Publikováno 14. 2. 2018

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: První polibek Marcely a Bruna: Jak k němu dojde?

Zdroj: TV Nova

Mezi Brunem a Marcelou to začíná pořádně jiskřit. A bude ještě víc, až Bruna propustí z nemocnice domů. Jaký bude jejich první polibek? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Přehrát poslední díl

Nebýt bouračky, možná by k jejich polibku došlo mnohem dřív. A třeba taky ne. Marcela a Bruno na to jdou docela pomalu, i když vzájemné sympatie jsou nepřehlédnutelné. Marcela nyní chodí za Brunem do nemocnice takřka denně. Pro Bruna je její návštěva pokaždé světlým okamžikem dne. Aniž by si to uvědomovala, právě ona ho spolu s Tobiášem a Karlou nyní drží nad vodou. Když ho konečně propustí domů, bude to zase ona, na kom bude Brunovi hodně záležet a kvůli komu se bude dokonce i trápit. Proč? A jaké bude jejich další sbližování? Podívejte se.


Jak dojde k prvnímu polibku Marcely a Bruna? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

 

 


 

TV Nova

Diskuze

16.2. | 16:53 jana--markova
1
Náhlasit nevhodný komentář
...opravdu na Macíka je úděsný pohled !!!! A myslím, že to nemá ve scénáři, takhle děsně se chovat,..můj názor je ten, že spousta mladých herců, jakmile dostanou roli v nějakém seriálu a jsou trochu více vidět,..tak jsou namachrovaný a důležitý jak zábradlí,....a to ještě nic nedokázali,.!!!!!!!!!!
16.2. | 11:59 bajkerplatan
0
Náhlasit nevhodný komentář
Macík se konečně odpaní. Tedy pokud Brunovi funguje spodek.
15.2. | 16:59 jsemzlaazakerna
2
Náhlasit nevhodný komentář
Bože...Macík je tak nepřirozená,afektovaná,divná...a vlastně on taky