Publikováno 17. 3. 2017

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jak na Bedřichovu novinku zareaguje Ema?

Zdroj: TV Nova

Manželství Bedřicha a Anči prochází další těžkou zkouškou. A bohužel bude ještě hůř, až se o Bedřichovi a Jindře dozvědí i Franta a Ema. Jak to vezmou? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Přehrát poslední díl

Bedřich ví, že musí říct pravdu o sobě a Jindře i dětem, že před Frantou a Emou se něco takového dlouho neutají. Už jen kvůli tomu, jaká atmosféra nyní u nich doma panuje. Bedřich si nedělá iluze, že by se jako mávnutím čarovného proutku ze dne na den vše změnilo. Až Franta přijede z Amsterodamu, určitě pozná, že se u nich doma něco děje. To samé i Ema, až se opět uvidí s Ančou nebo se u nich zastaví. A právě k tomu už brzy dojde. Jak to Ema vezme? Podívejte se.

 

Jak Ema zareaguje na zprávu, že Bedřich čeká dítě s Jindrou? Jak se bude k Bedřichovi chovat? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.3. | 21:37 ulicnik30
20
Nebýt Klauna, tak rozmazlený spratek Emízlato stráví celé dětství v děcáku a ...
18.3. | 07:13 omanka010
-2
Mě by jen zajímalo jak by reagovali ženy, které se tu Bedřicha zastávají, kdyby ...
20.3. | 09:02 jana6644
1
Že já na tu ukázku koukala. Emízlato je na přesdržku.
19.3. | 18:57 ruzenka
6
Bedřicha bych se nezastávala, ale stalo a nic se nedá dělat. Ta komplikovaná Anička už mu "zpestřila" život svými nápady dost. Možná je to povahou, ale já nemít své dítě, vychovat cizí děti a pak chtít další a pod., tak jsem ráda, že chce Bedřich zůstat.Jindra ho má ráda a určitě by ho ...
19.3. | 13:22 kozlatko
4
Hlavněje Emí-zlato opravdu sympaťačka.Když promluví, hotová slečna. Myslím, že by měla být Bedřichovi vděčná,ale to se zapomnělo
18.3. | 19:43 svarcovaerika0123
4
Dejte už toho spratka Emičku pryč. Nedá se koukat ani na její civilní fotku.
18.3. | 17:49 kov-ina
5
Souhlasím s erikou. Děti nemají právo takto jednat s rodičem, ani když není biologickým. Nikdy neví, co jí život postaví do cesty a kdy bude potřebovat podat pomocnou ruku. Tu teda ať hledá pak na konci svého ramene. Jsou to fakt harpyje. Celé to řešení této situace je fakt hnus fialový.
18.3. | 17:45 kov-ina
3
omanko-že by se Bedřicha moc zastávaly ženy jsem nepostřehla. Ale samosebou normální to není a ranilo by to každou. Řešení je individuální, ale to co předvádí seriálová manželka je něco otřesného. Deptat těhotnou psychicky je zvrácenost hraničící s psychickou nemocí.
18.3. | 13:11 manka42
4
omanko010,samo by mně to jedno nebylo,ale určitě bych se tak NEPONIŽOVALA ,abych zvala onu ženu k nám domů a něco s ní řešila,to je prostě na palici,to nepíše život,ale scénáristé,kteří o tom ví asi kulový.J e to nereálné.
18.3. | 12:40 svarcovaerika0123
14
kleito - souhlasím s tebou. Ema je namyšlená kravička a nemá na co. Ona se tak připitoměle tváří vždy, když jí ukážou. A Anča ta je taky protivná už od pohledu.
18.3. | 07:13 omanka010
-2
Mě by jen zajímalo jak by reagovali ženy, které se tu Bedřicha zastávají, kdyby jim manžel udělal to samé. Taky by jim podle mě bylo jedno zda je v tom nevině, nebo ne.... Ano je to jen seriál, ale je škoda, že poslední dobou v něm už není skoro nic pozitivního..
18.3. | 01:17 kleito
11
Chápu, že je Anča "raněná", ale myslím si, že i míra Bedřichovy trpělivosti má své hraniční limity. No - hlavně, že si nechá Anička "foukat bebíčko" od Emičky. Obě tam jsou jak harpyje ...
reklama