Publikováno 22. 10. 2018

Epizoda 3542

Seriál Ulice: ep. 3542 - Gábina se loučí...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Gábina zítra odjíždí do Berlína. Dnes ještě dohání všechny resty, co má. Vzhledem k tomu, že bude na víkendy jezdit za Šímou a do salonu, žádnou rozlučku neplánuje. O to více ji překvapí její blízcí, kteří ji bez rozloučení odjet nenechají…

Přehrát poslední díl

Za Gábinou znovu zajde také učitelka Landová, kterou hodně mrzí, jak to všechno dopadlo. Opět na ni apeluje, aby Šímu nepřeřazovala do jiné třídy, protože už takhle na něj bude těch změn ažaž. Zároveň ji ujistí, že s Alešem definitivně skončila… Proč s ním vyrazí dveře? Jak se Gábina nakonec rozhodne? A jak ustojí loučení s ostatními?

 

Svatební dar, nebo vypočítavost?
Pavel má pro Vendulu skvělou zprávu hned po ránu. Prozradí jí, že jeho babička na něj nechá přepsat chatu v Telecím a uvolní jim celé horní patro, takže budou mít kam jezdit. Oba hned začnou plánovat, jak si to tam zvelebí. Vendula z toho má obrovskou radost, ale Nyklová právě kvůli tomu uvidí rudě. Okamžitě začne dělat náležitá protiopatření, aby to Pelcovce vrátila i s úroky… Co vadí Nyklové? Čím namíchne Lumíra? A jak Lumírovi zabrnká na nervy Mastný?

 

Podraz na Máru a Věrčino pátrání
Mára je rozhodnutý, že Kvašákovi zaplatí třicet tisíc, které mu údajně dluží jeho táta, jen aby se dozvěděl, kde táta je. Shodou okolností dorazí do Coolny jen chvíli před Kvašákem i Ctibor, jemuž se to celé nějak nezdá. Márovi oznámí, že jede s nimi, což Kvašáka nemile zaskočí, protože na Máru chystal pořádný podraz. Mnohem úspěšnější je ve svém pátrání kupodivu Věrka… Jak si to Ctibor a Mára vyřídí s Kvašákem? Jak dopadne Věrčino pátrání? Co všechno se dozví? A jak na ni zareaguje Luboš?

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

24.10. | 06:39 auvej
21
Já se dopředu nedívám, babkám se vážně podařilo svadbu zrušit? Můžou být na ...
24.10. | 14:06 acsnorth
-9
Promiskuitní tam tedy není nikdo.
24.10. | 19:40 acsnorth
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Prosím bez ivony a možná je pořád jenom možná.
24.10. | 19:33 ulicnik30
4
Náhlasit nevhodný komentář
Ivono: to já samozřejmě vím, ale ať nám tedy kreativci v jednom kuse nevnucují, že je to seriál ze života a nedávají mu takové motta jako "možná je to vaše ulice, možná jste to vy" a podobné nesmysly.
24.10. | 19:26 acsnorth
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Uličníku každý normální člověk chápe, že seriál a skutečný život nelze spojovat ani poměřovat. Na co by lidi asi koukali? Jak postavy chodí do práce, z práce, úklid a tak? Tak to jistě.
24.10. | 19:24 rumanina
2
Náhlasit nevhodný komentář
Zrušenou svatbu znám ve svém okolí jednu. Bylo to pár dní před svatbou. Přesně nevím.
24.10. | 19:15 ulicnik30
4
Náhlasit nevhodný komentář
lenoczka: určitě na tom česká populace ještě není s věrnosti v párech tak špatně, jak se nám kreativci v tomto seriálu snaží předkládat. Podle Ulice by 9 z 10 manželských párů bylo nevěrných, takhle vysoké procento nevěrníků snad ve svém okolí nikdo nezažil.
24.10. | 19:03 imh0
7
Náhlasit nevhodný komentář
Mně by spíše zajímalo, kolik znáte párů, které zrušily svatbu? Já znám jeden. A v Ulici: Béda a Zuzana, Lumír a Světluš, Lenka a Jarda, Eda a Adri, Oťas a Hedvika, teď Pavlík a Vendula... jo a myslím, že Pešek měl taky před svatbou s Miriam a pak to zrušili...
24.10. | 18:35 acsnorth
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Týjo, to je teda promiskuita ...
24.10. | 18:30 lenoczka
7
Náhlasit nevhodný komentář
když se do vás někdo zabouchne, tak to nelze považovat za nevěru.. ale je to zajímavé téma. mě by zcela vážně zajímalo, kolik procent párů si v reálu je věrných, oboustranně. na to je asi statistika krátká
24.10. | 17:52 ulicnik30
4
Náhlasit nevhodný komentář
Navíc Amálie kanálie měla zvláštní vztah s Pavlátem, on byl do ní zabouchnutý a agent rybář z toho málem dostal psotník.
24.10. | 17:38 rumanina
6
Náhlasit nevhodný komentář
Peškovi nehřeší, ale Amála se rozvedla, páč ji starej Amál imrvére zahejbal. A synáček se patrně zvrhnul po něm.