Aktualizováno 5.11. 2018 16:25

Epizoda 3551

Seriál Ulice: ep. 3551 - Čím David překvapí Terezu?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Tereza zažije pořádný šok, když ji David přepadne na gymnáziu mnohem dřív, než ho čekala. Ota toho hned využije, aby si i on Davida trochu užil. Ten se ale už nemůže dočkat, až bude s Terezou o samotě. Jenže tak snadné, jak si představuje, to bohužel není…

Přehrát poslední díl

Tereza netušila, že David přijede tak brzy, a tak domluvila s Vlaďkou na večer Dušanovu oslavu s tím, že ji Vlaďka u nich začne připravovat již odpoledne. Navíc se u nich zastaví také Tomáš s výsledky dalšího vyšetření. Byl u neurologa, aby zjistil, zda netrpí Alzheimerovou chorobou… Jak na tom Tomáš je? Co Terezu pořádně rozhodí? Proč David najednou začne řešit společnou budoucnost? A s jakým výsledkem?

 

Péče o Ladu
Bedřich si hned ráno vyzvedne u Jindry Ladu, kterou u sebe bude mít až do středy. Vše si zařídil, aby se jí mohl maximálně věnovat. Vzhledem k tomu, že je všední den, však musí chvíli i pracovat. Trn z paty mu vytrhne Miloš, jenž ho přijde povzbudit a předat mu pár rodičovských mouder. Odpoledne se ale nenudí ani Anča, jejíž péči vyžaduje Petr… Jak si Bedřich a Miloš poradí s malou Ladou? Čím Miloš hodně překvapí? A co je s Petrem?

 

Kruté novinky
Vlastimil Pešek pořád myslí na Marii. Tuší, že se něco děje a že to souvisí s jejím pátečním telefonátem. Amálie mu nic neprozradí, protože sama nemá žádné nové zprávy. Samotná Marie je moc dlouho nenapíná. Hned dopoledne k nim přijde s krutou novinkou – rakovina se jí vrátila, co nejdříve musí na operaci. Pro Peška to je pořádný šok, který jen tak nerozchodí… Co Marii hodně raní? Kdo jí je velkou oporou? A čím Blanku překvapí Evžen?

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.11. | 10:12 sedmikvitek1
21
V tom BH je to taky jak u blbých na dvorečku, Tereza po svatbě bydlí s cizím ...
6.11. | 15:06 acsnorth
-9
jarabara má pravdu.
6.11. | 19:54 auvej
7
Náhlasit nevhodný komentář
Rumanino, já jsem četla že s Marečkovou pomocí dopadnou Kájínka :-/ , ale nepřišlo mi to divné, protože v Ulici je možné naprosto všechno :-/
6.11. | 17:14 acsnorth
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Á rumanina věští z koule už ví i dopředu, jak to bude všechno špatně.Tak to smekám.Ireno o p.Vackovi jsou příspěvky jen zkopírované a pravdivé a i tak někomu vadí.
6.11. | 17:06 rumanina
6
Náhlasit nevhodný komentář
Jo jo to bude super až se stane z toho parchanta Starýho Hnusa hrdina, s jehož pomocí dopadnou Kájinka s kapitánem vraha. Celá rodina na něj bude hrdá. A co ty jeho dluhy? Slyšíte to šumění? Dluhy vyšuměj do ztracena a všichni budou spokojeni.
6.11. | 17:00 rumanina
5
Náhlasit nevhodný komentář
Rybí smradi přitáhnou do toho příšernýho bytu až po vysvědčení. Už se můžem těšit. Určitě to zase budou něčí protekční roztomilé dětičky.
6.11. | 16:32 irena-brizova
11
Náhlasit nevhodný komentář
Která pravda se tu nenosí? Konkrétně, prosím. Každému se líbí něco jiného. Někdo má rád holky, jiný zase vdolky. Co je na tom pravdivého, nebo nepravdivého A pokud si chci s někým popovídat, tak ho nebudu nejdřív ze všeho urážet. To dělají jenom ti,kteří si potřebují zvyšovat sebevědomí.
6.11. | 15:06 acsnorth
-9
Náhlasit nevhodný komentář
jarabara má pravdu.
6.11. | 15:05 acsnorth
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Jasně, tady se pravda nenosí.
6.11. | 15:05 acsnorth
Komentář je nevhodný a automaticky skrytý
6.11. | 14:57 auvej
8
Náhlasit nevhodný komentář
Jenom jestli se Rozinka náhodou nevrátila dvojmo, tedy jaksi samodruhá. Prý nás čeká nějaké nové děťátko, pokud to tedy nebude u Nyklů. Mareček se zjevil ostříhaný, umytý, možná se mu dokonce v kapse vylíhly nové doklady a bankovní karta. Další z uličních zázraků.
6.11. | 14:55 acsnorth
4
Náhlasit nevhodný komentář
Pan Vacek-slušný a skromný člověk, kdo z nás to dokázal taky???