Publikováno 10. 10. 2018

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Drsný útok na Gábinu: Z čeho ji Aleš obviní?

Zdroj: TV Nova

Aleš se nehodlá stáhnout. Trestní oznámení na Hynka mu zjevně nestačí. Jakmile se mu naskytne příležitost znovu zaútočit na Gábinu, využije jí. Kam až zajde tentokrát? A koho tím naprosto šokuje? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Přehrát poslední díl

Aleš dělá Gábině peklo ze života od chvíle, kdy se s ním rozešla. Dlouho se s tím nechtěl smířit, pak ještě více přitvrdil, když zjistil, že Gábina byla na interrupci. Došlo na psychický teror, únos, žalobu. Aleš se Gábině mstí, cítí se jako její oběť, hledá spojence proti ní, všem tvrdí, jak moc mu záleží hlavně na Šímovi. Všichni blízcí Gábiny včetně Šímy ho již prokoukli a nechtějí s ním mít nic společného. Ani to ho však nezastaví. Jak se do Gábiny pustí příště? Co jí provede? Podívejte se.

 

Jak si Aleš začne opět vyřizovat účty s Gábinou? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.10. | 08:13 adnachiel
20
Je velká chyba, že se Hynek nechal ukecat a neobvinil toho hasičskýho grázla z ...
11.10. | 22:54 bajkerplatan
7
Retardovanej d e b i l
12.10. | 10:27 nunziata
12
Náhlasit nevhodný komentář
A čo učiteľka, akým právom nedodržiava ochranu osobných údajov a informuje cudzieho človeka. Podať trestné oznámenie na učiteľku.
11.10. | 22:54 bajkerplatan
7
Náhlasit nevhodný komentář
Retardovanej d e b i l
11.10. | 20:27 auvej
9
Náhlasit nevhodný komentář
Landová už magorovi stihla napráskat Berlín? Co vlastně magor dělá ve škole? Dítě tam nemá, kroužek už nevede, a rande by si pančelka mohla laskavě odbývat po pracovní době. Mastný by se o tom incidentu musel napřed dozvědet, Gábina je ta poslední, která by mu něco řekla.
11.10. | 08:15 adnachiel
18
Náhlasit nevhodný komentář
Měla by ho obvinit ze stalkingu!!!
11.10. | 08:13 adnachiel
20
Náhlasit nevhodný komentář
Je velká chyba, že se Hynek nechal ukecat a neobvinil toho hasičskýho grázla z únosu. To by mu spadnul hřebínek. Snad ho alespoň sejme Mastný, a doufám, že pořádně, aby už konečně zmizel. Gábina je pořád moc slabá, měla by být razantní, jinak nebude mít pokoj.