Publikováno 8. 1. 2018

Gábina v úzkých kvůli Alešovi. Co jí provede?

Seriál Ulice: Gábina se ocitne kvůli Alešovi v úzkých
Zdroj: TV Nova

Aleš by Gábinu na rukou nosil, ale zároveň jí dovede pořádně zkomplikovat život, když na to přijde. Také tentokrát ji přitlačí ke zdi, byť z jeho pohledu pro dobrou věc. Co se stane? A jak na to Gábina zareaguje?

Přehrát poslední díl

Aleše by mohla Gábině každá druhá závidět. Všichni v jejím okolí ho považují za dokonalého partnera, jenž by jí i Šímovi snesl modré z nebe. Na jeho vánoční překvapení právě pro Gábinu a Šímu budou obyvatele Ulice ještě dlouho vzpomínat. Aleš ale rozhodně nežije minulostí. Opět vymyslí něco, co je podle něj to nejlepší, něco, co by na Gábinině místě každou potěšilo. Jenže Gábině svým nápadem docela zkomplikuje život. Proč?

 

Gábina poznává všechny slasti i strasti soukromého podnikání. Sice dělá, co ji baví, ale má se co ohánět, aby její salon prosperoval. Práce jí je koníčkem, proto jí ani moc nevadí, že jí věnuje tolik času. Něco takového ale Aleš nedokáže pochopit. Pro něj je na prvním místě rodina. Má svou představu o skvěle fungující rodině i vztahu, a tu se nyní snaží ze všech sil naplňovat. S čím přijde tentokrát? Proč Gábinu dokonce přitlačí ke zdi, aby dosáhl svého? Už teď vám prozradíme, že se to bude týkat právě jeho rodiny.

 

Gábina se dostane do úzkých kvůli Alešovi již v pondělí večer. Jak to nakonec vyřeší?

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.