Publikováno 30. 10. 2018

Epizoda 3548

Seriál Ulice: ep. 3548 - Arnošt vystartuje po Věrce...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Věrce to nedá. Opět se sejde s Arnoštem, aby se ho zeptala na Luboše. Doufá, že Arnošt na rozdíl od Karly bude přeci jen trochu sdílnější a prozradí jí, kde Luboše hledat. Arnošt si však její iniciativu vyloží po svém…

Přehrát poslední díl

Arnošt využije situace a na Věrce vyloudí grog. Díky alkoholu však ztratí zábrany. Po Věrce nečekaně vystartuje v domnění, že její pátrání po Lubošovi je jen záminkou k tomu, aby se opět viděli… Co všechno si vůči Věrce dovolí? Co pak Věrka přizná Márovi? A čím Arnošt namíchne Ctibora?

 

Návrh pro Bedřicha
Jindra požádá hned ráno Bedřicha, aby se za ní zastavil. Ráda by s ním probrala, jak se vyhnout soudním tahanicím o Ladu. Ani Bedřich z nich není nadšen, ale momentálně je to pro něj jediná možnost, jak si zajistit pravidelný kontakt s dcerou. Jindra ho ujistí, že mu nechce v žádném případě házet klacky pod nohy. Vyrukuje s protinávrhem, který Bedřicha docela překvapí… Co Jindra navrhne? Co všechno se tím pro Bedřicha změní? Proč se kvůli tomu sejde na Milošův popud s Ančou? A co se ani trochu nelíbí Petrovi?

 

Šárčino setkání s Veronikou
Lukášova známá zajde za Veronikou do salonu, aby se s ní dohodla na obnově svého šatníku. Momentálně má ale plnou hlavu starostí kvůli organizování zítřejší oslavy Lukášových narozenin. Na poslední chvíli přišla o jazzmana, a tak požádá Veroniku, aby na akci zazpívala ona. Veronika to odmítne, ovšem Karin se svého nápadu jen tak nevzdá. O něco později se Veronika náhodou potká v hospodě se Šárkou. Té to nebude ani trochu příjemné, protože Veronika se s ní dá do řeči o hodně ožehavém tématu… Co Šárka neustojí? Jak na setkání Veroniky a Šárky zareaguje Martin? A čím u Šárky zabodují Jirka a Miki?

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

31.10. | 20:05 auvej
60
A co kdyby Kaštan nabídl Anče, že jí tu dovolenou zaplatí? Peněz má evidentně ...
31.10. | 21:49 antunes10
-20
Vykulená zrůda Krbová by nikam ted nejela ani kdyby jí Procházka zaplatil cestu ...
5.11. | 19:37 mirsez
5
Náhlasit nevhodný komentář
Antunes je hnusný člověk, kope kolem sebe, protože ho nemá nikdo rád. Ani se nedivím s takovou povahou ...
5.11. | 17:23 acsnorth
4
Náhlasit nevhodný komentář
Antunesi jsi fakt chudàk.
5.11. | 16:56 antunes10
1
Náhlasit nevhodný komentář
Peto.....vždyt já se jen ve vší slušnosti zeptal....jaký má asi cigoška kozičky???...
5.11. | 16:13 ironeddie
1
Náhlasit nevhodný komentář
antunes: fakebook nabral na šmírovanie veľké množstvo kreténov. blokujú za každý pind proti židákom, negrom, muslimom, buznám atď..v mene demokracie
5.11. | 16:05 antunes10
1
Náhlasit nevhodný komentář
To je demogracie....zablokovali mi fb na 24 hodin....za vyjádření k nové kamarádce Rozinky.....
5.11. | 15:39 ironeddie
1
Náhlasit nevhodný komentář
krbová si zrejme nikde inde neškrtne a ulice sype...tá postava čo id epo cudzích deckách je úplne trápna. už som si myslel že ju postupne vytesnia aj s klaunom a teraz zasa ide po ďalšom decku. Tá Ladenka je zlatá, bude v tom mať chaos. hnus
5.11. | 15:32 ulicnik30
5
Náhlasit nevhodný komentář
Bedřich by zas mohl argumentovat, že on taky není nadšený, když jeho dceru vychovává cizí chlap, tudíž z tohoto pohledu by Jindra měla držet klapačku. Bedřich musí strpět mazuta, tak Jindra taky musí strpět, když je její dcera s jinou ženskou, třebaže je to Bedřichova exmanželka.
5.11. | 15:26 auvej
2
Náhlasit nevhodný komentář
Rumanino, okatou možná, ale ne mámu, babičku! Stejně by mne zajímalo, jestli to je porucha štítné žlázy nebo zpackaná platická operace očních víček.
5.11. | 15:20 auvej
4
Náhlasit nevhodný komentář
Ublíženecký ksicht je jedna věc, horší je, že Jindra může celkem oprávněně argumentovat tím, že Béda si vymůže děcko a potom ho nechá hlídat pro Ladu naprosto cizíma lidma. Nebylo by lepší napřed se podívat do diáře a potom si dohadovat termíny?
5.11. | 15:01 antunes10
-2
Náhlasit nevhodný komentář
jéééééééééééééééééé....prej okatou mámu:))))))))))))))))))