Publikováno 17. 10. 2018

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jindra v úzkých: Co jí Bedřich oznámí?

Zdroj: TV Nova

Od chvíle, kdy se od něj Jindra i s Ladou odstěhovala, svádí Bedřich neustálý boj o svou dceru, aby s ní mohl být co nejvíce. Chvíle zoufalství střídají výbuchy vzteku. Už brzy ale Bedřichovi dojde s konečnou platností trpělivost. Čím Jindru hodně zaskočí? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Přehrát poslední díl


Bedřich má pocit, že přichází o to nejcennější ve svém životě. S Ladou chce být přirozeně co nejvíce, jak byl zvyklý, když spolu s Jindrou bydleli. Jejím odchodem k Honzovi se ale situace rapidně změnila. Bedřich se denně domáhá toho, aby s dcerou mohl být. Prosí, nadává, vyhrožuje, musí polykat jednu hořkou pilulku za druhou. Jindra mu přitom nechce dělat žádné naschvály. Snaží se mu vycházet všemožně vstříc. Zároveň ale chce, aby si Lada zvykla i na Honzu, s nímž nyní žijí jako rodina. Tahle představa Bedřicha zraňuje, navíc nehodlá dopustit, aby byl za chvíli pro Ladu někým cizím. K čemu se rozhodne? A jak na to zareaguje Jindra? Podívejte se.
 

Konec tahanicím o Ladu! Čím Bedřich pořádně zaskočí Jindru? Jak chce ožehavou situaci vyřešit? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

18.10. | 22:49 jsemzlaazakerna
-3
Náhlasit nevhodný komentář
A není už s tím slepým Honzou nějak dlouho? Měla by zas popojet dál. Třeba Matouše by mohla klofnout...ty dva ksichty by se k sobě náramně hodily
17.10. | 23:51 lenka-2209
6
Náhlasit nevhodný komentář
Nemusela mu vůbec říkat že je těhotná s ním. On si nic nepamatoval a ona přece po něm NIC nechtěla že... On mohl být dál s Andulou a ona dnes mohla tvořit rodinu se slepým Honzou.
17.10. | 23:31 jansuk
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Já tedy nevím, komu prospěje ta každodenní tahanice o tom, u koho bude malá spát. Ladě určitě ne. Já Béďu neznat, tak si myslím, že to dělá proto, aby se Jindře pomstil. Že je to prostě jen jeden z jeho naschválů. Zadělává si na pořádný problém