Publikováno 1. 12. 2017

HLASUJTE! Bavili by vás Vendula a Mário jako pár?

Seriál Ulice: Bavili by vás Vendula a Mário jako pár?
Zdroj: TV Nova

Mário mlsně pokukuje po Vendule od chvíle, co se znovu objevil. Teď spolu strávili i noc a Mário udělá všechno pro to, aby nebyla poslední a aby se znovu dali dohromady. Brali byste je jako pár? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Vendula si před pár týdny docela zavařila, když si vymyslela, že chodí opět s Máriem. V té době netušila, že by se Mário mohl znovu vrátit do jejího života a položit se do role jejího staronového partnera tak, že spolu stráví dokonce i noc. Mário by ji znovu sbalil moc rád. Líbí se mu, imponuje mu, jak se umí poprat se životem i jak odolává jeho svodům. Zároveň by mu jejich vztah přinesl i spoustu výhod. Nemusel by si shánět žádné bydlení a starat se, kde na nájem vezme, pokaždé by měl co k jídlu... Právě teď by se mu něco takového hodně hodilo.

 

 

Samotná Vendula je ráda, že nyní nemusí být doma sama, i když se tváří statečně. Ale stejně ji v noci vyděsí každý šramot. Mário je pro ni v tomto směru velkou oporou, přestože by to nikomu nepřiznala. Zamilovaná do něj však není. Může se to ještě změnit, když Pavel je šťastně zadaný? Měla by Vendula přeci jen začít chodit s Máriem? Co myslíte?


Bavili by vás Vendula a Mário jako pár? Hlasujte v naší anketě!


 

Anketa

Bavili by vás Vendula a Mário jako pár?

Hlasovalo 12512 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

2.12. | 12:07 bajkerplatan
-2
Náhlasit nevhodný komentář
LOOOL když sem viděl vedle sebe sedět řezníka a kavárnici, bylo mi do smíchu. Ona 60 kg, on 160 kg. To musí bejt zajímavá prcačka jako hrocha s hezkou králicí. LOOOOL
1.12. | 14:10 jsemzlaazakerna
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Vendula by měla sbalit maximálně tak starýho Marečka,ten by se k ní hodil...
1.12. | 13:55 tomi-hrablo
Komentář je nevhodný a automaticky skrytý
1.12. | 11:43 auvej
45
Náhlasit nevhodný komentář
Ať se ho proboha Vendy co nejdřív zbaví, když ona se osamostatnila a vydala se do Prahy, ze všeho najdřív si našla práci a bydlení (myslím předtím, než našla Nyklovy), je schopná, šikovná, pracovitá holka a opravdu nepotřebuje pověsit si na krk vyčúraného vyžírku. Ať se podívá, jak dopadla Věrka.