Publikováno 23. 10. 2018

Epizoda 3543

Seriál Ulice: ep. 3543 - Věrka zažije další velké zklamání kvůli Lubošovi...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Věrka Karle nic neřekne, ale jakmile je doma čistý vzduch, okamžitě zburcuje Máru, aby s ní jel za Lubošem. Vykulenému synovi prozradí, že ví, kde ho najdou. Zároveň mu přizná, že tam za ním byla už včera, ale měla smůlu. Narazila jen na jeho parťáka Arnošta…

Přehrát poslední díl

Mára i Věrka doufají, že se s tátou konečně setkají, ale opět je čeká nepříjemné překvapení. Arnošt jim oznámí, že Luboš zmizel. Když mu včera řekl, že za ním jeho exmanželka znovu přijde, sebral se a šel. Pro Věrku i Máru to je pořádně ledová sprcha, protože jim dojde, že Luboš se s nimi vidět nechce. Nechápou, proč se tak chová. Věra se proto vypraví za Arnoštem později znovu, aby se dozvěděla něco víc… Co všechno jí Arnošt prozradí? Jakou poklonu jí překvapivě vysekne? A jaké špatné zprávy má Jirka Herman pro Karlu?

 

Zkouška pro Veroniku
Veronika za dva týdny končí v pekařství, teď má ale ještě pořádnou honičku. Pendluje mezi salonem a pekařstvím, takže na nic jiného není čas. Navíc musí řešit i nečekané krizové situace v salonu, na něž není připravená. Svou profesionalitou překvapí i Jitku, která je přesvědčená, že Veronika zvládne provozní salonu na jedničku… Jakou nepříjemnou situaci musí Veronika řešit? Čím Veronika zklame Martina? A jaké následky to bude mít?

 

Usmíření, nebo další bitva? 
Vendula žije hlavně svou svatbou. Vdává se už za dva dny, vše je přichystané, svatební šaty padnou jako ulité. Starost jí ale dělají rozhádané babičky. Tátovi prozradí, že Pavel domluvil na dnešní večer setkání, aby si babičky konečně všechno vyříkaly a usmířily se. Věří, že pak už bude konečně klid. Lumír ale její optimismus nesdílí. Podle něj by bylo nejlepší držet ty dvě až do svatby co nejdále od sebe… Jsou Lumírovy obavy oprávněné? Jak dopadne usmiřovací setkání? A jak Tonda Hložánek odpálkuje Mastného?

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

24.10. | 22:03 ulicnik30
48
Řezník je korunovaný vůl. On nechá snoubenku v podstatě před oltářem a druhý ...
25.10. | 07:22 iva-777
-9
Jsem už alergická na slovo VŽDYŤ, které s oblibou používá Vendula a Tereza. ...
27.10. | 13:37 auvej
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jistě, čeština je v Evropě zdaleka nejpoužívanejší jazyk a ani jeden francouzský žáček se neobejde bez znalosti toho, jak se píše svatba.
26.10. | 07:01 acsnorth
1
Náhlasit nevhodný komentář
Betko a někdy méně čárek lepší, než více -))))
26.10. | 05:58 acsnorth
0
Náhlasit nevhodný komentář
Děkujeme betce za přínosný komentář, ale je rozdíl mezi hrubou chybou v písmenu, nebo vynecháním čárky, aby se ušetřilo místo, když je tu omezený počet písmen.
25.10. | 22:52 bet-ka13
3
Náhlasit nevhodný komentář
A ejsí občas neudělá čárku , odborník na gramatiku :-)
25.10. | 19:07 acsnorth
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak s tímhle materiálem se do Evropy vykročit nedá.Jedna napíše svaDba a druhá aď místo ať. ó Bóže ó Bóže. ;-)))
25.10. | 16:47 imh0
7
Náhlasit nevhodný komentář
Křivá ofina už není kreativní producentka? To jsou mi věci... A Podzimek je fajn, třeba nové zápletky budou lepší!!!
25.10. | 15:32 auvej
6
Náhlasit nevhodný komentář
Taky jsem byla zvědavá, jak pojmou svadbu V+P ve srovnání se slavnou veselkou Terýska. Myslela jsem, že si o tom budou při hnětení koláčků vyprávět, jaké to bylo hezké, a ze svadby samotné neuvidíme ničehož nic :-/ Ale fakt, rovnou to zrušit je mnohem lepší nápad.
25.10. | 15:28 auvej
12
Náhlasit nevhodný komentář
Chlapa, který je radši pod mostem než by požádal rodinu o pomoc, uteče přede mnou a rozhlašuje, že jsem ho nechala celý život živit cizí dítě, bych hledala jedině za účelem úderu do hlavy nějakým tupým předmětem.
25.10. | 12:54 nepot
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jen co se ten starej Mareček nadělal hovadin a podrazů - měla by se na něho vykašlat, adˇho někdo pod mostem sejme ....
25.10. | 10:42 sedmikvitek1
12
Náhlasit nevhodný komentář
iva-777 - Věra se chová jak blbka, tak se tomu nemůže divit. Nakonec hastrman je uražený a asi by ji už nechtěl, tak se může starat o jiného dědka. Kdyby ho vzala do pucu, tak bude vypadat jako člověk, což se o starém hnusovi říct nedá, ten vypadal jak bezďák pořád