Publikováno 22. 11. 2017

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Sex ve škole: Kdo Terezu a Davida vyruší?

Zdroj: TV Nova

Dokud měli své soukromí u Terezy doma, ve škole se krotili. Už brzy ale Tereza a David podlehnou vzájemné přitažlivosti i na půdě gymnázia. A bohužel tento jejich úlet nezůstane beze svědků. Co se stane? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice, která vás i pobaví.

Přehrát poslední díl

Čím déle jsou spolu, tím více to mezi Terezou a Davidem jiskří. K vzájemným něžnostem využijí každého okamžiku, kdy jsou sami. U Terezy sice mají stále soukromí, ale přeci jen to po návratu Matěje a Oty z dovolené už není ono. Navíc David s nimi již nebydlí. Po rozchodu s Alenou se vrátil k rodičům, takže s Terezou není tak často, jak by si přál. I s tím si ale zamilovaný pár dokáže poradit. Také ve škole jsou místa, kam téměř nikdo nepřijde. Jenže ani na to se nedá stoprocentně spolehnout…

 

Kdo překazí Tereze a Davidovi sex ve škole? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice, která vás i pobaví.

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

26.11. | 05:22 jansuk
2
Náhlasit nevhodný komentář
Kleito: Zkouším si to představit. To je asi jediný šílený obraz, který tam ještě nebyl
25.11. | 23:35 bajkerplatan
0
Náhlasit nevhodný komentář
Školní yebačka
22.11. | 22:13 ulicnik30
0
Náhlasit nevhodný komentář
To není škola, ale regulérní cvokhaus a bordel! To tak dopadá, když školu řídí absolutně nekompetentní osoba, která si z toho udělala výnosný rodinný podnik. Měli nechat ředitelku Hádkovou, ta jediná tam dokázala udělat pořádek. Ale to ještě scénář psali relativně duševně zdraví jedinci.
22.11. | 21:04 kleito
13
Náhlasit nevhodný komentář
Ta děcka s Otou jsou vážně parádní. To je ta pravá vánoční atmosféra (sex profesorů v kabinetu a za zdí zní sladký zpěv vánočních koled). Po školních chodbách by se ještě mohl prohánět Děda Mráz s Ježíškem a Mrazík se Santa Klausem a nad hlavami by jim poletoval Večerníček a mával by svojí čepičkou