Aktualizováno 21.8. 2018 22:05

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Peklo pro Gábinu! Jak se Aleš dozví o interrupci?

Zdroj: TV Nova

Gábina se právem obává dne, kdy se Aleš dozví o potratu. Doufá, že k tomu nedojde, ale opak je pravdou Jak to Aleš zjistí? A jaké peklo vůli tomu rozpoutá? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Přehrát poslední díl

Gábina se svěřila jen dvěma lidem ve svém okolí, že jde na potrat – Tereze a Veronice. Před ostatními to tají, protože nechce, aby se to dozvěděli její nejbližší či Aleš. Bohužel to neutají. Šíma o ni začne mít už brzy takový strach, že požádá o pomoc Aleš. A ten rozpoutá opravdové peklo na zemi, jen co zjistí, jak se věci mají. Jaká bude jeho bezprostřední reakce na zprávu o interrupci? Podívejte se.


Jak Aleš odhalí Gábinino tajemství a co udělá? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

21.8. | 19:34 leiah
49
Jednoduché, zavolala bych na něj policii. Únos, stalking... Když si Aleš hraje ...
23.8. | 19:11 natka-ulicefans
9
Aleš je ukázkový hajzl. Nejradši bych na něj fakt zavolala policajty jak už tu ...
23.8. | 19:11 natka-ulicefans
9
Náhlasit nevhodný komentář
Aleš je ukázkový hajzl. Nejradši bych na něj fakt zavolala policajty jak už tu bylo psáno. A Šimona jsem dřív taky měla docela ráda ale teď ne.
23.8. | 07:46 adnachiel
21
Náhlasit nevhodný komentář
Okamžitě se spojit s Hynkem, a pak zavolat policii a ohlásit únos dítěte. Gábina se s tím šmejdem moc maže, měla mu už dávno zakázat jakýkoliv styk se Šimonem a vůbec by s ním neměla komunikovat. Jednou se s ním rozešla, tak konec se vším všudy. A Šímu srovnat do latě, je pěkně rozcapenej.
22.8. | 15:26 jana--markova
11
Náhlasit nevhodný komentář
..pro-jsem zlá,..no žejo,..já už jsem na ni alergická, jen ji tam zahlídnu,..pro mě jediné řešení,.Gábina odjede,. stejně nemůže natáčet,když je těhule,..a salon bych zavřela,.obě tam budou úplně na HO*** !!!
22.8. | 12:35 slavina53
32
Náhlasit nevhodný komentář
Nedokážu si představit krásnější scénář: Gábině konečně docvakne, že to s Alešem po dobrém nepůjde a pro Šímu si přijde s policií. A Mastný bude mít billboardy s trestně stíhaným člověkem.
22.8. | 12:17 jsemzlaazakerna
26
Náhlasit nevhodný komentář
Jano Marková...Ta Jitka mě tam se@e úplně stejně.Jak se někde něco šustne,někdo zazvoní,otevře dveře...všeho nechá a už čumí těma pichlavýma očkama,poslouchá aby jí nic neuteklo...šmíračka jedna protivná
22.8. | 10:04 nepot
33
Náhlasit nevhodný komentář
Ten malý zmetek by zasluhoval pořádných pár facek přes ten jeho ksicht a na hasiče ( jak zn. leiah navrhuje) zavolat policii. Ještě ji bude přikazovat a ona jak blbka naběhne. Jen se domnívám, že takhle by to v reálu snad ani probíhat nemohlo ....
22.8. | 09:31 jana--markova
24
Náhlasit nevhodný komentář
.njn, jak tohle dopadne,.mě ale snad ze všeho nejvíc neskutečně se*e Farská,.vona při každým zazvonění tel. zvedá palici a šmíruje,nadoraz všeho nechá zákaznici být a zase čumákuje u Gábiny,.už by tam neměla bejt, je tam úplně na ho*, buď si ďoube nehty nebo letí uvařit kafe,ta je tam zadarmo drahá
22.8. | 08:39 auvej
32
Náhlasit nevhodný komentář
Tak bych psyhopatovi řekla, že dítě nebylo jeho, a je vymalováno. A před tím svým mamánkem ať si líp schovává papíry. My se hrabat rodičům ve věcech, tak bude takový mazec, že si týden nesedneme. To je ta výchova Zlatíčko srdíčko ťuťuťu, místo aby děcko vědělo, co se může a co ne.
22.8. | 07:14 sharka-68
26
Náhlasit nevhodný komentář
jestli tahle nevyrovnaná osobnost apsychopat Vašečka, může bejt u hasičů,tak potěš koště.....
22.8. | 07:13 sharka-68
26
Náhlasit nevhodný komentář
Gábina umí bejt držkatá na všechny kolem, ale tam kde má zařvat, tam se klepe a omlouvá.....