Publikováno 13. 9. 2017

FOTKY: Adriana a Robert: Žádost o ruku?

Adriana Pešková a Robert Bláha
Zdroj: TV Nova

Jen co to Robert začne mít nahnuté na radnici, rozhodne se zabojovat na druhé frontě. Za Adrianou dorazí s obrovskou kyticí a jedním jasným cílem. Oč mu jde? Přišel ji požádat o ruku, nebo má za lubem něco jiného?

Přehrát poslední díl

Robert to už pár dní naplno táhne na dvě strany. Kromě starší, šarmantní a inteligentní kolegyně Denisy, která mu hodně imponuje a v níž má v práci cenného spojence, si nabrnkl i mladinkou Adrianou, jež je pravým opakem Denisy. Do Roberta je zamilovaná až po uši, obdivuje ho, neustále ho utvrzuje v tom, jak je výjimečný a jak moc pro ni znamená. Přesně takovou masáž ega bude Robert už brzy potřebovat, protože na radnici mu to nečekaně zaskřípe.

 

 

Denisa se totiž dozví něco, co jí zvedne mandle, něco, z čeho Robert jen tak nevybruslí, což je u něj co říct. To se samozřejmě neobejde bez následků, ze kterých nečekaně vytěží nejvíc Adriana, která nemá nejmenší tušení, na jak tenkém ledě se Robert ocitl. Ten ovšem neztrácí čas ani v situacích, jež vypadají na první pohled beznadějně. Okamžitě sáhne po náhradním řešení, které by se dalo vyložit třeba i jako žádost o ruku… Co Robert udělá?

 

Robert je mistrem romantických gest! Čím překvapí Adrianu tentokrát? A oč mu jde? Tyto fotky v naší fotogalerii vám napoví.

 

116

Robert překvapí Adrianu a Evžena romantickým gestem

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Robert překvapí Adrianu a Evžena romantickým gestem - 3

Hodnocení:

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.