Publikováno 14. 6. 2018

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Aleš znovu útočí na city: Jak chce získat Gábinu nazpět?

Zdroj: TV Nova

Aleš to nevzdává. Přestože Ireně Landové tvrdí pravý opak, o Gábinu pořád hodně stojí a rád by se k ní a Šímovi vrátil. Jak chce Gábinu přesvědčit, že k sobě patří? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Přehrát poslední díl

Aleš se nedokáže smířit s kopačkami od Gábiny. Je přesvědčený, že Gábina dříve nebo později jeho kvality znovu ocení, že jí chybí stejně jako ona jemu, že ho stále miluje stejně jako on ji. Při každé příležitosti ji ujišťuje, že se na něj může ve všem spolehnout, dává jí najevo svou starost i zájem. To mu ale nestačí. Čeká na ten správný okamžik k novému útoku na její city. Ten podle něj nastane již za pár dní. Co Aleš udělá, aby Gábinu získal nazpět a aby se spolu dali znovu dohromady? Podívejte se.

 

Aleš jde na věc! Jak zabojuje o Gábinu? A s jakým výsledkem? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

15.6. | 06:59 adnachiel
20
Náhlasit nevhodný komentář
Slizoun zákeřnej. Gába by se měla rychle vzpamatovat, jít na potrat a konečně zatočit s Šímou. To, jak na ni posledně řval, nemá obdoby. A ona ještě dolejzá a omlouvá se, že mu řekla, že je fracek. Měla mu dát přes hubu!!!
15.6. | 05:56 jansuk
16
Náhlasit nevhodný komentář
Obávám se, že v jeho případě se jedná o mánii všechny okolo sebe ovládat. Rozhodně bych ho nechtě za svého nadřízeného. Tyto typy lidí mají totiž vždycky pravdu. Hlavně když ji nemají. To ji pak mají dvakrát!
14.6. | 21:56 jsemzlaazakerna
24
Náhlasit nevhodný komentář
Uááá...to je falešňák,ten má určitě nějakou úchylku,jen ještě nevím jakou. A ten malej ušatej rozmazlenec by potřeboval dostat řádně přes hubu,aby se probral.Kouká jak tydýtek...
14.6. | 20:09 svarcovaerika0123
31
Náhlasit nevhodný komentář
Gábino, nenech se ukecat. A tomu tvýmu spratkovi naflákej prrdel. Je to rozmazlený zmetek.