Publikováno 9. 10. 2018

Epizoda 3533

Seriál Ulice: ep. 3533 - Co Gábině navrhne Hynek?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Gábinu začíná tlačit čas. Musí se co nejdříve rozhodnout, jestli se kvůli skvělé pracovní nabídce přestěhuje i se Šímou na pár měsíců do Berlína. Ráno se zdá, že tohle dilema má už vyřešené. Šímovi totiž oznámí, že nechce jít proti Hynkovi, jenž s jejich odjezdem nesouhlasí…

Přehrát poslední díl

Hynek se za Gábinou později zastaví, aby s ní ještě jednou vše probral. Radil se totiž se svým právníkem, jak co nejúčinněji zastavit Aleše, aby jim dal už pokoj. Právník mu znovu doporučil žalobu, se kterou však nesouhlasí Gábina. Aby to nebylo tvrzení proti tvrzení, právník navrhuje přidat do žaluby i pokus o únos. To ale není jediná věc, jež leží Hynkovi na srdci. Spolu s Dášou Gábině nabídnou, že si Šímu vezmou na čas k sobě, aby ona mohla nerušeně rozjet svou kariéru v Berlíně… Jak na to Gábina zareaguje? Co jí doporučí Tereza? Jak to bude s Hynkovou žalobou? A jak se Gábina nakonec rozhodne ohledně přesídlení do Berlína?

 

Marcela a Bruno
Veronika jede za klientkou na zkoušku kousek za Prahu. Napadne ji, že by toho mohla využít k výletu a stmelení rodiny, ale postupně dostane od všech košem. Každý z rodiny už má domluvený nějaký program. Veronika to vezme statečně, přitom však vnímá, že situace začíná být neudržitelná. Proto se později dohodne s Matoušem a Ondrou, že na nějakou dobu omezí zkoušky s kapelou, aby měla více času pro rodinu… Jak si to Veronika představuje dál? Jak to spolu mají Bruno a Marcela? A jakou nečekanou nabídku dostane díky Brunovi Šárka?

 

Kopačky od Jindry
Jindra je dopoledne pořádně nervózní z toho, co ji čeká. Své a Ladiny věci už má sbalené, chystá se na zásadní rozhovor s Bedřichem a přestěhování k Honzovi. Ten jí je nyní velkou oporou. Znovu ji ujišťuje, že dělá dobře, když se chce s Bedřichem rozejít. Kdyby jim to klapalo, neměl by on sám u ní šanci a nikdy by mezi nimi k ničemu nedošlo. Jindra mu dá za pravdu, ale v danou chvíli jí to moc nepřidá. Samotný Bedřich stále nemá nejmenší tušení, k jakému zemětřesení se u něj schyluje… Jaký bude Bedřichův návrat z Německa? Jak Anča naloží s tím, co ví? A co bude pro Jindru i Bedřicha hodně bolestné?

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.10. | 08:32 iva-777
23
Já když vidím, jak se tváří nas-aně a ušklibuje se, tak bych neměla trpělivost ...
11.10. | 23:26 lenoczka
1
ha, systém cenzuroval grafické znaky.. takže znaménko 'je menší', pak měkké i, ...
11.10. | 23:26 lenoczka
1
Náhlasit nevhodný komentář
ha, systém cenzuroval grafické znaky.. takže znaménko 'je menší', pak měkké i, pak znaménko 'je větší' prostě hranatý sluníčko (o:
11.10. | 22:43 lenoczka
7
Náhlasit nevhodný komentář
Jindra věděla celou dobu, že ji Béďa nemiluje, co čekala? zničila mu život, aby nakonec zjistila, že ho vlastně nechce. zato Mazuťáka děsně miluje a poznala to podle toho, že jí ho tam dvakrát šoupnul. její problém. ale jestli chce odstřihnout Láďu od Bédi, je to už mu raději měla vše zatajit
11.10. | 16:18 rumanina
12
Náhlasit nevhodný komentář
Co se týká Lady, doufám, že zůstane Jindře a Klaun si ji bude půjčovat tak, jak je běžné. Přece proboha nepřišla Jindra do seriálu jenom proto, aby měla Andula další dítě.
11.10. | 16:16 rumanina
12
Náhlasit nevhodný komentář
V podstatě se vůbec neznají, viděli se párkrát a už šup, společný bydlení. Zvláštní. Myslím, že Mazut rychle vzplane, musí dostat to, co chce, ale pak taky rychle vychladne.
11.10. | 16:13 rumanina
15
Náhlasit nevhodný komentář
Nechci se zastávat Jindry, chová se jak kráva, ale chápu, že nechce být s někým, kdo ji nemiluje. V dnešním díle mi lezli na nervy všichni 3. Klaun, Jindra i Mazut. Ten mi příjde úplně divnej. Ta náhlá zamilovanost a posedlost mít už Jindru nakvartýrovanou doma.
11.10. | 14:54 vendulinka83
2
Náhlasit nevhodný komentář
Hezké odpoledne přeji :) Teda,co jsem viděla jen tu ukázku,tak Jindra je opravdu neuvěřitelná.Být na místě Bedřicha,půjdu na to soudní cestou.Nechceš mi dovolit být s mojí dcerou,ať soud určí.A možná,i kdyby Bedřich zažádal o svěření do péče,měl by šanci vyhrát.Ježíš,ta mi ale zvedla mandle
11.10. | 11:41 iva-777
13
Náhlasit nevhodný komentář
Příchod hostů od Henryho do coolny se mi na jednu stranu líbil (jak vydupali s Mastným), na druhou stranu coolna je spíš taková intimní kavárna nebo bar a větší skupina hlučných "pivních bratří" by mohla návštěvníky odradit.
11.10. | 11:37 iva-777
14
Náhlasit nevhodný komentář
Sharko souhlas, Jindra byla fákt hnusná. Místo co by byla nešťastná, co zavinila, byla drzá a uštěkaná. Nakonec to vypadalo, jako kdyby za to mohl Bedřich.
11.10. | 11:31 sharka-68
15
Náhlasit nevhodný komentář
Šárka by mohla v Coolně zůstat...víc by to tam šlapalo....
11.10. | 11:30 sharka-68
13
Náhlasit nevhodný komentář
tak včer ajsem naprosto nenáviděla pivní skautku...rozbila co mohla,zničila tak yco mohla a najendou prozřela,zamiloval ase a táhne do zadele..ať jde a hlavně,ať se nevrací a ten mazutovej elegán taky ne.. a pak jsem si říkala,konečně ten Béda pozná,jaký to je, zatím dával kopačky on,teď je dostal.