Publikováno 17. 3. 2017

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jak na Bedřichovu novinku zareaguje Ema?

Zdroj: TV Nova

Manželství Bedřicha a Anči prochází další těžkou zkouškou. A bohužel bude ještě hůř, až se o Bedřichovi a Jindře dozvědí i Franta a Ema. Jak to vezmou? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Přehrát poslední díl

Bedřich ví, že musí říct pravdu o sobě a Jindře i dětem, že před Frantou a Emou se něco takového dlouho neutají. Už jen kvůli tomu, jaká atmosféra nyní u nich doma panuje. Bedřich si nedělá iluze, že by se jako mávnutím čarovného proutku ze dne na den vše změnilo. Až Franta přijede z Amsterodamu, určitě pozná, že se u nich doma něco děje. To samé i Ema, až se opět uvidí s Ančou nebo se u nich zastaví. A právě k tomu už brzy dojde. Jak to Ema vezme? Podívejte se.

 

Jak Ema zareaguje na zprávu, že Bedřich čeká dítě s Jindrou? Jak se bude k Bedřichovi chovat? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.3. | 21:37 ulicnik30
20
Nebýt Klauna, tak rozmazlený spratek Emízlato stráví celé dětství v děcáku a ...
18.3. | 07:13 omanka010
-2
Mě by jen zajímalo jak by reagovali ženy, které se tu Bedřicha zastávají, kdyby ...
20.3. | 09:02 jana6644
1
Náhlasit nevhodný komentář
Že já na tu ukázku koukala. Emízlato je na přesdržku.
19.3. | 18:57 ruzenka
6
Náhlasit nevhodný komentář
Bedřicha bych se nezastávala, ale stalo a nic se nedá dělat. Ta komplikovaná Anička už mu "zpestřila" život svými nápady dost. Možná je to povahou, ale já nemít své dítě, vychovat cizí děti a pak chtít další a pod., tak jsem ráda, že chce Bedřich zůstat.Jindra ho má ráda a určitě by ho ...
19.3. | 13:22 kozlatko
4
Náhlasit nevhodný komentář
Hlavněje Emí-zlato opravdu sympaťačka.Když promluví, hotová slečna. Myslím, že by měla být Bedřichovi vděčná,ale to se zapomnělo
18.3. | 19:43 svarcovaerika0123
4
Náhlasit nevhodný komentář
Dejte už toho spratka Emičku pryč. Nedá se koukat ani na její civilní fotku.
18.3. | 17:49 kov-ina
5
Náhlasit nevhodný komentář
Souhlasím s erikou. Děti nemají právo takto jednat s rodičem, ani když není biologickým. Nikdy neví, co jí život postaví do cesty a kdy bude potřebovat podat pomocnou ruku. Tu teda ať hledá pak na konci svého ramene. Jsou to fakt harpyje. Celé to řešení této situace je fakt hnus fialový.
18.3. | 17:45 kov-ina
3
Náhlasit nevhodný komentář
omanko-že by se Bedřicha moc zastávaly ženy jsem nepostřehla. Ale samosebou normální to není a ranilo by to každou. Řešení je individuální, ale to co předvádí seriálová manželka je něco otřesného. Deptat těhotnou psychicky je zvrácenost hraničící s psychickou nemocí.
18.3. | 13:11 manka42
4
Náhlasit nevhodný komentář
omanko010,samo by mně to jedno nebylo,ale určitě bych se tak NEPONIŽOVALA ,abych zvala onu ženu k nám domů a něco s ní řešila,to je prostě na palici,to nepíše život,ale scénáristé,kteří o tom ví asi kulový.J e to nereálné.
18.3. | 12:40 svarcovaerika0123
14
Náhlasit nevhodný komentář
kleito - souhlasím s tebou. Ema je namyšlená kravička a nemá na co. Ona se tak připitoměle tváří vždy, když jí ukážou. A Anča ta je taky protivná už od pohledu.
18.3. | 07:13 omanka010
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Mě by jen zajímalo jak by reagovali ženy, které se tu Bedřicha zastávají, kdyby jim manžel udělal to samé. Taky by jim podle mě bylo jedno zda je v tom nevině, nebo ne.... Ano je to jen seriál, ale je škoda, že poslední dobou v něm už není skoro nic pozitivního..
18.3. | 01:17 kleito
11
Náhlasit nevhodný komentář
Chápu, že je Anča "raněná", ale myslím si, že i míra Bedřichovy trpělivosti má své hraniční limity. No - hlavně, že si nechá Anička "foukat bebíčko" od Emičky. Obě tam jsou jak harpyje ...
reklama