Publikováno 24. 10. 2018

Epizoda 3544

Seriál Ulice: ep. 3544 - Šárku zaskočí nečekaná nabídka i vývoj večera s Martinem...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Šárku hodně překvapí Květa. Nečekaně za ní přijde do Coolny s nabídkou, aby se vrátila k ní do hospody. Dokonce se jí i omluví za to, že jí nevěřila, a nabídne jí místo provozního po Mastném, jenž z hospody odchází, aby se naplno věnoval politice…

Přehrát poslední díl

Šárka neví, jestli Květě může důvěřovat. A tak řeší velké dilema. Návrat do hospody ji na jednu stranu láká, protože to tam má ráda. Obává se ale, že se nevyhne dalším střetům se mstivým Mastným. O radu požádá Martina, s nímž vyrazí na koncert. Společný večer ale nabere nečekaný směr… Jak to spolu Šárka a Martin nyní mají? Co Martin poradí Šárce? A co doporučí Veronice Lukáš? Čím ji docela vykolejí?

 

Svatba v ohrožení
Pavel a Vendula se na svatbu hodně těšili. Od včerejšího večera a hádky babiček se ale zdá, že je jejich velký den snad prokletý. Jako by nestačilo, že babičky jsou na kordy. Vendule hned ráno zavolá máma, že se na svatbu a setkání s Lumírem příliš necítí, a tak dorazí jen na obřad. Další ťafky navíc přijdou vzápětí. Za Pavlem zajde jeho babička, které se to přes noc všechno rozleželo v hlavě. Nechce, aby došlo na svatbě k dalším výstupům mezi ní a Nyklovou, a tak se rozhodla, že na veselku raději nepůjde… Jak na to zareaguje Pavel? Jak Nyklová? Co bude pro Pavla poslední kapkou? Proč svatbu zruší? A co to udělá s Vendulou a jejich vztahem?

 

Co se děje s Tomášem? 
Ota svým studentům důvěřuje a snaží se jim vycházet vstříc. Jeden z nich toho už ale naplno zneužívá a zkouší, kam až může zajít, co mu u třídního ještě projde. Zatímco Ota řeší hlavně školu, Tereze dělá starost táta, jenž není už několik týdnů ve své kůži. Dnes zaregistruje dokonce i Ota, že se s Tomášem něco děje… Co se stane? Čím Tomáš oba překvapí? A na čem se Tereza dohodne s Davidem? Čím potěší Vlaďku?

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

27.10. | 00:03 jansuk
47
Ohledně Pavla: vždyť on se ze všeho nejvíc vlastně, i když nechtěně, pomstil ...
27.10. | 18:58 jennysuk
-4
Podle kreativního producenta ma někdo otěhotnět. Tak kdopak? Mohla by Svetlanka ...
30.10. | 15:11 auvej
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jasně, věřitelé a exekutor už dávno a dávno zjistili z křišťálové koule, že Lubomír Mareček je bezdomovec. Jenom policie to netušila.
29.10. | 21:42 acsnorth
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Bezďáci dluhy neplatí a exekutor jim nemá co vzít.Staňte se milá auvej bezďákem a teprve pak budete z obliga.
29.10. | 19:55 auvej
3
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to má Inčučuna dobrý, když po něm nikdo nechce splátky za auto a půjčky, které si někdo vzal na jeho doklady a ti ošizení ani nepodali trestní oznámení. To jsem netušila, že stačí zahodit doklady a jsem z obliga.
29.10. | 19:14 acsnorth
6
Náhlasit nevhodný komentář
A proč by ne? Je svéprávný. Našli ho, nic mu není, tak co.
29.10. | 19:01 petraaa2
4
Náhlasit nevhodný komentář
No ja nevim, pokud je vedeny jako pohresovana osoba, tak nějaký daný postup tam asi bude, ne? Nevim, jestli bude stačit zapsat pohresovanou osobu jsme potkali a nechali ji jít.
29.10. | 12:23 acsnorth
9
Náhlasit nevhodný komentář
Mělo být: když ho hledá rodina..
29.10. | 12:16 acsnorth
9
Náhlasit nevhodný komentář
Když ho ohledá jen rodina a nejedná se o trestný čin a hledaný nechce kontakt s hledajícími a je svéprávný, tak co je na tom tak neobvyklého?
29.10. | 11:39 vendulinka83
5
Náhlasit nevhodný komentář
Zdravím všechny. Po přečtení rozhovoru s Podzimkem jsem pořád a stále přesvědčena, že on a celý uliční štáb opravdu na něčem jedou.
29.10. | 11:36 sedmikvitek1
1
Náhlasit nevhodný komentář
TO jsem netušila, že když je po někom vyhlášeno pátrání a policie ho potká na ulici, tak ho jen tak nechá zase jít. Zajímavé...
29.10. | 10:52 acsnorth
9
Náhlasit nevhodný komentář
sedmikvítku přečtěte si zákon o policii a uvidíte, že proto, že nemáte doklady vás do cely nedají.