Publikováno 16. 2. 2018

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Podraz na Peška: Co má Robert v plánu?

Zdroj: TV Nova

Robert ve svých manipulacích přitvrzuje. Neustále zkouší, co všechno si ještě může dovolit. Teď ale vymyslí něco, co je už hodně přes čáru, něco, co by mohla odskákat celá Adrianina rodina včetně Adriany samotné. Co? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Přehrát poslední díl

Robert se vybarvuje čím dál víc. Je si jistý, že má zamilovanou Adrianu už dostatečně zpracovanou, že ta udělá všechno, co on chce. Ví, jak na ni, jak ji domanévrovat přesně tam, kde ji chce mít. Již brzy ale překročí všechny meze. Vymyslí pořádný podraz na pana Peška, jen aby opět dosáhl svého. Co chce udělat? A jak by to mohla odskákat samotná Adriana? Podívejte se.Jak a proč se chce Robert zbavit pana Peška? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

19.2. | 16:06 malena21
5
Náhlasit nevhodný komentář
už sem to sem psala jednou , Adriana je asi fakt blbá , on se stále prezentuje jako ,že má málo peněz ,ale na radnici asi 5.50Kč nebere ve své funkci, uz se těším jak ten hajzlík dopadne až na samé dno a snad to bude brzy už mě fakt nebaví jak mu vše hladce prochází.
17.2. | 22:27 kleito
15
Náhlasit nevhodný komentář
Tomu prevítovi není nic svatý - doufám, že mu konečně někdo pořádně nabije kokos - zasloužil by posadit holou zadnicí na rozpálená kamna ...
17.2. | 16:01 kristyna-bartonkova
15
Náhlasit nevhodný komentář
Bože holka ty si blbá
17.2. | 11:48 bajkerplatan
18
Náhlasit nevhodný komentář
Hayzl jeden zayebanej