Publikováno 17. 6. 2018

Gábina na křižovatce: Dítě s Alešem ano, či ne?

Seriál Ulice: Aleš opět vstoupí Gábině do života...
Zdroj: TV Nova

Od chvíle, kdy Gábině potvrdil lékař těhotenství, nemyslí na nic jiného. Jak to s ní bude dál? Měla by si to dítě nechat, anebo jít na interrupci? Už příští týden bude jasno. A velkou roli v tom sehraje právě Aleš, který se začne hodně snažit, aby Gábinu získal zpět. Podaří se?

Přehrát poslední díl

Pro Gábinu to byl pořádný šok, když zjistila, že je těhotná. Myslela si, že za vztahem s Alešem udělá tlustou čáru, ale ten se s rozchodem odmítá smířit. Věří, že Gábinu přesvědčí, aby se k němu vrátila, že k sobě prostě patří. Snaží se k ní dostat přes Šímu, již brzy navíc zaútočí na její city i přímo. Co na to Gábina? Přesvědčí ji Aleš, že opravdu mají ještě šanci začít znovu i jako rodina, anebo bude právě tohle pro Gábinu konečná?

 

Gábina si nyní nedokáže představit, že by se s Alešem usmířili a dali opět dohromady. Je úplně jiná, než jakou si ji Aleš vysnil. Navíc se mu nemíní ve všem podřizovat. Nechce se cítit provinile jen proto, že nemá vše srovnáno podle velikosti či barev, nehodlá mít život nalajnovaný a řídit se Alešovými tabulkami. Co když ji ale Aleš začne respektovat takovou, jaká skutečně je? Přeci jen spolu čekají dítě, to by mohlo leccos změnit. Anebo bude Alešova snaha získat ji nazpět opravdu tou poslední kapkou, po níž se Gábina rozhodne k radikálnímu kroku? A má vůbec na to, aby ten krok udělala?

 

Gábina se ocitne na křižovatce už příští týden. Čeká jí nelehké rozhodování, které jí zásadně změní život. Kterým směrem nakonec vykročí?

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

19.6. | 11:14 premysl-svec
-13
Náhlasit nevhodný komentář
Gabina by si měla dítě nechat a Aleš by se měl nad sebou zamyslet
19.6. | 09:08 vlasta19466
43
Náhlasit nevhodný komentář
Gábina,by měla dát dítě pryč,nebo bude mít ze života peklo!Aleš je despota,jak,by měl jistotu,tak bude ještě horší!
reklama