Publikováno 26. 10. 2018

Epizoda 3546

Seriál Ulice: ep. 3546 - Co David udělá pro Terezu?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Tereza si výlet do Rakouska moc neužila, i když byla celý víkend s Davidem. Dělá si čím dál větší starost o tátu, s nímž se něco děje. Hned jak s Davidem dorazí domů, požádá ho, aby se podíval na tátův test na Alzheimera, jenž ji hodně znepokojil…

Přehrát poslední díl

David se snaží vynervovanou Terezu uklidnit, jak jen to jde. Přizná, že on sám by zřejmě reagoval stejně jako Tomáš, kdyby se ocitl v té samé situaci. Samotný Tomáš si to odpoledne vyřídí s Otou, jenž mu tajně test na Alzheimera podstrčil, i s Terezou. Přestože se před nimi tváří, že je v pořádku, pravda to není… Co Tomáš přizná Vlaďce? Jak na tom je doopravdy? A co David hodlá udělat pro Terezu?

 

Vzpruha pro Vendulu
Nyklová se od čtvrtka trápí kvůli zrušené svatbě. Pelcové nemůže přijít na jméno, ale když zjistí, že ani ona na tom není nejlépe, přeci jen trochu ubere. Pořád věří, že se Vendula s Pavlem co nejdříve usmíří, jenže Vendula po víkendu tak optimistická není. Pavel se jí neozývá, takže se mohou jen těžko usmiřovat… Čím Vendulu raní Pavel nanovo? Kdo jí je překvapivě velkou oporou? A k čemu se nakonec Vendula rozhodne natruc Pavlovi?

 

Petrův návrat, Bedřichův boj, Milošovo tokání
Anča a Bedřich se po delší době náhodou setkají v hospodě. Anča se hned zajímá, jak to má Bedřich s Ladou, zda si jí vezme do své péče. Bedřich pochybuje, že by soud vyhrál, ale připustí, že ho napadla střídavá péče, která by byla kompromisem. Vzápětí se Anča stane nechtěným svědkem toho, jak těžké to nyní Bedřich s Jindrou má… Proč chce Jindra opět zrušit jeho odpoledne s Ladou? Na čem se nakonec dohodnou? Jaká muka právě zažívá Miloš? A s jakou novinkou se vrátí z lázní Petr?

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

29.10. | 20:04 auvej
21
Takže Tomáš dosud nebyl o neurológa? A kdo mu jako dělal ta avizovaná ´všechna ...
31.10. | 09:20 acsnorth
-5
zjišťováním tělesných znaků, měřením těla, pořizováním obrazových, zvukových a ...
31.10. | 20:13 acsnorth
2
Náhlasit nevhodný komentář
Auvej jaká politická korektnost? Co to je za blbost?
31.10. | 19:58 auvej
8
Náhlasit nevhodný komentář
Uličníku, fotky a záznamy z vyšetřování se vystavují v Kůlně, probírá se pátrání, zato doma se Karla vyjadřuje jako tisková mluvčí. Myslela jsem, že se tou svou politickou korektností zalkne, jak byla profesionální a recitovala, co všechno policie nemůže a nesmí.
31.10. | 13:50 acsnorth
5
Náhlasit nevhodný komentář
ivo i Karla říkala, že ho předvedli, ztotožnili a pustili. Doklady by mu jistě pomohli zařídit, pokud by on sám chtěl. A to asi nehrozí.
31.10. | 13:27 iva-777
11
Náhlasit nevhodný komentář
Luboš je bezdomovec bez peněz a někde na účtu se mu hromadí důchody. Vážně by mu někde v charitě nepomohli obstarat doklady?
31.10. | 13:26 iva-777
4
Náhlasit nevhodný komentář
Nemyslím si, že by hlídka kontrolující Marečka někde na ulici, mu brala otisky prstů a porovnávala s databází.
31.10. | 12:41 acsnorth
-3
Náhlasit nevhodný komentář
auvej taky mě napadlo, že Mareček má otisky prstů v záznamech z doby, kdy byl podezřelý z vykrádání bytů seniorů, takže policejní prezident už nemusí odpovídat. :-)))
31.10. | 12:02 ulicnik30
10
Náhlasit nevhodný komentář
Inčučuna dosud nevěří, že Mára je jeho syn, dost možná, že až se provalí, do čeho se namočil, Inčučuna, vzpomínaje přitom na svůj kiks s Klingonem a jeho kumpánem otcovsky obejme Máru a prohlásí: "Teď už není pochyb, ty jsi můj syn!" A bude u Marečkových happyend.
31.10. | 11:05 mirim5
11
Náhlasit nevhodný komentář
Mladý Mára nevědomky pomáhá zločinci - jestli to už není nevyvratitelný důkaz genetické příbuznosti se starým Marečkem, tak fakt už nevím! Jaký otec, takový syn.
31.10. | 10:21 acsnorth
1
Náhlasit nevhodný komentář
Postupy zjišťování totožnosti jsou zkopírované přímo z policejních stránek, takže mínusujete policejní zákon, nejsem jeho tvůrce, takže sorry jako. .-))))
31.10. | 09:58 ulicnik30
19
Náhlasit nevhodný komentář
Taky je sranda, jak se Karla s Hermanem scházejí výhradně po hospodách. Oni jim zrušili nebo zbourali služebnu? Fotky z místa činu vyvalí na stolek, aby se mohl podívat každý, kdo půjde kolem, stejně tak aby každý slyšel podrobnosti z vyšetřování.