Publikováno 6. 11. 2018

Epizoda 3553

Seriál Ulice: ep. 3553 - Co hodně zasáhne Marcelu?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Veronika dorazí domů z koncertu až hodně pozdě v noci. Rozina kvůli časovému posunu ještě nespí, a tak se s ní konečně přivítá. Ty dvě si mají hodně co říct, jsou šťastné, že se zase vidí. Marcelu to hodně zasáhne nejen vzhledem k tomu, jaký vztah s mámou ona sama má…

Přehrát poslední díl

Rozina ráno připraví velkou snídani v americkém stylu, ale postupně dostane od všech košem. Je to pro ni docela velké rozčarování, když vidí, jak to nyní doma chodí. O společných snídaních, na které se těšila, se zjevně může nechat jenom zdát. Náladu jí později zvedne Jana, která se za ní nečekaně zastaví. Chce si v Praze totiž co nejdříve najít práci… Jak Janu přivítala její máma? S čím se svěří Rozině? Co všechno Rozina tají svým blízkým? Co vrtá hlavou jejím rodičům? A proč Rozina nechtěně setře Marcelu?

 

Petrova druhá tvář
Anča je nadšená z hlídání malé Lady. Zato Petr jí dělá docela starosti, protože se jí až na jednu stručnou zprávu stále neozývá. Podle Zuzany je uražený, ale Anče tohle k Petrovi moc nesedí. Vzápětí však musí dát Zuzaně za pravdu. Zatímco Anča řeší Petra, Bedřicha čekají nepříjemné chvilky kvůli prořeknutí se před Jindrou, po kterém musí přiznat, že malou včera na chvíli hlídala Anča… Jak na to Jindra zareaguje? Čeho se Bedřich obává? A čím Petr hodně překvapí Bedřicha i Miloše?

 

Kruté překvapení pro Vendulu
Vilma Nyklová má oči všude. Jakmile si všimne na ulici Pavla, hned za ním z pekařství vystřelí. Je ráda, že ho vidí, protože předpokládá, že chce přivítat osobně Vendulu, která se dnes vrací z Egypta. Pavel má ale jiné plány. Než Vendula stihne dorazit, sbalí si své věci a snaží se co nejrychleji zmizet. Vilmě Nyklové však neunikne… Podaří se jí Pavla zadržet? S jakou se vrátí z Egypta Vendula a Mário? S čím vším se ubrečená Vendula svěří tátovi?

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

8.11. | 12:32 elenak
30
Marcela by mohla šupajdit konečně na ten internát. Nějak z toho sešlo a vlastně ...
7.11. | 20:51 ironeddie
-8
acsnorth je na negrov
8.11. | 19:45 acsnorth
-2
Náhlasit nevhodný komentář
To je sice pravda,ale taky byla mladší a pěkná baba.
8.11. | 19:31 ulicnik30
9
Náhlasit nevhodný komentář
Rok taky měla vztah s Tesaříkem a krátce do ní byl zabouchnutý i Hrihorij.
8.11. | 19:14 acsnorth
11
Náhlasit nevhodný komentář
Tak Bedřicha ulovila už dávno,Miloš není úplně normální a Žalud je dědek.Na tuhle sbírku není potřeba nic.
8.11. | 18:08 rumanina
12
Náhlasit nevhodný komentář
To ví bůh, jakým feromonem je Andula napuštěná, že každej chlap, kterej jde okolo je z ní paf.
8.11. | 17:29 jennysuk
10
Náhlasit nevhodný komentář
Ještě bylo vtipný jak se "náhodou" sešli všichni Andulcini obdivovatele v hospodě. Andulka a její chlapci. Kdopak jen dobude to její srdecko.
8.11. | 17:25 jennysuk
3
Náhlasit nevhodný komentář
Bet-ka13 I to je možné. Ale ten výhled bych brala.
8.11. | 16:58 auvej
12
Náhlasit nevhodný komentář
Ivo 9:05 - však v salonu mají velký, pohodlný gauč, tam se složí Macík dvakrát, a ještě by se mohli poptat v okolí, jestli někdo nepotřebuje ubytování, velkokapacitní hotel u Maléřů je k dispozici 24 hodin denně. Ceny mírné, obsluha vzorná.
8.11. | 15:04 bet-ka13
13
Náhlasit nevhodný komentář
Rybí doupě má zřejmě romantic interiérem ladit k rádoby křehké zubařce. Jen mi přijde nedotažené, asi proto, že je stále "ve vývinu" :-)
8.11. | 14:59 bet-ka13
6
Náhlasit nevhodný komentář
Jennysuk 12.35 by tě to nadšení brzy přešlo, v zadní části mají terapie anonymní alkoholici a před přední částí prodej drog :-) Vinohradská stupeň 5.
8.11. | 13:15 acsnorth
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Ireno nebudu plýtvat svým časem na malicherné spory.