Publikováno 5. 11. 2018

Epizoda 3552

Seriál Ulice: ep. 3552 - Rozina se nečekaně vrací z Ameriky...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Rozina se nečekaně vrací z Ameriky, kam odletěla na zkušenou loni v lednu. Nikomu nedala předem vědět, takže pro všechny její blízké to je pořádný šok. Kamarádce Janě, která se vrací s ní, se Rozina svěří se svými obavami z reakce rodičů, až jim poví celou pravdu…

Přehrát poslední díl

Rozina svým příchodem domů všem vyrazí dech. Marcela, táta i Filip zůstanou paf, když ji spatří. Hned na to ji ale začnou bouřlivě vítat. Samozřejmě je zajímá, proč se Rozina tak náhle vrací. Rozina jim poví, co ji vedlo k rozhodnutí pověsit to v Americe na hřebík. Evidentně však váží slova… Co Rozina doma přizná? Co čeká doma její kamarádku Janu? A co Rozinu hodně překvapí?

 

Tereza a David: Jak dál? 
Mezi Terezou a Davidem je mírné napětí i ráno, přestože včerejší nelad oba hodně mrzí. Než si to stihnou vyříkat, vyruší je Ota, před kterým nic probírat nechtějí. David by si to s Terezou ale rád vyjasnil, a tak ji pozve do Coolny, kde budou mít na rozhovor o zásadních věcech jejich společné budoucnosti potřebné soukromí. Poprvé tak přijde na pořad dne třeba i dítě… Jak si to David představuje dál? Jak Tereza? Na čem se dohodnou? Jak na tom je Tomáš? Co je pro něj pořádnou ťafkou? A co zkusí na Otu studenti tentokrát?

 

Anča hlídá Ladu
Bedřich je rád, že může být s Ladou. Užívá si s ní každou chvilku, ale jeho plány nečekaně překazí příjezd klientů z Německa. Bedřich proto musí narychlo sehnat hlídání malé, aby mohl do práce na důležité jednání. Trn z paty mu vytrhne kupodivu Anča, jež se sama nabídne, že mu Ladu pohlídá. Nejen pro Bedřicha to je hodně velké překvapení… Co Anča přizná Bedřichovi? Jak to zvládne s Ladou? Jak to spolu s Bedřichem nyní mají? A jak na Ančino rozhodnutí pomoci právě Bedřichovi zareaguje Petr?

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.11. | 07:36 iva-777
44
Ta Jana mi moc nesedí. Kdyby každý balil kufry pokaždé, když se pohádá s mámou, ...
6.11. | 19:38 ironeddie
-31
Polednice už je v ráži..paci paci pacičky, na to čkala beštia. Hnus. A strejda ...
8.11. | 11:13 sharka-68
-2
Náhlasit nevhodný komentář
mirzes: já za to,že je to dítě vošklivý,fakt nemůžu. A že máte jinej názor?? To mi nevadí... a zrcadlo ještě nepraská hrůzou,když se do něj dívám :-D...
8.11. | 11:11 sharka-68
-1
Náhlasit nevhodný komentář
botonka: no já si hezký dítě představuju jinak,tohle je šílený.....
7.11. | 16:36 ulicnik30
7
Náhlasit nevhodný komentář
Maléřovi, pokud si dobře vzpomínám, se tam původně stěhovali jen na přechodnou dobu, ani toho baráku v Loučce se zbavovat nechtěli a pak zakysli natrvalo, aby jim Trmíková mohla psát věčně katastrofické scénáře od zázračně uzdravené ruky Martina po další zázračné uzdravení anorektičky.
7.11. | 16:32 ulicnik30
7
Náhlasit nevhodný komentář
antunesi: jo, dřív bylo dřív. Tehdy se v Ulici dost často střídaly jak rodiny, tak i různé zápletky. Ty rodiny, na které se dalo koukat a jejichž dějové linky mě zajímaly už jsou dávno pryč (Boháčovi, Královi, Nekoneční) a zůstali už jen ti, co se tam budou držet zuby nehty na věky věků.
7.11. | 16:18 petraaa2
6
Náhlasit nevhodný komentář
A kyselo moc kyselý a diskutující nepíší tak, jak chci já... Milerada pochválím, když bude co. Teď mě napadá, že Verca vypadá moc pěkně. A to je tak asi vsecko.
7.11. | 16:06 antunes10
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Mě zaráží i jiná věc...dřív tam byla rodina kolotočářů,Seidlových,Boháčů...ale skoro všichni časem vypadli,at už do blázince nebo jinam...a najednou se tam na věčné časy a nikdy jinak usadí odporný klan Maléřů jenom proto,že vykulená Holišová s nozdrama vyhraje jakousi soutěž..
7.11. | 15:53 botonka
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Antunesi, Miloš by řekl "jako buchtičky".
7.11. | 15:49 acsnorth
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nehodlám plýtvat svým časem na dětinské hádky.
7.11. | 15:42 ulicnik30
2
Náhlasit nevhodný komentář
Mistr spikleneckých teorií, to je mi tedy poklona.:-)) A ono je zakázáno tu napsat, že jsem měl v něčem pravdu, ivonko? Já měl zato, že zde vyznáváš absolutní demokracii, aby si tu každý mohl psát co chce. Ale zdá se, že to privilegium platí jen pro tebe a pro ty, kteří s tebou souhlasí.
7.11. | 15:36 antunes10
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Jaký má asi Anička kozičky???