VELKÁ ANKETA: Které herečce Ulice to sekne v plavkách nejvíc? HLASUJTE!

Publikováno 27. 7. 2017
Které z Hereček ze seriálu Ulice to v plavkách nejvíc sluší?
Zdroj: Nova.cz

Odhalit své tělo v plavkách a vystavit ho na odiv se nebojí ani hvězdy Ulice. Která je plavkách nejvíc sexy? Hlasujte!

Anketa

HLASUJTE: Která z hereček Ulice je v plavkách nejvíc sexy?

Hlasovalo 13047 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

Letní slunné počasí a dovolená přímo vybízí k tomu vzít si plavky a vyrazit k vodě. Trochu se zchladit se rozhodly i herečky ze seriálu Ulice. Komu to podle vás nejvíc slušelo? Hlasujte!
 

Anna Kadeřávková
Rozina Maléřová si toho v seriálu Ulice už vytrpěla více než dost. Šikana a smrt seriálového přítele. Po tom všem se tento rok vydala Rozina studovat za oceán. Do Ameriky se vypravila i její představitelka Anička. Fotka je ale ze studijního pobytu na Maltě, kam jela poté.


Aneta Krejčíková

Aneta Krejčíková je žena bujných tvarů. Teď jako zasnoubené jí to opravdu sekne. Aneta se zkrátka nebojí odhodit svršky a zapózovat. Oko každeho muže určitě spočinulo na horní části a není se čemu divit. Aneta má rozhodně co ukázat.

Sabina Rojková
Sabinu jsme v Ulici mohli vídat jako Viki, která chodila téměř dva roku s Frantou Hrubým. Svou lásku si tehdy doslova vyvzdorovala na rodičích, kteří ji drželi hodně zkrátka kvůli průšvihu s alkoholem. Viki také zpívala ve Frantově kapele, stala se z nich nerozlučná dvojka. Není divu, že jejich rozchod byl docela bouřlivý.
 

Patricie Solaříková
Patricii jako Terezu Jordánovou vídáme v seriálu Ulice od samotného začátku. Od té doby se z mladé slečny proměnila v nádhernou ženu. Patricie si rozhodně z ničeho nedělá vrásky, maká na sobě a nyní všem novinářům doslova vytřela zrak. Má postavu jako lusk!

Michaela Tomešová
Míša alias Bětka v seriálu tvořila pár s Matějem Jordánem, scenáristé však nechali hrdiny rozejít. Míša je aktuálně šťastná a společně s manželem a muzikálovým zpěvákem Romanem Tomešem vychovávají syna Kristiana.


Šárka Vaculíková
Šárka Vaculíková je krásně štíhlá. Její postava je spíše chlapecká, přesto by jí mnoho dívek mohlo závidět. Postava Adriany, kterou Šárka v Ulici ztvárňuje, měla od podzimu velké vztahové problémy a koketovala dokonce s drogami. Nakonec Adriana skončila v náruči Roberta, kterému padla do oka hned, jak ji poprvé uviděl. Jak bude jejich vztah pokračovat?


Jak to všechno začalo? Začátky Ulice si nyní můžete exkluzivně připomenout ve speciálních dílech na Nova Plus.

NEPŘEHLÉDNĚTE:


nova.cz, instagram