Publikováno 17. 6. 2017

FOTKY: Jaká bude svatba Hedviky a Oty?

Seriál Ulice: Svatba Hedviky a Oty - 36
Zdroj: TV Nova

Už se to blíží! Za pár dní stanou Hedvika a Ota konečně před oltářem, aby si řekli své ano. A svatba to bude jako řemen! Nervy na pochodu začne mít dokonce i Boženka Puklická, jež si obvykle zachová chladnou hlavu. Co vás čeká? Tato fotogalerie vám napoví.

Přehrát poslední díl

Hedvika už stříhá metr, Ota se jen modlí, aby to ve zdraví přežil, Boženka Puklická se již nemůže dočkat, až svého syna ožení, a Tereza s Davidem předvádějí nadlidské výkony při uklidňování všech zúčastněných, i když sami se sebou mají co dělat. Do svatby Hedviky a Oty zbývá už jen pár dní. Nervozita i přípravy vrcholí, všichni mají plné ruce práce, aby vše klaplo, jak má. Šaty, kytice, cukroví, výzdoba, pohoštění, obřad, hosté…

 

Seriál Ulice: Svatba Hedviky a Oty - 34
Zdroj: TV Nova

 

Každý, kdo chystal veselku, ví, jaké to jsou nervy a jaký je to adrenalin, když se vše začne na poslední chvíli hatit. Také v případě svatby Oty a Hedviky nebude nouze o nepředvídatelné situace. Na veselce se najednou objeví někdo, kdo by tam rozhodně být neměl. Vzájemné vztahy mezi svatebčany, zejména Terezou a Davidem, se docela zašmodrchají. A aby toho nebylo málo, stane se něco, co by se rozhodně stát nemělo!

 

Jaká bude svatba Hedviky a Oty? Tyto fotky v naší fotogalerii vám napoví.

 

 

139

Svatba Hedviky a Oty

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Svatba Hedviky a Oty - 3

Hodnocení:

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

17.6. | 13:51 ulicnik30
16
Náhlasit nevhodný komentář
Pochopitelně, Vašík nikde. Kreativci rychle zapomněli, že Hedvice zpočátku přisoudili syna. Když se jim nehodí do krámu, mohli alespoň zmínit, že Hedvika coby matka dlouhodobě zanedbala jeho výchovu a že skončil v děcáku. A nebo že ho nechala doma o hladu a on skonal na podvýživu.
reklama