Publikováno 5. 10. 2018

Epizoda 3531

Seriál Ulice: ep. 3531 - Šárce se pomstí Mastný...
Zdroj: TV Nova
Témata:

2791. díl (dle programu 3531)

Veronika má od rána pořádnou honičku. Vstávala jako na ranní, ale šla šít do salonu. Doma se později jen otočí, aby si vzala věci na převlečení do pekařství. Její tempo se ani trochu nelíbí Martinovi, jenž si o ni dělá starost. Daleko hůř než Veronika na tom ale bude už zanedlouho Šárka…

Přehrát poslední díl

 Martin a Marcela se potkají se Šárkou chvíli před jejím nástupem na směnu v hospodě. Šárka je samý úsměv, ale ten jí zmrzne na rtu ve chvíli, kdy přijde do hospody. Mastný si ji okamžitě podá a obviní ji z pančování alkoholu. Šárka se marně hájí, že ona by něco takového nikdy neudělala… Jak si Mastný Šárku vychutná? Jak se k tomuto incidentu a Šárčině výpovědi postaví Květa? Kdo je pro Šárku obrovskou oporou? A jak se Veronika rozhodne ohledně práce v salonu?

 

Pravda pro Šímu
Gábina promýšlí, jak to udělat, aby se mohla i se Šímou odstěhovat do Berlína a rozjet tam nový salon i svou kariéru. Už se jí to začíná docela rýsovat, ale stále neví, jestli nakonec odjede. Šíma zatím nic netuší a Hynkův postoj je jednoznačný. Gábina se večer odhodlá zasvětit do svých plánů Šímu. Ví, že na něj musí opatrně, aby ho přesunem do zahraničí moc nevyděsila. Pro Šímu to je i tak docela velký šok. Gábina má však připraveno hned několik argumentů, kterými se snaží rozptýlit jeho obavy z přestěhování a nového začátku… Jak se Šíma nakonec rozhodne? Co na to Hynek? A co je pro Gábinu momentálně hodně těžké?

 

Novinky o Lubošovi
Karla má v práci zase honičku, takže s Márou spolu netráví tolik času, kolik by si oba přáli. Mára si dělá velké starosti o tátu, ale Karla zatím nemá žádné nové zprávy. Později se Mára sejde s mámou, aby jí řekl, že táta zmizel. S Věrkou to pořádně zamává, neboť na takovou jobovku není ani trochu připravená. Myslela si totiž, že s ní chtějí Kryštof a Karla oslavit její svátek. Karla se navíc dozví novinky, které všechny hodně překvapí… Co policie vypátrá? Jak na tom Luboš je? Proč mají on i Arnošt docela nahnáno?

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.10. | 08:51 acsnorth
30
Proč protivná? Protože je pracovitá, nebojí se zkoušet nové věci? To mě je tedy ...
9.10. | 07:29 iva-777
2
Nevím přesně proč, ale Veruna je mi poslední dobou protivná.
10.10. | 08:07 jana--markova
4
Náhlasit nevhodný komentář
Taky si říkám, jak to maj kreativci vymyšlený se Světlanou,když je tak dlouho pryč a jak se zdá, návrat v nedohlednu,.. spíš si myslím, jestli není herečka těhotná a potřebovali ji "uklidit" :-(((
9.10. | 13:09 iva-777
18
Náhlasit nevhodný komentář
Světlana se bude v Málkově schovávat donekonečna? Že by kšeft v jiném seriálu?
9.10. | 12:31 ironeddie
16
Náhlasit nevhodný komentář
acsnorth: Martin by si mal spomenúť ako sa učil na ten kurz po nociach. Ostatne neviem prečo si dal hneď 3D programovanie keď s počítačom vôbec nevedel, čo mu vtedy povedal aj Filip. Mal sa najprv naučiť normálne výkresy a potom ísť ďalej.
9.10. | 08:51 acsnorth
30
Náhlasit nevhodný komentář
Proč protivná? Protože je pracovitá, nebojí se zkoušet nové věci? To mě je tedy spíš protivný Maléř. Když měl ruku v háji, tak mu nevadilo, že Verča šije po nocích, aby vydělala.
9.10. | 07:29 iva-777
2
Náhlasit nevhodný komentář
Nevím přesně proč, ale Veruna je mi poslední dobou protivná.
8.10. | 21:26 ironeddie
3
Náhlasit nevhodný komentář
Skvelé foto Šárky. Krásna žena ! Mám tušáka že si s ňou začne Martin, Veruna na neho nebude mať čas a rozumejú si viac než dobre. A pre mladého hložánka ju je škoda. Gábina by sa do Berlína moc cpať nemala, tiež by sa nemusela vrátiť. Západný berlín je už v hajz.lu.
8.10. | 21:25 ironeddie
26
Náhlasit nevhodný komentář
Šteinmeslovke dať iný účes, ohoz a je z nej dáma. Tie červené okuliare jej slušali...inčučúna je úplne mimo. buzerovanie Šárky masňochom je úplne trápne a nechutné.