Publikováno 10. 8. 2018

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Divoký mejdan! Kdo se nejvíc odváže?

Zdroj: TV Nova

Hudební soustředění v Loučce se pořádně rozjede. Rockeři ze Starýho vercajku rozhodně nepatří do starého železa. Umí zapařit jako za mlada a ještě při tom vymyslet i geniální plán. Jaký? A kdo je největším tahounem kapely? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Přehrát poslední díl

Kdy jindy zahodit všechny starosti za hlavu, když ne o dovolené? A kdy jindy by správný rocker měl zapařit, když ne na hudebním soustředění se svou kapelou, jež se navíc koná na Moravě, která je vyhlášená pohostinností i výbornou domácí slivovicí? Starej vercajk to již brzy pořádně rozjede v Loučce, kde bude mít kapela celý dům Maléřových jen pro sebe. A opravdu nezůstane pouze u zkoušení nových písniček. Jak rockeři po večerech zapaří? Podívejte se.


Tohle bude hodně divoké soustředění Starýho vercajku! Kdo se odváže nejvíc? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice, které startují už 20. srpna, vám napoví.

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

26.8. | 21:25 jsemzlaazakerna
5
Náhlasit nevhodný komentář
Pro J.M. já bych je vykopala všechny...no, zůstat by mohl Lumír, Pešek,Evžen a Mário...to je asi tak všechno. Ale zas ,ti ostatní by mi pak chyběli, třeba vykulenice Andula, šklebna Jindra, věčně otevřená huba Mastňák, hnusák Mareček, tydýt Šíma atd.....na nikom nenechám nit suchou:-(((((((((
22.8. | 22:17 jana--markova
3
Náhlasit nevhodný komentář
.pro zakerna..teda já už fakt nemůžu, jak vidím Vaše komentáře,.tak už smíchy brečím,.už jsem kolikrát chtěla s ULICÍ seknout,protože mě přestává bavit .ale pořád si říkám, 13 nebo kolik roků se na ni dívám,přeci toho jen tak nenechám, ale lidí, kteří mě tam se**u, je čím dál víc,:-(((,tak co s tím
13.8. | 12:09 jsemzlaazakerna
7
Náhlasit nevhodný komentář
Veroniko,přestaň být tak afektovaná...a o Jindře radši ani nemluvím,blééé