Fenka Máňa se má čile k světu: Kolik si vydělala účinkováním v Ulici?

Publikováno 10. 12. 2016
Zdroj: TV Nova

Dlouhých šest let byla neodmyslitelnou součástí seriálu Ulice. Tento týden ale náhle zemřela. Řeč je o psí fence Amálky Peškové, Máňě. Ale nebojte, její představitelka se má čile k světu, jen se jí už nechtělo dále hrát.

Herečka Dana Syslová a její třináctiletá fenka Máňa jsou nerozlučná dvojka. Aby Máně nebylo doma smutno, bere ji herečka všude s sebou - do divadla i na natáčení. A jak to tak Máňa od paničky odkoukávala, tak se z voříška stala také herečka. Objevila se už v seriálech Ordinace v růžové zahradě 2 i v Ulici.


Dana Syslová brala svoji roztomilou fenku všude s sebou. Máňa tak zná všechna divadla, kde herečka hrála a dokonce chodí se svoji paničkou i dabovat. Takže když před šesti lety začala hrát v Ulici, samozřejmě i sem brala Máňu. A protože je voříšek Máňa opravdu milá a klidná fenka, která miluje lidi, hned si ji všichni oblíbili. Netrvalo tak dlouho a za Danou Syslovou jednoho dne přišli tvůrci Ulice se zajímavou otázkou: "Zeptali se mě, jestli jsem ochotná ji půjčit a hrát s ní. Říkala jsem samozřejmě, že ano. Stejně se mnou chodí, tak ať se mnou jde klidně i na plac."


Z Máňi se tak stala zkušená herečka. Diváci si totiž jistě vzpomenou, že se paní Syslová objevila se svojí fenkou už v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Herečka si v seriálu zahrála Evelínu Šebkovou, Máňa zase sama sebe. Účinkováním v Ordinaci si ale fenka vydělala zajímavý honorář! Zajímá vás, na co vydělala? A proč vlastně po šesti letech skončila v Ulici? To zjistíte v reportáži.

 

Fenku Máňu v seriálech si připoměňte v galerii:

16

GALERIE: Amálie a Máňa

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: ep. 2877 - Amálie přichystá pro Vlastimila Peška překvapení

Hodnocení:

 

Nepřehlédněte:

SMRT V ULICI. Odešla jedna z nejoblíbenějších postav seriálu!

NEPOVEDENÉ ODKLÍZENÍ TĚLA: Věrka omdlela! Co se dělo pak? Tomu neuvěříte

Nova.cz