HLASUJTE! Kdo je největší záporák Ulice všech dob?

Publikováno 26. 6. 2018
Seriál Ulice: Kdo je největší záporák Ulice všech dob?
Zdroj: TV Nova

Před pár měsíci jste nemohli přijít na jméno Robertovi, který dělal jeden podraz za druhým. Zdaleka ale není jediným padouchem, jenž vám hnul žlučí během těch třinácti let, co je Ulice s vámi. Kdo je podle vás největším neřádem? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

V Ulici jste zažili už pěknou řádku záporáků. Někteří z nich se během let změnili k lepšímu, například Lumír nebo Tony, jiní zmizeli stejně rychle, jako se objevili. Ovšem ne všichni. Radek Mastný, v Ulici i nadále zůstává, byť toho má na svém kontě už požehnaně… Kdo je podle vás největší prevít?

 

 

Seriál Ulice: Jaký je Robertův plán B?
Zdroj: TV Nova

Robert Bláha
Robert chtěl rychle vystoupat vzhůru po společenském žebříčku a přijít k majetku. Dokázal jít přes mrtvoly a dělat jeden podraz za druhým, jen aby docílil svého. Světlanu dostal za mříže, Adrianu připravil o majetek i iluze. Boží mlýny mlely v jeho případě ale docela rychle. Robert před dvěma měsíci zemřel při autonehodě.

 

 

Seriál Ulice: ep. 1772 - Kukačka se Jitce pomstí...
Zdroj: TV Nova

Vladimír Kukačka
Dlouhou dobu vedl žebříček uličních záporáků právě Vladimír Kukačka, bývalý partner Jitky Farské, který chtěl Jitku vlastnit za každou cenu. Když se s ním rozešla, začal ji pronásledovat a dělat jí i její rodině ze života peklo. Dvakrát Jitku unesl a dokonce ji i vážně zranil. Po druhém únosu ho soud konečně odsoudil a Kukačka skončil za mřížemi.

 

 

Seriál Ulice: Jak se chce Mastný zbavit Máriova klipu?
Zdroj: TV Nova

Radek Mastný
Šedá eminence radnice si umí jít hodně tvrdě za svým. Neváhá se spolčit s kdekým, dokonce i mafiány, aby dosáhl svého. To vědí velmi dobře Nyklovi, manžel Báry Jordánové-Krausové, Digi, jeho žena a další, kteří se mu postavili. Mastný si s nimi hodně tvrdě vyřídil účty. Přestože je přímo ukázkovým dědou, jeho dcera Gábina si o něm opravdu nedělá iluze.

 

 

Seriál Ulice: ep. 638 - Zdenda Morávek se od Anežky Boháčové dozvěděl vše, co potřeboval vědět...

Zdenda Morávek
Tenhle grázlík kdysi znepříjemňoval život více lidem z Ulice. Zuzaně obstarával drogy a nutil ji dealovat, přes Anežku vydíral Petra Boháče, Adriana kvůli medikamentům od něj zkolabovala, spolu s Lumírem se kdysi snažil vyšoupnout Henryho z jeho hospody. Chlapi si na něj nakonec počkali a upravili mu fasádu takovým způsobem, že se začal Ulici obloukem vyhýbat.

 

 

Seriál Ulice: Eliáš opět provokuje a intrikaří...
Zdroj: TV Nova

Eliáš Neumann
Eliáš se zpočátku jevil jako ideální partner pro Libušku. Kdysi spolu chodili, mají spolu syna, Eliáš o Libušku bojoval s Matějem. Jenže jen co ji měl jistou, začal ji omezovat a citově vydírat. Krátce na to došlo i na domácí násilí a únos. Libuška tehdy hledala úlevu v alkoholu. Z tohoto pekla jí pomohla naštěstí rodina. Eliáš dostal od Libuščina táty pořádnou nakládačku, pak Libušce na čas zmizel ze života. O syna má však stále zájem.

 

 

Seriál Ulice: ráznost i požadavky Nyklové se Stárkem pořádně zamávají
Zdroj: TV Nova

Miloslav Stárek
Druhý manžel Vilmy Nyklové chtěl ovládnout celou Ulici. Společně s Květou měli zálusk na uliční hospodu, zároveň chtěli o vše připravit i Vilmu. Tehdy Květa ukázala svou lidskou tvář a Vilmu varovala. Stárek krátce na to zemřel na infarkt, když mu Vilma s Lumírem dali jasně najevo, že se ho nebojí a že s ním budou bojovat.

 

 

Seriál Ulice: Jaké budou Vasilovy poslední okamžiky v Ulici?
Zdroj: TV Nova

Vasil Ševčenko
Mafián Vasil se s nikým příliš nepáral. Pokud mu stál někdo v cestě, zbavil se ho. Buď elegantním způsobem, tj. úplatky a domluvou, anebo ho jednoduše nechal odklidit. Namále měl i Lumír, kterému zachránila na poslední chvíli život Světlana. Bohužel při tom zabila svého exmilence Vráťu. Vasil nakonec podrazil i svou ženu Ingrid, která mu hodně obětovala.


Který ze záporáků Ulice vám pil krev nejvíc? Který z nich je podle vás tím největším grázlem všech dob? Hlasujte v naší anketě!

 

 

Anketa

Kdo je největším záporákem Ulice všech dob?

Hlasovalo 7990 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 


 

TV Nova