Publikováno 7. 11. 2018

Epizoda 3554

Seriál Ulice: ep. 3554 - Jak dopadne Pavlův pokud o usmíření s vendulou?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Vendula se ráno chystá do provozu, kde nastupuje jako náhrada za Veroniku. Babička o ni má starost, protože Vendula příliš odpočatě nevypadá, i když má za sebou týden dovolené u moře. Vedle zdravotních problémů jí moc nepřidaly ani problémy s Pavlem, které právě teď gradují…

Přehrát poslední díl

Místo aby se Vendula a Pavel usmířili, jak všichni doufali, Pavel si včera sbalil své věci a od Venduly se odstěhoval těsně před tím, než se vrátila domů z Egypta. Vendulu hodně zasáhne, když se od babičky dozví, jak to celé bylo. To však není jediná rána, která ji dnes čeká. Pavel by si s ní rád všechno vyjasnil, jenže se stane pravý opak… Co je pro Pavla poslední kapkou? Co hodně raní Vendulu? Co všechno Pavlovi prozradí a doporučí Mário? A co Lumír?

 

Jobovky u Roziny
Jana přijde hned ráno za Rozinou se sbalenými kufry a čerstvou novinkou – máma ji vyhodila z bytu. Ona sama se nehodlá doprošovat a přistupovat na máminy podmínky, aby měla ze života peklo. Raději chce být nějaký čas v motelu, než si s Rozinou najdou nějaký podnájem. To je však nemyslitelné pro Rozinu. Janě nabídne azyl u nich doma s tím, že rodiče ji snad na holičkách nenechají. Není to ale jediná jobovka, se kterou Rozina doma vyrukuje, i když k nim přijde na návštěvu děda s Radkou… Jaká je celá pravda o Rozinině návratu z Ameriky? Jak na to rodiče zareagují? Kde chce Rozina sehnat peníze pro Victora? Co je velkou ťafkou pro Marcelu? A kam nakonec Jana půjde?

 

Zprávy o Arnoštovi a Lubošovi
Luboš chodí po nemocnicích a snaží se najít Arnošta, aby zjistil, jak na tom je. Když konečně objeví špitál, ve kterém Arnošta hospitalizovali, vyhráno zdaleka nemá. Sestra mu nemůže nic konkrétního říct, protože není Arnoštovým přízným. Luboš ji přemluví, aby mu alespoň prozradila, jestli je Arnošt ještě naživu. Sestra pro něj ale moc dobré zprávy nemá. Zato Karlu vzápětí potěší informací, že Luboš je v nemocnici. Karla se za ním okamžitě vypraví, aby si s ním promluvila o okolnostech přepadení Arnošta… Jak na tom Arnošt je? Co Luboš prozradí Karle? Čím Karla namíchne Máru? A jak postoupila policie s vyšetřováním vražd útoků na bezdomovce?

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.11. | 08:46 auvej
50
Pavel zruší svadbu, zdrhne do Telecího, nebere mobil, nereaguje na správy, ...
9.11. | 09:28 acsnorth
3
Tak třeba si Amálka na delší trasy autem netroufá.
12.11. | 14:22 iva-777
10
Náhlasit nevhodný komentář
Idenko tipla bych to na parník :-)
12.11. | 14:00 idenka
14
Náhlasit nevhodný komentář
Když se tu řešila obezita Pavlíka... vždy jsem si říkala, když řešili jeho vášeň pro vodu - plavení se na loďce, jakou asi loďku má? Je vůbec technicky možné, aby takhle objemný člověk sjížděl vodu?
12.11. | 11:00 iva-777
8
Náhlasit nevhodný komentář
Klíč od baráku se už dneska ani na vesnici nenechává pod rohožkou nebo pod kamenem, jak to mají u Marie. Má krásné bydlení.
12.11. | 10:58 iva-777
15
Náhlasit nevhodný komentář
Není to zase tak dávno, kdy kolem sebe Vendula s Pavlem kroužili a nevěděli, jak to navlíct, aby se konečně dali dohromady. Nejdřív nechtěla ona, tak si našel Kamilu, pak už by ho zase chtěla a neuměla mu to říct. Nakonec je rozeštvou dvě báby, co chtějí pro děti to nejlepší.
12.11. | 10:24 pavla13
15
Náhlasit nevhodný komentář
Ještě že ta svatba nedopadla,Pavel je korunovanej vůl,to se zase scénáristi předvedli.
9.11. | 12:20 sharka-68
15
Náhlasit nevhodný komentář
Peškovic nemaj auto,Amála si ho půjčovala od Libora.....
9.11. | 12:19 sharka-68
25
Náhlasit nevhodný komentář
Pavlík,takovej hodnej moula. Copak mu to nikdo nevysvětlí,jak to podělal? On má svoj pravdu a svoj epocity a Vendulka taky, jeslti jim tlumočníky budou dělat Mário s tou Kamilou, tak potěš...to bude motanice...
9.11. | 11:45 iva-777
15
Náhlasit nevhodný komentář
Acs - tady nejde o vzhled ale hlavně o zdraví. Láska je přána každému, ale pár Pavel-Kamila se mi zdá příliš nesourodý. Třeba Lumír taky není žádný drobek, ale je tlustý tak nějak chlapsky.
9.11. | 11:33 acsnorth
14
Náhlasit nevhodný komentář
Tak jsou lidé, pro které vzhled není tím hlavním a povrchnost je jim cizí. Jestli nemají nárok na lásku tlustí, tak co potom hloupí???
9.11. | 11:17 imh0
19
Náhlasit nevhodný komentář
Pro Ivu: Michal kandidoval do Senátu, na synka neměl čas, politika je náročná... :)))