Publikováno 8. 7. 2018

FOTKY: Roste do krásy… Jak jde čas s Mirinkou Hejlovou?

Seriál Ulice: Jak šel čas s Mirinkou Hejlovou - 12
Zdroj: TV Nova

Mirinku jste v Ulici už nějaký čas neviděli. Jarda se svou dcerou ale rád pochlubí. Je z ní již malá slečna, která je rok od roku hezčí. Podívejte se v naší fotogalerii, jak nyní vypadá a jak s ní jde čas.

Přehrát poslední díl

Jarda i Lenka byli štěstím bez sebe, když se jim před necelými osmi lety Mirinka narodila. Taky žasnete, jak ten čas letí? I vám to přijde, že to vlastně bylo nedávno, když Lenka narychlo a tak trochu tajně odjela do porodnice? Tehdy se o na Jardovi staral pan Pešek, který příchod Mirinky na svět prospal, byť Jardovi svatosvatě slíbil, že na vše dohlédne a Lenku do porodnice doprovodí. Z Mirinky během těch let vyrostla krásná slečna, modrooká blondýnka, která svou hezkou maminku nezapře. Jak nyní vypadá? Podívejte se.

 

Jak šel čas s Mirinkou Hejlovou, dcerou Lenky a Jardy? Tyto fotky v naší fotogalerii vám napoví. Budete koukat, jaká to je kočka.

 

 

141

Jak jde čas s Mirinkou Hejlovou

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Jak šel čas s Mirinkou Hejlovou - 4

Hodnocení:

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

8.7. | 20:32 bajkerplatan
7
Přesně Honzo. Ta umí říct jen "dobrý den". Je to největší lempl ze ...
10.7. | 17:58 acsnorth
-6
Uličníku jediněj parchant,kterej sedí mámě u za.de.le jsi ty.
13.8. | 12:31 jsemzlaazakerna
0
Náhlasit nevhodný komentář
Do krásy? No to snad nééé. Tahle holčička bude stejná zubatice jako Andula
11.7. | 12:39 acsnorth
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Tak buzíčkovi jde i psychologie, nebo aspoň si to myslí. Klidně se občas kouknu, proč ne, ale ty jsi maxi extrém. Teploušek , co sedí u maminky, všude byl a od všeho má klíče, brrr
11.7. | 12:19 ulicnik30
2
Náhlasit nevhodný komentář
Už rozumím. Ty bys tak rád koukal na Ulici, možná i tajně koukáš, ale jsi přesvědčen, že je to seriál výhradně pro ženské a ty máš navíc problémy se svojí sexuální orientací, proto jsi teď rozpolcen. Založil sis účet na diskusi babského seriálu, ale zároveň těmi diskutéry opovrhuješ.
11.7. | 12:11 acsnorth
-4
Náhlasit nevhodný komentář
No nadutý buzíček a narcísek, který sedí v mamahotelu a tady se chvástá. Osm let na diskuzi o seriálu pro baby. To je vidět, co jsi zač ty inteligente.
11.7. | 12:03 ulicnik30
2
Náhlasit nevhodný komentář
acsnorth: z příspěvků lze zcela jasně poznat, kdo z nás oplývá větším intelektem a kdo má IQ na hranici debility. Nehledě na to, že krátké příspěvky píšeš všem. To jsou dle tebe všichni diskutéři tupci? Vendulinka se několikrát zmínila, že jsem se změnil, čili o mně měla mylnou představu.
11.7. | 11:50 acsnorth
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Idealizovaná představa o mě- to je nejenom buzíček,ale i narcísek.
11.7. | 11:49 acsnorth
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Píšu krátké příspěvky, abys je pochopil nadutý hlupáku.
11.7. | 11:41 ulicnik30
-1
Náhlasit nevhodný komentář
acsnorth: vím, že je to nad tvé schopnosti, ale zkus někdy udržet myšlenku alespoň natolik, abys nemusel psát pět příspěvků za sebou, každý o jednom či dvou řádcích, když to lze vměstnat do jediného komentáře. Jestli i na tomhle principu neudržíš stolici, pak tvůj byt musí řádně smrdět.
11.7. | 11:27 ulicnik30
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ubohé je především upírat druhým jiný názor, než který máte vy. Kecy, že jsem se změnil si nechte, nic o mně nevíte. Mé názory jsou pořád stejné, akorát dřív jsem se tu k protekčním parchantům tolik nevyjadřoval. Tak jsem se jednou vyjádřil a vám se zhroutila zidealizovaná představa o mně.
11.7. | 11:24 acsnorth
-1
Náhlasit nevhodný komentář
jo a bukvičníku, když už mi tady přisuzuješ babu, tak já tobě chlapa, že jansuku.