Publikováno 10. 10. 2018

Epizoda 3534

Seriál Ulice: ep. 3534 - Bedřich začíná bojovat s Jindrou o Ladu
Zdroj: TV Nova
Témata:

Ráno Bedřich zakouší neskutečná muka. Nedokáže se vyrovnat s tím, že se Jindra od něj odstěhovala i s Ladou. Hlavně dcera mu hodně chybí. Kvůli ní je na dně, napadají ho jen ty nejčernější myšlenky...

Přehrát poslední díl

Jarda přijede hned ráno Bedřicha podpořit. Zároveň mu doporučí, aby si vzal na dnešek volno a snažil se celou situaci vyřešit tak, aby o dceru nepřišel. Ani Jindru netěší, jak se to mezi nimi vyostřilo. Nechce Bedřichovi ubližovat ani mu odepírat dceru. Proto za ním přijede, aby se rozumně a v klidu na všem dohodli. Jenže Bedřich uvidí rudě ve chvíli, kdy se dozví celou pravdu o ní a Honzovi… Kam až to zajde? Jsou ti dva schopní se domluvit? Jak do jejich složitého vztahu znovu zasáhne Honza? A co Bedřichovi doporučí Miloš?

 

Výzva pro Veroniku
Martina ráno hodně zamrzí, když se dozví, že Veronika na něj marně čekala celý večer. Je mu líto, že jim nevyšel společný večer, protože chvíle, kdy spolu mohou být, začínají být velmi vzácné. Veronika doufá, že se to zlepší, až skončí v pekařství a bude mít jen jeden úvazek v salonu. Ovšem tam bude mít zřejmě mnohem víc práce, než původně myslela… Co Veronika navrhne Gábině? Jak na to zareaguje Martin? A kdo rozpoutá v hospodě vzpouru proti Mastnému kvůli Šárce?

 

Ota na vážkách
Ota by rád lépe poznal své studenty, a tak jim zadá při hodině kreslení úkol, aby malbou vyjádřili svůj vnitřní svět. Tereza ho hned varuje, aby od toho moc nečekal, protože si nedělá iluze o tom, že by se mu studenti otevřeli. Ota to však nevzdá. Už během hodiny se navíc utvrdí v tom, že udělal jen dobře, když do toho šel. Výtvor jednoho ze studentů mu totiž nasadí velkého brouka do hlavy… Co student Jakub namaluje? Proč to s Otou tolik zamává? A co si o tom myslí Tereza?

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.10. | 15:01 iva-777
50
Teda to je pecka, stěhuju se do Prahy. Táta Jordán je ráno vyhnán k doktorovi a ...
13.10. | 13:05 bajkerplatan
-26
Nevím co to tady meleš o úchylkách, natož když neznáš význam strejdo.
16.10. | 08:32 auvej
1
Náhlasit nevhodný komentář
Slovenský výraz pro hlídání dítěte je opravdu varovať, pro chůvu je výraz varovkyňa. Podívejte se do pravidel slovenského pravopisu, než začnete házet invektivy, troubové. Vlastně - kde byste k nim prišli, že ano.
15.10. | 19:15 lenoczka
4
Náhlasit nevhodný komentář
střídavka u takto malinkého mimina? až takoví pitom*ci snad ti scénáristé být nemohou )o:
15.10. | 15:01 rumanina
4
Náhlasit nevhodný komentář
Možná že dokonce dostane Ladu do péče. Všechno směřuje k tomu, aby měla Andula ve spárech dítě. Akorát ještě není jasný, jestli jim ji vydá Jindra dobrovolně nebo si ji vybojují u soudu a nebo jestli kvůli tomu bude muset Jindra dokonce zemřít.
15.10. | 14:58 rumanina
5
Náhlasit nevhodný komentář
Ano chudák dítě. Každej den ho tahat sem a tam je samozřejmě nesmysl. Na druhou stranu si musíme uvědomit, že matka i otec mají stejná práva vídat svoje dítě a nebo naopak dítě má právo vídat se s oběma rodiči. Myslím, že Klaun si vydupe minimálně střídavou péči.
15.10. | 14:25 jarabara
10
Náhlasit nevhodný komentář
ironedie:slovensky opravdu se neříká varovat...ale strážíť když tak...tak nechápu ten invektiv troubo
15.10. | 13:52 acsnorth
8
Náhlasit nevhodný komentář
Tak nepiš slovensky, když to neumíš, chytrolíne.
15.10. | 13:24 ironeddie
-11
Náhlasit nevhodný komentář
acsnorth - hlídat,troubo...moja českoslovenština
15.10. | 12:38 acsnorth
10
Náhlasit nevhodný komentář
Varovat Ladu před čím?
15.10. | 11:56 ironeddie
2
Náhlasit nevhodný komentář
iva-777 Bez šance. Bedřich už žije sám, má často presčasy a Ladu by nemal kto varovať. A u Máry meniť byt je nezmysel, je to len taká vymyselná kravina scenáristami. Karla by určite prispievala na nájom. Ono celý Mára je o ničom.
15.10. | 11:15 acsnorth
8
Náhlasit nevhodný komentář
ivo já myslím, že antunes nemyslí...