Publikováno 22. 5. 2018

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Další průšvih! Kdo nachytá Adrianu a Mikiho?

Zdroj: TV Nova

Adriana sice Robertův pohřeb ustála, zato pak už to nezvládla. Nakonec opět skončila s Mikim jako kdysi, když se rozešla s Eddiem. A stejně jako kdysi, i tentokrát to nebude ojedinělý úlet. Kdo je spolu nachytá? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Přehrát poslední díl

Adriana je opět na začátku. Snaží se i tentokrát udělat tlustou čáru za minulostí a vykročit dál. Jenže Robertova zrada, jeho podrazy, lži, nevěra a hlavně jeho náhlá smrt s ní zamávaly mnohem víc, než dává svým blízkým najevo. Nad vodou ji drží nejen rodina, ale hlavně Eddie. Ten na ni však nemá tolik času, kolik by nyní Adriana potřebovala. Zato Miki je po ruce téměř stále. Díky němu ustála těžké chvíle po Robertově pohřbu. Nebyl to jen úlet na jednu noc, jak by se mohlo zdát. Adriana tak trochu využívá Mikiho k tomu, aby zapomněla, aby vygumovala Roberta ze svého života i ze své postele. Již brzy ji však s Mikim někdo přistihne. Kdo? A jak zareaguje? Podívejte se.

 

Před kým praskne Adrianin románek s Mikim? A co na to přistižená dvojice? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

 

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

23.5. | 10:32 sharka-68
5
Náhlasit nevhodný komentář
někdo by jí měl vysvětlit,že se chová jak laciná holka z Perlovky....
22.5. | 19:13 jana--markova
17
Náhlasit nevhodný komentář
Tak nevím, ale ta holka nedopadne dobře,..potřebuje se na někoho upnout a zapomenout,..Miki ji bude mít jen do postele, ..Edie se asi bojí do toho jít znova,..už to zažil,..zase bude jen zklamaná, ..tam by měl přijít někdo novej :-(((