se chce dozvědět samozřejmě víc, a tak Marii pozve na kávu, aby z ní vytáhla nějaké informace. Marie by se ráda dozvěděla i něco od ní o svém bráchovi… Jaká tajemství má Marie? Co hodně zaskočí Vlastimila Peška? Co mu Marie přizná? A jak Marie zapůsobí na lidi z Ulice?

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.10. | 20:07 auvej
35
Ta Blanka je protivná jak činže, arogantní, namyšlená, nevychovaná - jak dneska ...
4.10. | 18:07 kkaira
-5
Rumanino, možná mu vlezl do hlavy kůrovec, když se přivazoval ke stromům na ...
8.10. | 19:47 auvej
7
Náhlasit nevhodný komentář
Když vidím ten Inčučunův vytřeštený nechápavý pohled, tak bych tu demenci zas tak nezavrhovala. Možná kdyby se v noci štrachal na malou a omylem dostal trubkou od Arnošta po lebeni, tak by mu v té prázdné makovici něco zasvitlo.
8.10. | 11:57 ironeddie
6
Náhlasit nevhodný komentář
Evžen a Blanka sa nakoniec dajú dohromady, to škádlenie, je to jasné. Dálšia linka. Evženovi by nejaká ženská bodla. Blanká seká herečku a robí vlny a samozrejme je lekárka takže kapku ego no. Nakoniec Pešek bonzol Evženovi že ten byt je pre ňu dobrý, že je zo statku.
8.10. | 10:00 iva-777
12
Náhlasit nevhodný komentář
Jojo, taky jsem viděla, holčička je moc roztomilá.
8.10. | 09:41 mirim5
10
Náhlasit nevhodný komentář
iva-777, nejste jediná nadšená z Jindřina odchodu. Viděla jsem v ukázkách, jak Jindra řekla Bedřichovi, že od něj odchází, a malá Lada začala tleskat rukama. :-))) Bravo!
8.10. | 09:00 iva-777
17
Náhlasit nevhodný komentář
Hodně "zvědavý" obličej má taky Jitka. S takovou kolegyní bych nevydržela, vyzvídá sotva Gábina vstoupí do dveří.
8.10. | 08:24 acsnorth
5
Náhlasit nevhodný komentář
No tak to mě víc vadil zvědavý obličej Anči, jak poslouchala telefonát Honzy s Jindrou v hospodě.
8.10. | 07:51 iva-777
14
Náhlasit nevhodný komentář
Hlavně ať už máme odchod Jindry za sebou, na ty její obličeje se nedá dívat.
7.10. | 18:03 lenoczka
12
Náhlasit nevhodný komentář
PS: jsem se sledováním dílů týden pozadu, ale už jsem skoro dohnala svodky..
7.10. | 18:02 lenoczka
18
Náhlasit nevhodný komentář
že by si Kaštan v lázních nabrnknul nějakou jinačí, aby se Anča s Béďou mohli vzájemně utěšovat? jinak mě baví, jak Jindra hoří láskou k Honzovi, jak je to dlouho, co stejně vášnivě toužila po Béďovi? dvakrát se spolu vyspali a už je to 'osudová láska'?!
6.10. | 20:35 ironeddie
7
Náhlasit nevhodný komentář
acsnorth: Ak ste tú českoslovenštinu mysleli v dobrom, tak sa ospravedlňujem. Rád používam české slová sem tam.