EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Robert v úzkých: Co mu provede Ája?

Publikováno 20. 3. 2018
Zdroj: TV Nova

I na Roberta jednou dojde. Tak dlouho všemi manipuluje a dělá podraz za podrazem, jen aby dosáhl svého, až nečekaně narazí u někoho, u koho by to ani ve snu nepředpokládal. Co se stane? Proč začne mít Robert dost nahnáno? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Přehrát poslední díl

O božích mlýnech se říká, že melou pomalu, ale jistě. V případě Roberta Bláhy spousta lidí čeká, kdy konečně dostane přes prsty a vrátí se mu všechny podrazy a manipulace, jimiž znepříjemňuje život ostatním. Teď se zdá, že i na něj začíná konečně docházet. Už brzy se v Ulici znovu objeví Ája, u níž má Robert pořádný vroubek. A tentokrát mu předvede, že rozhodně není žádnou naivkou, která si od něj nechá všechno líbit. Naopak. Vystrčí své drápky a Roberta přitlačí ke zdi takovým způsobem, že mu zmrzne jeho povýšený úsměv na rtu. Jakou páku Ája použije na Roberta a proč? Podívejte se.

 

Robert nečekaně narazí! Jak silným protivníkem dokáže být odkopnutá milenka Ája? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova