Aktualizováno 14.12. 2017 18:45

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Rána pro Věrku těsně před Vánoci: Co Luboš udělá?

Zdroj: TV Nova

Luboš se stále snaží zachránit manželství s Věrkou, ale ta mu jeho lži odpustit nedokáže. Těsně před Vánoci u nich však dojde k dalšímu velkému zlomu. Co se stane? Čím Luboš Věrku hodně zasáhne a jaké to bude mít následky? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Přehrát poslední díl

Věrka byla spoustu let Lubošovou největší oporou i jistotou. Svůj život si bez ní ještě nedávno nedokázal představit, teď bojuje ze všech sil o záchranu manželství. Občas i zalituje, že se jí přiznal a řekl jí úplnou pravdu. Věrka má nyní pocit, že ji obelhával celý život. Cítí se podvedená, zrazená a podle toho se k Lubošovi i chová. Jeho přiznání pro ni bylo poslední kapkou. Vyhodila ho z bytu, všechny jeho a Márovy pokusy o usmíření striktně odmítá. Lubošovi již brzy dojde trpělivost a udělá něco, co Věrku hodně zasáhne. Bude právě tenhle Lubošův čin impulsem k jejich usmíření? Nebo to naopak znamená definitivní tečku těsně před Vánoci? Podívejte se.

 

Jak se Luboš rozhodne vyřešit manželskou krizi a co na to Věrka? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.12. | 18:49 markytkaz87
13
No konecne,kdyz toho nebyla Verka schopna.Snad to skonci a Verus padne do ...
15.12. | 03:27 jansuk
-3
Nebo jinak: Znáte ten vtip..." Proč se ti Novákovi včera tak hádali?" ...
16.12. | 16:29 trala
8
Náhlasit nevhodný komentář
Jeho chování je přece jen odrazem jejího chování, tak ať se podívá do sebe, do své touhy ovládat lidi kolem sebe a nediví se, že z ní mají strach, jak syn, tak manžel.
16.12. | 16:27 trala
6
Náhlasit nevhodný komentář
A proč jí lhal, to se neptá, ať si paní zamete před vlastním prahem. Naštaný a uražěný umí být každý blbec, ale hledat příčiny takového vztahu k sobě a něco si přiznat, to už je těžší.
16.12. | 07:12 adnachiel
1
Náhlasit nevhodný komentář
Dobytek, vleze tam v botách a chová se jako blázen. Jen ať Věrka vytrvá a ten odpornej chlap konečně z Ulice zmizí. Nelíbí se mi Márovo chování, pořád nadržuje otci, i když je nad slunce jasné, že je to šmejd. To Věrce taky nepřidá. Chudák ženská, tohohle se dožít....
16.12. | 05:49 jana-berkova
2
Náhlasit nevhodný komentář
Doufám,že konečně odtáhne a bude klid od toho zjeva.Odpornej chlap.
15.12. | 19:51 jana--markova
2
Náhlasit nevhodný komentář
Ale jestli ho bude mít na krku Mára, tak se má taky na co těšit !!!!!!!!!!!Ale snad se bezďák vodstěhuje zpátky, vodkud přišel !!!!
15.12. | 16:23 alb-in
6
Náhlasit nevhodný komentář
baba Marečková taky nemá svatozář. Jeho "kvalit" nedosahuje, ale zla nadělala taky dost
15.12. | 09:01 malena21
5
Náhlasit nevhodný komentář
no snad konečně bude od Marečka pokoj , je to jen vyžírka a nemakačenko a ještě se snad cítí uražen ,že je nepochopený. Vůbec mám pocit ,že ti dva se ani vizuálně k sobě nehodějí , Marečková -dáma ,Mareček jak bezďák
15.12. | 03:27 jansuk
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Nebo jinak: Znáte ten vtip..." Proč se ti Novákovi včera tak hádali?" " Ále, nechtěla mu říct, za co utratila těch tisíc korun, co jí včera dal " " A proč se hádali dneska? " " No, ona mu to totiž před hodinou řekla! " Poznáváte se, paní Marečková?
15.12. | 03:24 jansuk
3
Náhlasit nevhodný komentář
Dovoluji si citovat Ježíše Krista: Kdo je bez viny, ať hodí kamenem. Tak co, cítíte se na to, vážená paní Marečková?
14.12. | 22:54 kleito
3
Náhlasit nevhodný komentář
To je takový zmetek - že to snad ani není možné!!! Nakopala bych ho do řiti .. a to hodně špičatou botou, nic jiného si nezaslouží. Co to tam předvádí - to jí ještě bude citově vydírat a pokoušet se s ní tímhle způsobem manipulovat? Hnusák jeden odporný ..