ZÁSADNÍ ZMĚNA v životě Pavly Tomicové i Simony Hložánkové z Ulice. Co oblíbená herečka prozradila?

Aktualizováno 22.10. 2017 09:30
Zdroj: TV Nova

Pozorný divák si jistě všiml, že Pavla Tomicová celkem dost zhubla. Byla jí diagnostikována nemoc, a tak musela udělat obrat o 180 stupňů. Co ke své životní změně prozradila?

Přehrát poslední díl

Pavla Tomicová je velmi žádaná herečka – hraje v oblíbeném seriálu Ulice, ročně natočí několik filmů a vystupuje v několika divadelních představeních v Klicperově divadle. Jak to všechno zvládá? Představitelka sympatické kadeřnice Simony tvrdí, že je to hlavně o přístupu k životu a vzápětí dodává, že měla obrovské štěstí na lidi.

To se potvrdilo i během posledních několika měsíců, kdy v jejím životě došlo k opravdu velkým změnám. Herečce totiž diagnostikovali diabetes, a tak musela z gruntu změnit svůj životní styl i stravovací návyky! Pavla Tomicová neuvěřitelně zhubla, začala aktivně cvičit a tvrdí, že je sama se sebou velice spokojena. „I manžel mě teď hodně chválí a to je obrovský doping“, dodává usměvavá herečka.

Pavla Tomicová
Zdroj: Nova.cz Pavla Tomicová

Pavla Tomicová tvrdí, že je opět plná energie a že už teď se těší na práci, kam se vrací po menší pauze, kterou si musela udělat ze zdravotních důvodů. Určitě se těší i na natáčení seriálu Ulice – vždyť pozitivní kadeřnicí Simonu hraje bezmála deset let! A co jí tato role dala? „Tak určitě mnoho zkušeností a hlavně hodně dobrých známých, se kterými se sedíme nejen pracovně, ale i lidsky.“

112

GALERIE: Pavla Tomicová

Zdroj: Archiv TV Nova

Ulice: 3297. díl

Hodnocení:

A dokonce jako jediná seriálová kadeřnice má i svoji zákaznici! Jednou komparsistka, která hrála zákaznicí v kadeřnictví, poprosila, zda ji nemůže skutečně ostříhat. A tak se Pavla Tomicová (ke zděšení kolegyně Míši Mauerorvé a celého štábu) komparsistku skutečně ostříhala! Celá ta historka měla úžasnou dohru, když se ona komparsistka po několika měsících vrátila na plac a znovu chtěla ostříhat!
 

V životě vysmáté kadeřníce Simony ale brzy nastane zásadní změna! Co se stane, zjistíte už příští týden v Ulici!
 

Nova.cz